מחפש המלצה לטלוייזיה LCD FULL HD (גודל 42') - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לטלוייזיה LCD FULL HD (גודל 42')

Posford

Recommended Posts

אם תכתוב קצת על השימוש שלך והתקציב הרצוי, יהיה יותר קל לעזור. למשל אם רוב השימוש הוא צפייה בהוט/יס/DVD אז עדיף לך פלזמה ברזולוציה נמוכה.

בהנחה שאתה סגור על LCD FHD בגודל 42", אזי האופציה הראשונה היא הסקרלט המומלצת של LG:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=703543

מדובר בדגם איכותי במחיר משתלם, ובעל איכות תמונה טובה.

כאשר החסרון העיקרי שלה הוא פריסה לא מדהימה מפורמט 4:3 לפורמט 16:9. אם רוב השימוש זה תכני HD ממחשב / סטרימר, אז זה לא בעיה.

לסמסונג אין דגמי LCD בגודל 42", אבל יש 40" או 46". אם אחד מהם מתאים לך אז יש את סדרת הA550 שהיא FHD במחיר שפוי, ואת אחותה הגדולה A650 היוקרתית והיקרה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב ככה 4 עד 5 וחצי לא יותר.

רק רציתי לדעת טלויזיה LCD בגודל 42 אינץ' לאיזה מרחק היא מתאימה?

הבנתי שכל מטר זה 10 אינץ'?

והטלויזיה מיועדת לסלון, ממיר של HOT HD, סרטים HD וכו'.

דברים בסיסים בבית.

לא מעוניין בפלזמה רק LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה ולשימושים האלה, הייתי שוקל 42LG34R שהיא בתקציב (איזור ה5K) והיא HDready איכותית מאד.

42" מתאים מצויין למרחקים של 2.5-4.5 מ'. אם מרחק הישיבה קטן מ3 מ' יש משמעות לFHD, אחרת לא מרגישים יותר מדי הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה ולשימושים האלה, הייתי שוקל 42LG34R שהיא בתקציב (איזור ה5K) והיא HDready איכותית מאד.

42" מתאים מצויין למרחקים של 2.5-4.5 מ'. אם מרחק הישיבה קטן מ3 מ' יש משמעות לFHD, אחרת לא מרגישים יותר מדי הבדל.

היי שלום לך,

אשמח להסבר מזה HD בכלל? ומה ההבדל בין FULL HD ל- HDReady?

אם המרחק הוא 2.5 מ' מהסלון, איזה גודל עדיף לקחת?

ותודה שוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא בפירוט כאן:

http://www.hometheater.co.il/vt64301

ההבדל בין הרזולוציות הוא... ברזולוציות: מספר הפיקסלים. כיום וגם בעתיד הקרוב רוב תכני הHD הם מהסוג הנמוך יותר 720p ובכל מקרה במרחק גדול מספיק (ביחס לגודל המסך) לא רואים בעיניים הבדל משמעותי.

עבור מרחק של 2.5 מ' אתה צריך מסך בגודל 37-42". מציע לך ללכת לחנות כלשהי ולצפות במסכים בגדלים שונים מהמרחק הזה.

לפי מה שאתה מספר, אני הייתי ממליץ על 42LG34R של , או 40A450 של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ על פיליפס 42PFL5603D משום שלעומת ה-LG יש לה פילטרים טובים שמתקנים טוב גם תכני SD ואין לה כמעט עיוות במתיחת תכני 3:4. היא אפילו מזהה אוטומטית שידורי 3:4 עם פסים שחורים ועושה זום אוטומטי כדי להעלים אותם. חוץ מזה יש לה 4 כניסות לעומת 2-3 בשאר הטלויזיות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...