המלצה לכונן קשיח יחצוני עד 400-450 שח' - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכונן קשיח יחצוני עד 400-450 שח'

davidreznic

Recommended Posts

אז ככה, הדרישות:

נפח: 500GB

שימוש: גיבוי והרצת סרטי HD (מה שאומר ש USB2 וגודל של 3.5 אינץ' יספיק)

בגלל אילוצי מקום יש עדיפות לכונן שיעמוד, כמו ה למיניהם, אבל עדיף שזה לא יבוא על חשבון אחריות/הפרש גדול מידי במחיר

הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על הכונן הזה

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_2324_2688&products_id=24633

3 שנים אחריות, אמנם הוא שוכב ולא עומד, אבל במחשבה שניה אולי זה עדיף כי ככה פחות סיכויים שמישהו יפיל אותו

מישהו יכול לתת חוות דעת מבחינת חום? רעש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המקסטור 500G ולדעתי בתור בחירה זולה יחסית הוא מצויין. הייתרון הכי גדול שלו מבחינתי הוא היעדר התוכנות. רק לחבר ולבחור בעצמך את האופן בו תשתמש בו, במקום לנסות ללמוד איך להפעיל את התוכנה המצורפת או איך לא להפעיל אותה. בנוסף הוא גם די שקט.

בנוסף יש לי גם את Lacie 750G שהוא כבר יותר יקר, ממש יפה אבל מגיע עם תוכנה תוכנה מצורפת. גם עליו אני יכול להמליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MyBook?

לצורך העניין לא שמעתי על Maxtor חיצוני שמת אבל MyBook מתים על ימין ועל שמאל. זה לא סדרתי והייתי נמנע בתוקף אבל אם יש זול ובטוח יותר אז אין סיבה לקחת יקר ו"risky" יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה נכון. אני משער שמספר האנשים שיש להם MYBOOK אינו שווה למספר האנשים שיש להם כונן חיצוני אחר. ואם אתה מכיר יותר אנשים עם MYBOOK מן הסתם שתשמע מהם יותר תלונות. מה היחס בין כמות הכוננים לכמות התלונות אצל כל אחת מהחברות הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק החברה יודעת, או מעבדות שמתעסקות עם זה..

יכול להיות שזה לא נכון, אבל אני אמרתי את מה שאמרתי אך רק בהתבסס על תגובות של אנשים בפורום. היו לא מעט משתמשים עם בעיות בכונני MyBook ולעומת זאת לא מעט דיונים נפתחים בשאלה דומה לשלך- "האם כונן קשיח חיצוני של מקסטור נחשב לטוב?"- ובדיונים הללו תמיד מופיעים אנשים עם כוננים חיצוניים כאלו ואומרים שהכל טוב ויפה אצלם.

כמובן שאי אפשר לדעת את היחס, אבל אני אומר את זה על פי יחס שאני ראיתי מתגובות כאן בפורום, כי מן הסתם שגם היו תגובות כמו "ה-MyBook שלי בסדר גמור"- ובכן, לי אישית היו שני MyBook-ים שחיו שנה אחת ועד אז הם תפקדו בסדר גמור. (לאחר מכן הפכתי אותם לפנימיים, שלא תחשוב שהם נדפקו.)

תקנה מה שבא לך, מקסטור, סיגייט, , בשורה התחתונה כל אחד מהם יכול למות ולהעדיף אחד על פני השני זו טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שיש בעיה מאסיבית בכונני MyBook, אני רק אומר שלפי מה שנראה נדפקים יותר MyBook מאשר החיצוני של Maxtor.

בכל מקרה- הצבתי בפנייך את טענותיי, אין יתרון לכונן חיצוני אחד על האחר מבחינת ביצועים שכן הם מוגבלים, מבחינת רעש כי בד"כ לוקחים כוננים חלשים וחסכוניים בחשמל לעבודה עם 2.0 (וגם כי יש הרבה פידבקים כאן בפורום על כך שהמקסטור שקט), ומבחינת "פירמה" אין שום סיבה שאחד יהיה יותר אמין מהשני. (ה-MyBook היה רק דוגמא לכך שההיפך יכול להיות נכון, ולכן אין סיבה לשקול שם של חברה).

עכשיו תעשה מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...