1T Seagate / 1T Western Digital - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1T Seagate / 1T Western Digital

גד :)

Recommended Posts

לשני החברות יש 2-3 דגמים בגודל הזה.

הדגמים המעניינים הם או הדגם החדש של 7200.12 (בדגם הישן יש סיכוי לבעיות סידרתיות),

או הדגם FALS של בשביל ביצועים (אבל הוא קצת מרעיש), או הדגם השקט של EADS (שהוא קצת איטי).

יש גם עוד אפשרות שהיא הSAMSUNG F1.

מבחינת ביצועים הSEAGATE 7200.12 ה FALS והSAMSUNG F1 הם כולם אופציות טובות.

מבחינת שקט הWD EADS הSEAGATE 7200.12 (ככל הידוע לי) והSAMSUNG F1 הם אופציות טובות.

אם חשוב לך ביצועים ושקט באותה מידה אז הSAMSUNG F1 והSEAGATE 7200.12 הם האופציות הטובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי עדיין על בעיות בדגם החדש.

הוא יצא הרבה אחרי הבעיות שהיו בדגמים הישנים.

לדעתי הסקסיות של ההרדיסק הזה שמבוסס על פלטות של 500GB ומגיע למהירויות נהדרות, יותר חזק מכל חשש שאולי נדבק בתודעה הציבורית בגלל הבעיות שהיו בסדרה הקודמת.

שום דבר לא מובטח כשאתה קונה הרדיסק, ולא משנה של איזה חברה.

קשה לי להאמין שSEAGATE יפשלו שוב אחרי מה שקרה ולכן אני לא חושש מזה באופן אישי.

אם הייתי קונה הרדיסק 1TB היום אני חושב שהייתי הולך על הSEAGATE 7200.12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה השם של הסדרה החדשה שלהם שמבוססת על פלטות של 500GB (בדגמים הגדולים בכל מקרה).

7200 זה המהירות סיבוב ו12 זה מספר הדור.

הדגם המדויק אפשר למצוא באתר שלהם.

אם אני לא טועה זה ST31000528AS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Art Tatum:

יש גם עוד אפשרות שהיא הSAMSUNG F1.

מבחינת ביצועים הSEAGATE 7200.12 ה FALS והSAMSUNG F1 הם כולם אופציות טובות.

מבחינת שקט הWD EADS הSEAGATE 7200.12 (ככל הידוע לי) והSAMSUNG F1 הם אופציות טובות.

אם חשוב לך ביצועים ושקט באותה מידה אז הSAMSUNG F1 והSEAGATE 7200.12 הם האופציות הטובות.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אז כנראה שהוא יתאים לך, ודרך אגב יש לי הרגשה שגם אני יקח אותו, כי אם יש לו ביצועים טובים ושקט ומחיר טוב זה מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט הוא הכי משתלם. בין 4-5-6 כוננים אטרקטיביים הוא הכי משתלם כי הוא משלב את כל היתרונות.

ה-WD10EADS שקט כמו ה-HD103UJ אך מבחינת ביצועים טיפונת פחות טוב, אני לא חושב שזה מורגש אבל זה בידיוק כמו לעשות של עוד 100-200Mhz למעבד, זה לא מורגש אבל לפחות אתה יודע שזה מעט מהיר יותר בפעולות השונות. הסמסונג גם זול יותר ולכן אוטומטית עדיף.

ה-WD1001FALS קצת רועש אך הביצועים שלו טיפונת טובים משל ה-HD103UJ, ושוב הוא גם יקר יותר.

הסמסונג החדש בקושי זמין בחנויות ובחנות היחידה שראיתי אותו למכירה הוא יקר יותר, אך אמור להיות מהיר ושקט יותר מכל כונני ה-1TB (אמור! זו לא עובדה..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...