עוד פעם הערום בטיב טעם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד פעם הערום בטיב טעם

rikus

Recommended Posts

אתם רוצים להרוג אותי עם הבולשיט שלכם? אני כבר מתחיל לחפש קורטיזון....

שחררו אותו. והמשטרה התערבה כי הוא לא רצה להתפנות אחרי הבקשות של מיופי הכוח של הבעלים (=מנהל החנות). זה כמו שאתה תזעיק משטרה אם יכנס אליך מישהו הביתה יתפשט ויתנחל.

שוב: כואב לו שהם מוכרים חמץ והוא דורש צומי. או מכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט לא מקום ציבורי, זה מקום פרטי, ובעל החנות מחליט שאסור להתפשט בחנות שלו, אז אסור.

זה כמו שמישהו יחליט שאסור להכנס לבית שלו ערומים, ומישהו הכנס בגלל שזה לא מקום ציבורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסניף הזה נבלות..כל הסירחון שיש במקום אחד.

הוא עשה מעשה טוב,רק חבל שזה היה בעירום...

מזל שלא שמו לו את השנורקל למכירה,לכו תדעו..אנשים היו קונים.

ראית את שורת ההודעות אחרי הודעתך? :lol: [אני הבנתי את כוונתך- לא לסירחון של המקום עצמו אלה של המזון]

ראינו כבר ברפי גינת מה מוכרים שם בשר "טרי" "טרי". בקיצר חגיגה :funn: רצית שיפוד כבש? קיבלת שיפוד חמור בעעעעע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים להרוג אותי עם הבולשיט שלכם? אני כבר מתחיל לחפש קורטיזון....

שחררו אותו. והמשטרה התערבה כי הוא לא רצה להתפנות אחרי הבקשות של מיופי הכוח של הבעלים (=מנהל החנות). זה כמו שאתה תזעיק משטרה אם יכנס אליך מישהו הביתה יתפשט ויתנחל.

שוב: כואב לו שהם מוכרים חמץ והוא דורש צומי. או מכות.

די נו, המדינה משחקת אותה שזה מקום ציבורי שזה מתאים לה ושזה לא כשזה לא מתאים לה-עצרו אותו כי זה התערטלות במקום ציבורי! זה מה שכתוב בחוק! ומצד שני בחוק כתוב שהחנות הזו היא לא מקום ציבורי! ואתה רוצה עדיין לצעוק כפיה דתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ניסיון אחרון: החנות אינה מקום ציבורי מכיוון שהיא לא נבנתה מכספי הציבור (כמו גן עירוני, לדוגמא) ואנשים לא חייבים להיות שם אם הם לא רוצים (ברחוב אתה חייב להיות כדי לעבור ממקום למקום).

התערטלות בציבור מוגדרת כהתפשטות בפני קהל שלא מעוניין בזה.

ואם אין עניין של כפיה דתית, אז למה הזבל הזה התפשט דווקא מול המדף של הלחם בטיב טעם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ניסיון אחרון: החנות אינה מקום ציבורי מכיוון שהיא לא נבנתה מכספי הציבור (כמו גן עירוני, לדוגמא) ואנשים לא חייבים להיות שם אם הם לא רוצים (ברחוב אתה חייב להיות כדי לעבור ממקום למקום).

התערטלות בציבור מוגדרת כהתפשטות בפני קהל שלא מעוניין בזה.

ואם אין עניין של כפיה דתית, אז למה הזבל הזה התפשט דווקא מול המדף של הלחם בטיב טעם?

:goodposting:

יש הבדל בין "בציבור" ל"ציבורי".

ציבורי = בבעלות הציבור.

בציבור = בנוכחות אנשים. (/=פומבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...