צוות HWzone מודיע בצער רב שהאתר נקלע לקשיים כלכליים והחל משבוע הבא הוא יסגר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צוות HWzone מודיע בצער רב שהאתר נקלע לקשיים כלכליים והחל משבוע הבא הוא יסגר

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נושא: צוות HWzone מודיע בצער רב שהאתר נקלע לקשיים כלכליים והחל משבוע הבא הוא יסגר

במאמצים אחרונים להשאיר את האתר פתוח, אני ומשתמשים אחרים בHWZONE נעביר תרומה בסך 250 אלף שקלים בימים הקרובים.

לתרומות נוספות נא לפנות לעמותת HWZONE, באתר HWZONE.DONATIONS.ORG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בחייכם, זאת אפילו לא היתה אמורה להיות מתיחה..

אני לא מבין איך נפלתם בזה מרוב שזה שקוף.. סתם כותרת קצת שנונה בשביל הת'רד שלי שבו בסך הכל ביקשתי רעיונות ל-1 באפריל... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בחייכם, זאת אפילו לא היתה אמורה להיות מתיחה..

אני לא מבין איך נפלתם בזה מרוב שזה שקוף.. סתם כותרת קצת שנונה בשביל הת'רד שלי שבו בסך הכל ביקשתי רעיונות ל-1 באפריל... :-X

כותרת שנונה? אני מציע לך לקרוא את חוקי הפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301391.0 :nono:

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שהנכם פותחים, הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

נושא הדיון = מתיחות ל-1 באפריל

הכותרת = תמצית הנושא

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע סיימתי לעבוד על האסקית שלי... אחרי שנפגשנו יחד עם ידידה שלחתי לה הודעה שאני הומו ושאני בטוח בזה והאכלתי אותה סרטים

אני אומר לכם, זאת אחת הבדיחות באפריל המוצלחות ביותר שהיו לי... הבחורה הייתה בהלם.. היא עושה לי אז איך היית איתי? אמרתי לה שכשהיינו ביחד דמיינתי דברים חחחחחחחח אני אשכרה בכיתי מרוב צחוק!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שפה זה לא יקרה, אבל אל תנסו לעבוד על מוקדנים של 102 (אין להם בעיה לנתק לכם בפרצוף) או סתם להזעיק מכבי אש, כי אתם סתם מרגיזים אנשים טובים... :-X

אבל, אני מודה שגל הצתות של אשפתונים בתל אביב יכול להיות משעשע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מכין מתיחה לאיזה חבר שלי...

עושה העתק של כמה דפים בYNET ומעלה לשרת שלי(כמובן עם קצת שינויים..עם איזה כתבה נחמדה), ויותר מאוחר כשאני יהיה אצלו בלי שהוא ישים לב אני ישנה כבר את הקובץ hosts(שהדומיין ynet.co.il יהיה לשרת שלי)..

ודיברתי כבר עם איזה חבר אחר שלי שכשאני יתקשר אליו וינתק הוא ישר יתקשר אליי ויגיד לי להיכנס לYNET...כמובן זה יהיה כשאני אצל חבר שלי(שישמע את השיחה), והוא בעצמו יכנס לYNET ויראה איזה כתבה...שכנראה תיהיה על פיצוץ גרעיני באיראן.

אחרי איזה 2 דקות גם זה שעוזר לי(שמתקשר להגיד לי להיכנס דחוף לYNET והכל) יעלה עידכון לדף של המבזקים, ויהיה מבזק חדש: "נדב אתה מטומטם...1 באפריל".

גם סביר להניח שהוא לא ממש יזכור שהיום ה1 באפריל...רק אתמול הוא חזר מפולין.

עודמעט כשהאתר יהיה מוכן אני ישים פה לינק וIP והכל...למי שירצה גם להשתמש בזה.

ואם למישהו יש עוד רעיונות לאיזה כתבה לעשות שלא יראה יותר מדי לא אמין שיכתוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...