הקטעים הכי מביכים V1.0 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקטעים הכי מביכים V1.0

ariel-ro

Recommended Posts

כשהייתי בכיתה ז' ורק התחלתי להתבגר, ישבתי לי בחדרי וראיתי פורנו בREDTUBE... ולמקרה חירום פתחתי טאב עם שאם מישהו יכנס אני אעשה אליו SWITCH.... ילדה אחת באיסיקיו ביקשה שאני אעזור לה עם איזה ערך אחד אז הלכתי לטאב של וויקיפדיה והתחלתי לחפש... בידיוק אז אבא שלי ניכנס ואני הייתי בלחץ הזה וכניראה התת הכרה שלי הייתה עדיין באתר פורנו אז מכאנית לחצתי ALT+W וסגרתי את העמוד של הוויקיפדיה וכשאבא שלי שאל מזה עניתי לו- "אני לומד" :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי בכיתה ז' ורק התחלתי להתבגר, ישבתי לי בחדרי וראיתי פורנו בREDTUBE... ולמקרה חירום פתחתי טאב עם שאם מישהו יכנס אני אעשה אליו SWITCH.... ילדה אחת באיסיקיו ביקשה שאני אעזור לה עם איזה ערך אחד אז הלכתי לטאב של וויקיפדיה והתחלתי לחפש... בידיוק אז אבא שלי ניכנס ואני הייתי בלחץ הזה וכניראה התת הכרה שלי הייתה עדיין באתר פורנו אז מכאנית לחצתי ALT+W וסגרתי את העמוד של הוויקיפדיה וכשאבא שלי שאל מזה עניתי לו- "אני לומד" :bash:

חחחח

אבא שלי היה אומר לי במקום לימודים אתה מסתכל על החרא הזה והיה יוצא מהחדר ולא מדבר איתי חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאדיחה שקרתה לי.. חח

הלכתי עם איזה חבר שלי ברחוב. והוא שיגע אותי, חרפן אותי! ממש יענו.. בסוף באתי לצרוח עליו "טל, רד ממני!!"..

רק שיצא "טל, רד לי!!!"

חחח :kopfpatsch:

נראה לי כל הרחוב שמע את זה... חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוי,

בזמני בכיתה ז':

מה זה REDTUBE?

מה זה ויקיפדיה?

מה זה טאב??

מה זה לומד? :)

היו זמנים בהם "גיפים" (GIF) הם כל מה שהיה לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח :lol: :lol:

איזה פאדיחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במוקד הזמנות של רשת מהיר

הזדהה אצלי לקוח חדש בשם סרג'יו

ואני שואל אותו "סרג'יו מה ?" תוך מחשבה מפוצצת מצחוק על סרג'יו קונסטנזה מגבעת חלפון

בשניה שסיימתי לשאול אותו מוקדנית אחרת ששמעה אותי יש צרחה קונסטנזה

אני והיא ישר התחלנו להתגלל מצחוק על הרצפה כשהוא עוד מאזין לקו בזמן הזה

אחר כך כבר היה לא נעים כשהוא התקשר שוב ורצה ישר את המנהל ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר יש לי היה קטע בהום סנטר...

הוא ועוד כמה הלכו לגנוב דברים...

בקיצור אחד הכניס לביצים השני לכיס ואחד דחף לא יודע לאיפה,

בקיצור השומר תופס אותם ואז לקחו אותם לחקירה,

בקיצור אחריי כל זה הם יצאו בשלום,

אחריי זה הזמינו את האח של חבר שלי הוא הסתכל עליו ואמר, ככה אתה הורס לי ת'שם והביא לו כאפה מול כולם והתחיל לבכות חחחחח....

זה ממש מצחיק שרואים את זה מהצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיתה ז'...אני וחבר יושבים אחד ליד השני בקצה של הכיתה, אמרתי לו "יניר אני חייב להפליץ יש לי נוד ענקייייייי" והוא אומר לי "לא ליאב אל תעשה את זה אל תעשה את זה!!!!" לא יכלתי הבטן התפוצצה לי, שיחררתי נוד דחוס חזק ומהיר כזה ועוד בכלל בגלל שישבנו על הכיסאות של בצפר שזה פלסטיק קשה תחת יצא רעש של טרקטור...כל הכיתה מרעש אחד גדול פתאום שקט דממה תוך שניה לאחר הנוד...חחחחח וכולם מסתכלים על הכיוון שלנו ודממה בכיתה. פתאום אחד הילדים שם "איכס מי ממכם הביא נוד!?!??!" באו לבדוק בסוף אחד מטומטם הריח את חבר שלי ועושה לו "יניר זה אתה!! אתה המסריחח!!!!" :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...