בעיה מוזרה בדיסק הקשיח שלי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה בדיסק הקשיח שלי

tk4

Recommended Posts

יש לי 640GB עכשיו אני לא יודע למה זה קורה.... אבל יש פעמים שאני לוחץ נגיד על תיקייה אז לוקח לו איזה שנייה להיכנס ויש רגעים שזה על הרגע... זתומרת אם פעם בקשיח הישן שלי שהיה עם חיבור ATA והיה אפשרי להיכנס לכל תיקייה באותו הרגע שאתה לוחץ עליו, על הקשיח שיש לי עכשיו יש מקרים שזה ברגע ויש מקרים שזה נעצר לשניה ואז נכנס... ואני מדבר על אותה התיקייה

עוד פרטים:מערכת הקבצים היא NTFS והוא מחובר בחיבור SATA רגיל...

עוד בעיה שאני לא יודע אם אפשר לשאול פה זה שאני לא מצליח לצרוב איתו מעל לX4 בצורב שגם הוא SATA.... מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אבל אני לא יכול לבחור... יש לי משהו מסומן שם למטה: ENABLE WRITE CACHING ON THE DISK

כרגע זה על Optimize for Performance אבל אין לי אפשרות לבחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי ביצעת איחוי לכונן?

אם הוא מחולק למחיצות ורק מחיצה אחת מגיבה בדיליי, אז תאחה אותה.. זה חשוב מאוד. (גם לי זה קרה לאחרונה ואיחוי צמצם את זמן העיכוב בעת הגישה למחיצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שממש לא לפני הרבה זמן... תגיד יש לזה אולי קשר למשהו שעשיתי בהארד דיסק הישן שלי? היה איזה טוויק שלא גורם לדיסק לרשום כל פעם את הגישה לתיקיות וכאלה ואני זוכר שזה באמת עזר פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הוינדוס הוא דבר דינמי והראשים לפעמים נמצאים באיזור אחד והנתונים שאתה מבקש נמצאים במקום אחר, ובמקביל גם יכול להיות שבדיוק הוינדוס ניגש להרדיסק בגלל איזה SERVICE.

יכול להיות שנדמה לך וזה היה גם קודם.

יכול להיות שוינדוס שלך עמוס יותר מקודם.

יכול להיות הרבה דברים.

השאלה אם זה באמת כזה סיפור השניה הזאת שלפעמים לוקחת לך כשאתה פותח מחיצה.

אם אני הייתי קופץ כל פעם שמשהו לא מגיב מיד בוינדוס שלי הייתי כבר מזמן קשור עם אזיקים לבניין של .

ובכל זאת למקרה שבאמת משהו לא לגמרי כמו שצריך אצלך מבחינת ההרדיסק/בקר/דריוורים:

תבדוק אם מוגדר לך AHCI בביוס.

תעדכן לדריוור SATA החדש מיצרן הצ'יפסט/לוח שלך.

תעשה בדיקת ביצועים בHD TUNE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה לא מכניס את המפרט מחשב שלך לפרופיל המשתמש, ככה אם מישהו היה רוצה לבדוק רגע איזה אופציות יש לך בביוס ואיך נקרא האופציה של הACHI הוא היה יכול לעשות את זה בלי בירוקרטיה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...