סוני - על כל דולר שתשקיעו ב PSN אנחנו נשקיע דולר - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוני - על כל דולר שתשקיעו ב PSN אנחנו נשקיע דולר

huber

Recommended Posts

http://www.bit-tech.net/news/gaming/2009/03/27/sony-to-match-dev-budgets-for-ps3-exclusivi/1

סוני הכריזה כי תתמוך במשקיעים עצמאיים ועל כל דולר בתקציב פיתוח שיושקע ע"י החברה תשקיע סכום זהה בעצמה. התנאי היחידי לסיבסוד הנ"ל הוא שהמשחק יופץ אך ורק דרך PSN (ז"א ללא מדיות פיזיות אלא רק להורדה מהחנות של הקונסולה ושהמשחק יהיה בלעדי ל PS3).

סתם אנקדוטה - המשחקים הכי ריווחיים כיום למיטב זיכרוני אלו משחקים שמופצים דרך החנויות של ה PS3/XBOX (ע"ע PAIN, BRAID, PIXELJUNK MONSTERS ו EDEN וכו). אלו משחקים שעולים מעט מאוד לפתח ומחזירים לרב את ההשקעה מהר מאוד ובאחוזים מאוד גבוהים (PIXELJUNK EDEN החזיר את ההשקעה תוך יום אחד לדיברי המפתחת!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירירן - איך אני יכול לשכוח משהו שאין לי ניסיון או ידע בו? בניגוד למישהו אחר, אני לא מגיב על כל דבר, רק על דברים שקרובים אליי/יש לי בהם ניסיון וידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז תילמד זה עובד על אותו עיקרון בדיוק רק בלי גרפיקת HD

מה שאתה מכיר בLIVE \PSN קיים בWII בהגבלה מסוימת של גודל הקובץ ואיכות תמונה (עד 480P בWII )

ככה שDLC ומשחקים קטנים קיימים בWIIWARE כמו שקיימים באחרות

ולאחרונה נינטנדו איפשרה לישתמש בכרטיסי אם נפח גדול ככה שביקוש בטח יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליוויו World of Goo נחשב אחד ממשחקי ההורדה הטובים ביותר בדור הזה וכרגע יש אותו רק לWII ולPC

בומברמן משחק מולטי מקוון ולא מקוון מצוין

דוקטור מאריו מאוד טוב

מגאמן 9 (זמין גם באחרות) מאוד טוב

LOST WIND

ועוד ויוצאים עוד וזה בלי לדבר על הVC

ועניין הDLC רק התחיל לאחרונה בWII

אבל DLC של שירים לגיטר אירו\רוק באנד אם אני לא טועה כבר קיים ואם לא אז יהיה קיים מאוד בקרוב

ויש לך כל מיני DLC אחרים

אומנם אין דבר בסדר גודל של התוספת לGTA4 אבל השרות מתפתח מאוד יפה אם כותרים חדשים על בסיס שבועי

לאחרונה בVC התחילו להביא גם משחקי ארקיד וזה חוץ ממשחקי הניאו גיאו שהיו זמינים כבר תקופה וגם בתכלס משחקי ארקיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה משחק כמו World pf goo למשחקים רציניים כמו Warhawk ,GT5P ,Siren: Blood Curse או Burnout: Paradise?!

אתה משווה משחק של $15 למשחקים של $30.....

שהם גם לא משחקים עצמאיים בכלל.....

WOGOO פותח ע"י 2 אנשים, אני מאמין שברנאואט פותח עם יותר מ-2,000

קיצר, לגמרי פיספסת את הרעיון של משחקי PSN,XBLX,WIIWARE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה משחק של $15 למשחקים של $30.....

שהם גם לא משחקים עצמאיים בכלל.....

WOGOO פותח ע"י 2 אנשים, אני מאמין שברנאואט פותח עם יותר מ-2,000

קיצר, לגמרי פיספסת את הרעיון של משחקי PSN,XBLX,WIIWARE.

ע"פ WIKI

*ALL HAIL WIKI!!*

http://en.wikipedia.org/wiki/Criterion_Games

יש לסטודיו רק 500 עובדים סה"כ..ככה שאני מניח שעל B:P, עבדו 200-250 איש..לא הרבה יותר..

אני יודע,אני יודע שזאת קטנוניות..אבל הנקודה שאני מנסה להעביר היא שגם המשחקים הכי מפורסמים והכי הכי גרנדיוזים לא מפותחים על ידי אלפי אנשים..זה בלתי אפשרי..כאשר כל מתכנת עם היכולות שלו ונקודת המבט שלו..יצא בלאגן אחד גדול..

כעקרון כל ה"צוותים" האיכותיים נחשבים לצוותים של כמה עשרות חברים..כשכל שאר ה"עובדים" עסוקים בעיקר במציאת באגים וכל מיני דברים שמסביב למשחק..

אבל שום פעם,אין ספק שאתה צודק,ושהנקודה שלך מובנת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פ WIKI

*ALL HAIL WIKI!!*

http://en.wikipedia.org/wiki/Criterion_Games

יש לסטודיו רק 500 עובדים סה"כ..ככה שאני מניח שעל B:P, עבדו 200-250 איש..לא הרבה יותר..

אני יודע,אני יודע שזאת קטנוניות..אבל הנקודה שאני מנסה להעביר היא שגם המשחקים הכי מפורסמים והכי הכי גרנדיוזים לא מפותחים על ידי אלפי אנשים..זה בלתי אפשרי..כאשר כל מתכנת עם היכולות שלו ונקודת המבט שלו..יצא בלאגן אחד גדול..

כעקרון כל ה"צוותים" האיכותיים נחשבים לצוותים של כמה עשרות חברים..כשכל שאר ה"עובדים" עסוקים בעיקר במציאת באגים וכל מיני דברים שמסביב למשחק..

אבל שום פעם,אין ספק שאתה צודק,ושהנקודה שלך מובנת..

צריך לעשות הפרדה בין שרותי משחקים "מלאים" בתשלום או סתם משחקים מלאים שנימכרים בXBL \PSN \סטים ואחרים

לבין המשחקים הקטנים והזולים האלו

גם GTA4 נימכר בסטים מה תשווה לי אותו לבומברמן ב10$ ?

WORLD OF GOO - זה המשחק הכי טוב שיש כרגע לWIIWARE - והוא בכלל פורט של משחק .

ליביו

הבעיה אם WORLD OF GOO גירסת הWII או יותר נכון PAL בWII זה שבאירופה הוא נימכר ב1500 נקודות במקום ב1000 נקודות -זה מאוד מעצבן ובגלל זה אני לא קונה אותו כרגע

גם לא מזמן היה אותו ב5$ בגירסת הPC רק שאני מפחד להכניס וויזיה לPC כי הוא די בטוח מכיל כמה ווירוסים

בכל מקרה כמו שאמרתי יש עוד משחקים טובים ומפותחים עוד כל הזמן

יש גם את הזבל שצריך להתרחק מימנו אבל פה ושם מגיח משחק טוב

וליוויו אתה חובב פינל פנטזי אז המשך לפינל פנטזי 4 עושה את דרכו לWIIWARE

זה יהיה פורט מהגירסה הסלולרית ובאותו סיגנון של פינל פנטזי הישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...