מאוורר לh.d - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר לh.d

X-_PLOSIVE

Recommended Posts

ההרמינאטור זה הפתרון הכי רועש שקיים, המאוררים שלו עושים רעשים של צופרים של אזעקת מלחמה, לא הייתי הולך עליו.

הפתרון הכי זול זה KING KONG III, שטוענים שהוא של גלובל ווין, הוא מעולה במיוחד לכוננים של כי אתה מבריג אותו בתחתית של הכונן הקשיח, ויכול לשים אותו יש על המעגל עם הצ'יפ הרותח.

אחריו בא לך הISTORM II גם של גלובל ווין, שהוא מעולה עובד על עקרון של מאורר של מזגן.

אגב, שני הפתרונות שאני מציע לך כאן הם שקטים מאוד וטובים מאוד, רק הבעיה שהם נמכרים אי-שם ליד ביתו של נשיא המדינה לשעבר, עזר וויצמן.(ואו לאן אפשר להגיע עם ניסיות חמיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה אנשים רצים וקונים כאלו דברים.

לי אישית יש את המארז של Enermax, והוא מגיע עם מאורר למגירת הדיסקים הקשיחים. בזמן הפעלה, אני יכול לגעת בדיסקים, והם קפואים. ממש קרים. לא מתחממים כלל. שני הדיסקים (אחד והשני WD) הם דיסקים של ATA100 ו 7200 סיבובים לדקה.המחשב עובד 24/7, והטמפרטורה בתוך המארז לא עוברת את ה22-23 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תשמע את ההודעה שלך

למה לכולם יש אנרמקס???

פשוט טיפשי מה שאמרת

טפשי ?!

מה כל כך טפשי ?

הרי ברור לך שהרסת עכשיו את המשכיות הנושא עם ההודעה המטומטמת שלך...נכון ? כי אנשים עכשיו יגיבו להודעה שלך ולא להודעה המקורית לגבי הקירור של הדיסק הקשיח. איפה בהודעה שלך יש התיחסות לבעיה שהועלתה כאן ? למה לכל הרוחות אתם לא יכולים לסתום את הפה שלכם לפעמים, ולהתאפק מלהעיר את ההערות המטופשות והכל כך לא עיניניות האלו ? למה !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תשמע את ההודעה שלך

למה לכולם יש אנרמקס???

פשוט טיפשי מה שאמרת

טפשי ?!

מה כל כך טפשי ?

הרי ברור לך שהרסת עכשיו את המשכיות הנושא עם ההודעה המטומטמת שלך...נכון ? כי אנשים עכשיו יגיבו להודעה שלך ולא להודעה המקורית לגבי הקירור של הדיסק הקשיח. איפה בהודעה שלך יש התיחסות לבעיה שהועלתה כאן ? למה לכל הרוחות אתם לא יכולים לסתום את הפה שלכם לפעמים, ולהתאפק מלהעיר את ההערות המטופשות והכל כך לא עיניניות האלו ? למה !?

לידיעתך אתה עשית אותו דבר אבל אנחנו באמת יורדים מהנושא

אני ממליץ לך על ה KING KONG III גם זול וגם טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להעלות את זה לחדשות..

אבל מישהו התלונן כבר על ה"ירקרקות" של העמוד..

אז החלטתי להביא לכאן:

http://www.3dgameman.com/reviews_hardware_02.htm#125

חבל שאין בארץ..

נ.ב הזהרו לכם משתמשי 56K.. . המודמים עלולים להשתין במכנסיים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לזה אטלון?

כן אני מתכוון לזה. זה הKING KONG III וזה מה שמונע מ75GXP של חבר שלי לקרוס כבר שנה וחצי, אני מקווה שזה באמת עוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...