האם גם אני מנפגעי SEGATE? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם גם אני מנפגעי SEGATE?

EviLeader

Recommended Posts

שלום לכולם,

אתם יכולים לראות פוסט שלי בפורום של WINDOWS. אני מחזיק בVISTA חוקי, הלכתי לישון, התעוררתי בבוקר והמחשב כותב לי "DISK BOOT FAILURE".

חיפשתי אחרי תשובות, אפילו דיברתי עם נציג בסביבות החצי שעה - "בעיית חומרה".

2 בעיות שמופיעות בהתקנה של VISTA:

1. בהתקנה של VISTA, תחת "תקן את מחשבך", אני לא רואה שום מע' הפעלה מותקנת.

2. בהתקנה של VISTA, תחת "התקן כעת" ולאחר השמת הסריאל, ההתקנה נתקעת.

בתוכנה של שנועדה למצוא בעיות בכונן הקשיח:

1. לפעמים הוא כותב לי שהכונן הקשיח לא מגיב לפקודות ושאנסה לחבר אותו מדש.

2. פעם אחת הוא דווקא עשה את 2 המבחנים (גם הSHORT וגם הLONG) אבל אז הוביל אותי לרשימה שלמה של שגיאות.

מה ניסיתי עד עכשיו:

1. ניסיתי להעביר את הכונן בין כניסות הSATA כדי להיות בטוח שזו לא בעיה בלוח אם. הבקר של הSATA לפי דעתי בסדר, כי גם כונן הדיסקים מחובר בSATA ואין שום בעיה אצלו (לא נראה ככה לפחות).

2. ניסיתי להתקין את הWINDOWS על כונן אחר של WD.. הכונן ישן יחסית אז הוא פשוט גם, נתקע בהתקנה.

3. התקנתי את הFIRMWARE לכונן הקשיח הנ"ל (ST3500320AS) שמצא גם עפ"י הS/N כפגום - לאחר ההתקנה והדלקת המחשב, הוא הגיע לאותו מקום, שאל אותי איך אני רוצה להפעיל את הWINDOWS ואז נכבה וכתב לי DISK BOOT FAILURE.

4.אחרי התקנת הFIRMWARE ניסיתי לבדוק בתוכנה של מה קורה עם הכונן, בהתחלה הוא אמר לי שיש לו טמפ' גבוהה (מה שמאוד מוזר כי בצד, בחלק של התוכנה איפה שכתוב "CURRENT TEMP" היה כתוב 28 מעלות), הוא נכשל בSHORT TEST מיד ובLONG TEST כתב לי שוב, לבדוק חיבורים.

היה כיף לשתף, עכשיו מעניין מה קורה, איפה נמצאת הבעיה.

תודה מראש,

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עבר 24 שעות ואין תגובה :(

ולי אין מחשב :(

אני רק רוצה לדעת, איך אפשר לדעת בבירור, שהבעיה היא בכונן הקשיח ולא בלוח אם (או אפילו בשניהם)?

אם אני אדע שהבעיה היא בכונן הקשיח בלבד, תפאדל נקנה חדש.. אבל שלא ייצא שאני יקנה ובסוף הבעיה תהיה בלוח אם =[

לדוגמה, אם אני מחבר את הכונן הקשיח במחשב אחר וזה עושה גם DISK BOOT FAILURE אזי הבעיה היא בטוח בכונן הקשיח?

ועוד דבר, אם הבעיה אכן בכונן הקשיח, איזה מומלץ כיום (עדיפות ל640GB\1TB\500GB.. נחליט כבר), אני מעוניין בWD השאלה איזה דגם ספציפי?

בכבוד ובתודה מראש,

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו את מה שכתבתי :)

ניסיתי להחליף את הכבל של הSATA לכבל של הSATA של הכונן דיסקים (שכן פועל).. זה לא עזר.

כמו כן, התקנתי את הFIRMWARE.. הוא כתב לי UPDATED.. כיבה את המחשב ושוב פעם DISK BOOT FAILURE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ניסיתי לשים במחשב אחר.. לא הצליח.. אני תכב אנסה שוב (אחרי שהתקנתי את הFIRMWARE).

בכול מקרה, ברוך השם אני לא מקשיב לכולם ואני לא התפשרתי ושילמתי עוד איזה 100 ש"ח בזמנו כדי שהמחשב שלי יהיה מTMS ולא KSP.. אז TMS כבר הודיעו לי שהם יתמכו בי ואני יכול כבר לנסוע לשמה ולקחת פשוט וקל, כונן חדש..

אני אנסה לשים עדיין את הכונן הקשיח במחשב אחר אבל, אני לא מאמין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמעט בטוח ב99 אחוז שהדיסק הקשוח שלך מפוחלץ.

תנסה לממש אחריות.

כל מה שאתה יכול לעשות זה אולי לנסות למצא פתרון להציל את המידע עליו - למרות שנראה לי שהוא הלך לקיבינימאט יחד עם הדיסק הקשוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתעה!

אומנם, כמה שזה משמח אתכם שיש הפתעה :P , אותי זה דופק. אז מה ההפתעה?

חיברתי את הכונן הקשיח במחשב אחר (שפועל תקין, 100%, דקה לפני שחיברתי את הכונן קשיח שלי, עבד מצוין), המחשב לא עלה, עשה אותו דבר כמו אצלי, רק שלא התכבה ולא כתב DISK BOOT FAILURE.. (אולי אם הייתי מחכה יותר הוא כן היה כותב), פשוט לא עלה.. חשוב לציין שחיכיתי איזה 2 דקות כדי להיות בטוח וזה כמובן, עדיין לא עלה.

אומנם! לקחתי את הכונן הקשיח מהמחשב הנ"ל (שכאמור לעיל, עבד דקה מלפני זה פיקס) חיברתי אותו למחשב שלי והפלא ובפלא! כשהדלקתי את המחשב, הוא כתב לי "ברוך הבא" של , אפילו העלה את שולחן העבודה אבל כבר מיהר להציג לי שגיאת חומרה במסך כחול.. עשה ריסטרט.. ככה, חזר על עצמו המחשב פעמיים עד שויתרתי.. העלה, שם מסך כחול ויש ריסט. האם יש קשר בין זה שהייתה החלפת מחשבים? או שכמו שאני חושב, יש לנו בעיה בלוח אם!.

אז מה הבעיה? תהרגו אותי. כנראה שגם הכונן הקשיח נדפק לו וגם הלוח אם נדפק לו. כנראה, יש לנו TOTAL LOSS :P. ניקח את זה לTMS והם יצטרכו לתקן ולהחליף, כי המחשב נקנה לפני פחות משנה, האחריות תקפה.

אם יש לכם עוד משהו שאני יכול לנסות, תגידו.. כי לא משמח אותי העובדה שאני צריך לקחת את כול המחשב עד לחיפה (אבל אלו החיים).

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח בסדר גמור, המסכים הכחולים שקיבלת זה בגלל שהעברת את הדיסק הקשיח מחשב.

1+

הסבר למה זה לא לוח האם: אם תחפש ברשת תמצא מדריכים שלמים שמסבירים איך להעביר כונן/להחליף לוח על , אם אני זוכר נכון זה בגלל חוסר תאימות בדרייברים שגורמים למסך כחול כשאתה מתקין אחר או מנסה להתקין דיסק קשיח ממערכת א' על מערכת ב'.

לפי כל זה ברמה העקרונית, אין לך שום בעיה בלוח, אז הסר דאגה מליבך(99.9%) כאמור המסך הכחול שקיבלת הוא תוצר לוואי של חוסר התאמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...