אוזניות גיימינג SteelSeries 5Hv2 USB - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות גיימינג SteelSeries 5Hv2 USB

SleepingSky

Recommended Posts

לפתיחה, אני קניתי את האוזניות האלה לפני כמה 3 ימים, ולפני הכמה ימים אני פשוט לא ידעתי מה לעשות.

רציתי שימשו אותי לגיימינג!, מזאת אומרת ישמשו לגיימניג? שיעבדו בתדרים כאלה שיהיה שמיעה של צעדים חשובה, שיהיה סראונד מדויק מאוד, מיקרופון איכותי, נוחות על האוזניים להרבה שעות משחק ודרייבר מקצועי שיתן פיצ'רים טובים, כמובן שאיכות שמיעה ובאסים זה דברים שחשובים בנוסף בלי שום קשר.

ללא ספק היה לי 3 התלבטויות.

Razer Barracuda

SteelSeries 5Hv2 USB

ועוד דברים של סנהייסר.

אחרי הרבה קריאות והרבה התלבטויות (וסתם כי לא היה ברוקדה בארץ) החלטתי על ה5Hv2.

ולא סנהייסר כי אני גם לא משתמש באוזניות לסרטים ומוזיקה כי מי לעזאזל משתמש באוזניות לסרטים ומוזיקה (במחשב) שיש רמקולים ם_O וגם אין להם מיקרופון וזה לא ממש נוח מיקרופון לא באותו מכשיר, בנוסף לזה שיש ב5Hv2 אפשרות לכבות את המיקרופון על הכבל עצמו וכאלה וגם מצב של HIGH וLOW אבל נדבר על זה אחר כך.

מעוד החלטות כמו למשל שאני שחקן כרגע 4, ולשחקנים הטובים בעולם (Stevy שהוא בין הסנייפרים הטובים באירופה) יש אותם.

החלטתי שזה זה!

הזמנתי אותם מ PcGames והגיעה תוך יומיים שלושה, עלה 625 ש"ח, כולל הכרטיס קול שכלול בפנים.

לא ממליץ לקנות בלי הUSB... אם אתם קונים, אך ורק עם הUSB.

פתחתי את המשלוח וקודם כל שמתי אותם על האוזניים, נוחות מ-ד-ה-י-מ-ה! אני לא צוחק!, ריפודים עבים מאוד, שתופסים את האוזן בצורה מדהימה!

טיפה אכזבה מהרצועה למעלה, שלה תאמת אין הכי התאמה אבל שוב, נוחות מדהימה.

גם עכשיו אחרי הרבה שעות משחק, חוץ מאוזן מחוממת רצח (שזה כיף בחורף :P) שנגרם בגלל הריפוד העבה, אין שום כאבים ושום לחצים! כלום!

אחרי ששמתי לב שיש לי גם סלוטייפ על הריפוד והורדתי אותו, משום מה הרגשתי שיפור אפילו ם_O זה נשמע טיפשי אבל כאילו הצלוטייפ שבא כדי שתוריד אותו כמובן, טיפה הפריע לריפוד, לא בהרגשה... בריפוד עצמו. לא משנה ם_O.

עכשיו לשמע.

כמובן שישר הלכתי למשחק והתחלתי לשחק ולבדוק , אני לא הולך עכשיו לבזבז המון זמן ולהתחיל לבדוק משחק משחק, אם זה טוב במשחק גיימינג אחד, הוא טוב גם בשאר ואולי טיפה יותר או פחות. אל תיהיו קטנוניים.

סאונד טוב מאוד! אבל זה חיברתי את זה דרך הUSB SOUND CARD וניסיתי את הסראונד, הסראונד הוא 7.1 וירטואלי.. שמאוד פחדתי כי לברקודה יש 5.1 אמיתי.. אבל הבנתי מאתרים בעולם שה5Hv2 הרבה יותר עדיף מהברקודה.

הסאונד מאוד מאוד מדויק!! בדיוק איפה הוא, גם לצדדים וגם למעלה ולמטה. מיקום מדויק!

הדרייבר שקיבלתי עם החבילה ישר הלך לפח, והורדתי את ההכי חדש מהאתר כפי שאני רגיל לעשות.

התקנתי אותו ויש שליטה מצוינת על הכל משם! הגדרתי טיפה אפקטים (אפקט של Living Room שלמי שיש את שישים את זה מיד! משפר ונותן סוג של חוויה הרבה יותר מדהימה!)

הגדרות של ווליום וטיפה משחק עם הדרייבר (לקח לי שעה ללמוד הכל באמת מה כל דבר עושה ואיזה שיפור נותן, מה עדיף ומה לא).

ועכשיו הסאונד מהמם!

מה שכן, כמו שכולם אמרו, הבאס בהחלט לא מדהים אבל הוא מספק מאוד! פיצוצים שומעים יפה מאוד וזה באמת באמת בכללי מאוד מאוד טוב במשחקים.

דרך אגב האוזניות סגורות ברמה כזאתי שאתה נכנס לאווירה בכמה שניות, אבל מסוגל לשמוע טלפון שמצלצל בקצה השני של החדר, סגורות במידה הדרושה.

בקשר למוזיקה וסרטים, אני לא מבין גדול, אבל שוב, אחרי הגדרות ששמתי בדרייבר (שאני אתן אותם בכיף ואעזור למי שצריך) הסאונד מדהים ושומעים מצוין!

פשוט אחלה של גם במוזיקה וסרטים, אז שלא תגידו שזה רק לגיימינג! באמת שאחלה, זה שהאוזניות מיועדת לגיימינג לא אומר שהם לא נותנות אחלה ביצועים במוזיקה.

במוזיקה אני גם קלעתי לאוזניות האלה כי הם מצוינות ברוק ובסגנון, אבל בהיפ הופ ודאנס וכאלה, שצריך את הבאס הממש גבוה כדי להיכנס לזה, זה לא בשמיים.

ובסרטים, אחרי בדיקה של Wanted 720P בשביל מכוניות מתעופפת וכדורים שורקים באיכות גבוהה וסראונד, נהנתי ביותר.

אבל קשה לי לדבר כי אני יכול להבדיל בסאונד במשחקים אבל לא מוזיקה וסרטים.. אני , לא אודיפיל.

מיקרופון:

פה זה נתון לדיון.

הבעיה העיקרית שאיתה נתחיל, כי צפצוף מטריף שאני מדבר.. יש מין צפצוף ברגע, ואחרי הרבה חיפושים בגוגל הבעיה מפורסמת וזה קורה לכולם, אך לא לדאוג, יש פתרון!

במקום לחבר את את המיקרופון ואת האוזניות לכרטיס , פשוט מחברים רק את האוזניות ואת המיקרופון מחברים יש ללוח אם והבעיה נפתרה!

אבל אומנם, אנשים בTS אומרים שהם שומעים אותי מצוין, אבל כמובן יש מקום לשיפור.

וגם פה צריך להגדיר כמה דברים שיעבוד יותר טוב.

כבל:

כבר מאוד מאוד ארוך ואיכותי בציפוי של שרוך.

יש לכם בקר שליטה קטן עם אפשרויות של ווליום לאוזניות, מצב של HIGH LOW OFF למיקרופון ותופסן לחולצה.

אני אישית לא משתמש בתופסן אבל זה ממש טוב שיש את זה שם.

בקשר לHIGH LOW לא מצאתי שום הבדל במיקרופון, באמת שזה אותו דבר ם_O.

אבל זה לא משנה.

אז ככה, אני מרוצה עד השמיים מהאוזניות ואני נותן את הדעה הזאת רק מהאהבה לפורום הזה שעזר לי המון בהרבה דברים אחרים.

ובאמת חשוב לי לתת את הדעה שלי, כדי שאנשים לא יעשו טעויות כמו כמעט מה שאני עשיתי.

אני נותן לאוזניות האלה 10\10 בשבילי כי בשבילי הם מושלמות, כמובן שיש את הקטע שהבאס חלש ועוד כמה דברים קטנים שהזכרתי אותם למעלה, אבל לי זה כלל לא מפריע.. בכללי מגיע להם 9 מתוך 10.

הנוחות מטורפת, מרופד ומחזיק הרבה שעות.

סאונד מדהים במשחקים וסראונד 7.1 מעולה עם דיוק מצוין, ובמוזיקה ובסרטים הוא לא מאכזב ונותן ביצועים מצוינים לטעמי!

פיצ'רים טובים מאוד בדרייבר ובכללי אני שוב, מרוצה עד השמיים.

הם ללא ספק האוזניות גיימינג הכי טובות עד ה800 900 שקל.

הם הכי מומלצות שיש! ואני באמת רציני ורוצה רק לעזור לכם ושיהיה לכם כיף.

תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת נחמדה, אך טעונה שיפור.

אתה רושם שהנוחות מדהימה, אבל מפרט לאחר מכן 3 שורות על מה לא בסדר (ופדים שמחממים "רצח" את האזניים לא מעידים על נוחות מדהימה, אפילו לא סבירה).

יכול להיות שאם הביקורת הזו הייתה נכתבת בעוד חודש היא הייתה טיפ טיפה שונה, אבל אם אתה מרוצה מהן אז מברוק :xyxthumbs:

כמו כן התאכזבתי לקרוא שהבאס שלהן לא משהו, כי ציפיתי לדגש על זה באזניות לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי באמת הגזמתי עם המחממות רצח, אני לא מזיע באוזניים מזה.

אבל הם פשוט באמת באמת מאוד נוחות, וכן הם מחממות את האוזניות כי יש להם ריפוד מה לעשות, זה לא יתרון אבל גם לא חיסרון.. ממש לא.. זה לא מעצבן או משהו.

וזאת ממש לא ביקורת מקצועית, אלא ביקורת של ממוצע שנותן חוות דעת על משהו שהוא קנה.

ולדעתי זה היה חשוב ממש.

הבאס לא משהו אבל אתה טועה שזה דגש באוזניות גיימינג.. לא צריך באס בגיימינג, ההקפד פה על תדרים של צעדים ויריות, ובפיצוץ של מכונית למשל יש באס שמספק.

שוב, לא הכי טוב, מספק בהחלט. במיוחד אחרי כמה הגדרות, מספק!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...