למה המצפן מורה על הצפון? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה המצפן מורה על הצפון?

eladh16

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מעדיף שהשדה המגנטי ישאר כמו שהוא עכשיו, כי לפי מה שאני יודע אם הוא יתהפך כולנו נמות.

בזמן התתהפכות השדה מתחלש מה שאומר שהקרינה של השמש תגיע עלינו ובהתאמה אומר שאם אתה לא ג'וק אתה כנראה תמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף שהשדה המגנטי ישאר כמו שהוא עכשיו, כי לפי מה שאני יודע אם הוא יתהפך כולנו נמות.

בזמן התתהפכות השדה נחלש מה שאומר שהקרינה של השמש תגיע עלינו ובהתאמה אומר שאם אתה לא ג'וק אתה כנראה תמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין סימנטי בלבד, לא יותר

זה לא משנה איך אתה קורא לצפון והדרום המגנטיים, כל עוד כולנו יודעים על מה מדברים

nunatak,

אתה באמת מתכוון להתחיל לצטט אנשים בפורום רק בשביל לתקן להם שגיאות כתיב?

לא יהיה לך זמן לעשות שום דבר חוץ מזה, ועדיין לא תספיק לעשות את זה, אם תנסה לעשות את זה כל הזמן...

מה גם שיש עוד שגיאות בהודעה ההיא ("תגיע אלינו", ולא "תגיע עלינו". וגם "ההתהפכות" ולא "התתהפכות")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן התתהפכות השדה מתחלש מה שאומר שהקרינה של השמש תגיע עלינו ובהתאמה אומר שאם אתה לא ג'וק אתה כנראה תמות.

לא היו שום הכחדות סביב ההחלפה של הקטבים של השדה המגנטי זה לא השפיע על החיים בכדור הארץ בשום צורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו שום הכחדות סביב ההחלפה של הקטבים של השדה המגנטי זה לא השפיע על החיים בכדור הארץ בשום צורה..

הדעות מאד חלוקות לגבי זה ויש גאולוגים שאומרים שישנן הוכחות גאולוגיות לשינוי דיי מאסיבי סביב זמן ההיפוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הכחדות אבל כן יש האצה של מוטציות מקרינה. בזמן התחלופה הקטבים ינועו על פני כדור הארץ. זה לא רמות קרינה שיהרגו, אבל כן תהיה עליה ברמת הסרטן (כמו רמות הסרטן בקרב האסקימוסים למשל)

קשה לאמר בודאות מה ההשלכות בעבר. השינוי הוא יחסית חד, משהו כמו 50-100 שנה של זמן ביניים. במונחים גיאולוגיים זה מילי שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו

ממש נחמד מצידך להקפיץ ת'רד בן כמעט שבוע רק בשביל להגיד לנו מה שנכתב כבר

מספר פעמים במהלך ה-4 עמודים האחרונים

מה היינו עושים בלעדייך?

איזה ריגוש!

לא שאני שם עליך אבל הת'רד היה בראש העמוד SO

get a life u faggot ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...