ספק כוח לGTX260 בסביבות 300 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח לGTX260 בסביבות 300 ש"ח

ilan_fix

Recommended Posts

שלום

אני בונה לי מפרט שיכלול כרטיס מסך GTX260 (192), שני כונני , הארד דיסק אחד (אולי עוד אחד בעתיד) ומעבד, כנראה Q6700 שיעבור המהרה.

איזה ספק כוח מומלץ למפרט כזה, שיעמוד בסביבות ה300 שקל?

אני גם מחפס ספק כוח לחבר שלי שהמחשב שלו עושה הרבה בעיות והיום הוא עובד עם ספק 500 ג'נרי. יש לו 4870. מה מומלץ לכרטיס מסך כזה?

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

לא צריך להיסחף.

CORSAIR CX400W או ENERMAX TOMAHAWK405W או SEASONIC400W OEM הם דגמי הכניסה שיעמדו במשימה בכבוד בטווח המחירים הנ"ל אם כי בלי מרווח נשימה רב במיוחד, ודאי עם המהרה של מרובע ליבות (שבלי קשר זו טעות ברוב המקרים, ודאי עם מרובע ליבות).

בסביבות 360 - 390 ש"ח כבר יש לך את ה-TOMAHAWK450W, FSP550W,ENERMAX-PRO82+425W ו-HEC550W שיתנו לך מרחב עבודה גדול בהרבה (במיוחד ה-ENERMAX לעיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TOPOWER SILENTEZ 500W נראה לי סימפטי מאוד.

אבל באתר החברה כתוב שיש לו רק חיבור 6 פינים אחד לכרטיס מסך. הכרטיס שלי (וגם של החבר שלי) צריכים שני חיבורים.

אפשר יהיה להשתמש במפצל בשביל זה או שזה יעשה בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי אותו ב324 בפנדה, אבליש להם משלוח רק בUPS או באביב שיגור. שניהם יקרים ואביב שיגור, הזולים שבניהם, לא רלוונטיים.

זה לא המקום לדיון הזה, אבל בואו רק נגיד שאני חי בקיבוץ שנחשב מבחינתם מרוחק (10 דקות מהכביש הראשי) ולא משנה כמה שלמתי על משלוח עד הבית, השליחים שלהם לא מגיעים לכאן ורוצים שאני אפגוש אותם בכביש הראשי....

בכל אופן מצאתי את זה בנעה ב340 פלוס 17 שקל משלוח. חבל שיקר יותר, אבל שיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהמליצו פה HEC 550 W ואני רוצה להגיד לך שהספק הזה לא מצליח להסתדר עם כרטיס 260 GTX 216 55

הייתי צריך לבטל OC בשביל שלא יתקע המחשב

למרות שגם דניס אמר לי באחד הדיונים שהספק שלי מספיק

אז אני חושב שאם מתוכנן OC כדאי לקחת משהו יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...