שאלה על רשתות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על רשתות

Jenia24

Recommended Posts

יש לי אחלוטית של 2 מחשבים והסיבה היחידת לרשת היא כי אין לי כוח להעביר כבלים עכשיו בין חדרים , המחשב שאליו מחובר המודם לא דלוק כמעט אף פעם , עכשיו רציתי לשאול אם אפשר פשוט להעיף משם ת'מסך ולהשאיר רק את המארז שאליו מחובר המודם , כאילו לנתק את הכל מהמאריך חוץ מהמארז והמודם?

אני כמעט ולא משתמש במחשב הזה אולי פעם בשנה בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להבין מההודעה שלך, איך הרשת שלך בנויה.

בכל אופן, אם אתה משתמש בראוטר (המחשבים מתחברים אלחוטית/ חוטית לראוטר), הרי שהוא את החיוג, ומחבר אותך למודם ומשם החוצה לאיטנרנט.

לא קיימת שום תלות של מחשב אחד בשני, אתה יכול לחבר מחשב בודד לראוטר (או לחילופין, אם מדובר רק במחשב אחד - ישירות למודם) ולעשות כרצונך בשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי, שמדובר בחיבור שכזה, אלא בחוסר הבנה.

Gekass, אני מניח שהרשת שלך בנויה בצורה כזאת:

מחשב ----ראוטר ))) מחשב

--- מציינים חיבור קווי. )))) מציינים חיבור .

כך, ששתי המחשבים מחוברים לראוטר, ב-2 צורות שונות, אך הם עדיין מחוברים רק לראוטר ואין להם שום תלות אחד בשני.

בכל אופן, כדי לאמת ששניהם אכן מחוברים לראוטר, תלחץ על המחשבים הקטנים שיש לך בצד ימין בכל מחשב - > כנס לטאב תמיכה (Support) ותכתוב כאן את הכתובת שמופיעה בכל אחד מהמחשבים תחת "שער ברירת מחדל", או Default Getway.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון למה משמש המחשב חוץ מהעובדה שהוא מחובר לאינטרנט ומאפשר לך גישה לאינטרנט מהמחשב השני ?

אין לך אפשרות פשוט לחבר את המודם והראוטר ישירות למחשב השני (פשוט לקחת ולהעביר אותם חדר) ?

ולא יפריע אם תסלק מסך וציוד שאתה לא צריך תמיד יכול לבצע השתלטות מרחוק כל עוד הם מחוברים ברשת כדי לבצע עליו פעולות שונות

לפי מה שהבנתי פשוט עשית שיתוף רשת בין שני המחשבים כך שיהיה לך במחשב השני ומי נותן למחשב השני כתובת IP הראוטר או המחשב הראשון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...