תלמידי התיכונים הערבים ביפו כלל לא מייחלים לשחרורו של גלעד שליט - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלמידי התיכונים הערבים ביפו כלל לא מייחלים לשחרורו של גלעד שליט

yigael_o

Recommended Posts

תשמע חביבי,

אני לפחות גזען שמודע לזה.

בן אדם קיצוני כמוך שמתכחש לקיצוניות שלו ולסיבות האמיתיות לה, הוא כבר מסוכן.

תחסוך ממני בבקשה את הפסיכולוגיה בשקל שלך...

1. אני לא קיצוני- אני ריאלי

2. אני לא גזען- אני שונא ערבים בגלל הרבה סיבות, לא בגלל שקוראים להם "ערבים" או בגלל שהם שחומים יותר ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי כדאי שתלמד את המושג "גזען"

הוא לא שונא אותם כי הם "ערבים", זה לא שנולד ילד ערבי הוא חושב "וואי צריך להשמיד אותו"

עקב המעשים והתרבות שלהם במשך השנים, הוא שונא אותם (ואת האמת, גם אני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את הסתירה?

משפט פרדוקסלי משהו..

קראתי עשרות מהפוסטים שלך במספר דיונים שונים, אתה אחד הדמגוגים הגדולים שהפורום הזה ראה, ובעל נטיה מדהימה לסתור את עצמך.

לגבי המושג "גזענות", כדאי שתלמד אותו.

אתה יכול להגיד ש IG מכליל, עם הקביעה הזו אני בהחלט מסכים, אבל מפה ועד גזענות יש עוד הרבה מרחק. השנאה שלו כלפי קבוצה מסוימת לא מבוססת על הגזע שלהם, במקרה כל אותם אנשים שהוא שונא משתייכים לקבוצה משותפת- ואת אלו שלא עוסקים ממשית במה שהוא מתאר, הוא שונא בגלל הכללה, כי מספר רב באותה הקבוצה כן עוסק בה.

אני אתן לך דוגמה אחרת-

בוא נגיד שכל הגנבים בעולם היו יהודים, וכמעט כל היהודים בעולם היו גנבים.

בא איש ואומר "אני שונא גנבים". למעשה, כל הגנבים בעולם יהודים, אז משתמע מכך שהוא אומר "אני שונא יהודים". אתה יכול לקרוא להתבטאות הזו גזענות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח

אני ממש אוהב את הדיונים על גזענות. זה פשוט לא נגמר.

אני לא שונא ערבים כי הם שחורים (רובם), ומעשנים נרגילה.

אני לא שונא ערבים כי הם מדברים וכותבים ערבית.

אני לא שונא ערבים כי הם מסתובבים עם כאפיה.

אני לא שונא ערבים כי הם גרים בעזה.

אני שונא ערבים כי הם אויב לעם היהודי.

טוב נו, אז אני גזען.

so what? :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא עניים.

לדעתי צריך לסחוט כל טיפת כסף שאפשר מהם ולחסום להם את כל האפשרויות להתקדם בחיים, כי לא יכול להיות שכולם יהיו עשירים.

אני יוצא מנקודת הנחה שכל העניים הם טיפשים חסרי השכלה, אחרת איך זה שהם עדיין עניים ?!

ואם מישהו שהיה עני הופך להיות עשיר אז זה לא שהוא היה טיפש והפף חכם בין לילה.

וזה גם לא שהוא היה עני חכם לפני שהוא הפך עשיר.

הוא היה מה שנקרא עשיר בסתר (כמו צדיק בסתר) שהפך גלוי.

אבל אי אפשר לקרוא לי גזען... כי אני שונא עניים באותה מידה אם הם ערבים או יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה, אתה יכול לשנוא קבוצת אנשים בלי להיות גזען נכון? "אני שונא כל מי שלובש קרוקס", בתור קבוצת אנשים בעליי מכנה משותף שאני מוצא אותו לא לטעמי אני יכול לשנוא אותם בלי להיות גזען עם נימוק שהקבוצה X פעלו בצורה מסויימת ובעקבות פעולה זו אני שונא אותם, לאומת זאת אם הם היו נמנעים מלעשו את הפעולה הזאת אז לא הייתי שונא אותם.

ואני כמו הרבה אחרים לא שונא את הערבים בעקבות כך שהם נקראים ערבים או בגלל שהם נולדו ערבים. אני שונא אותם בעקבות ההתנהגות שלהם, ואם יש ערבי שלא מתנהג בצורה הזאת, אני לא ישנא אותו.

זה רבותיי לא נקרא גזענות, כי אין פה בסיס של גזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת שלא מבין איזו סיבה יש לנו לתת לאנשים האלה להתקיים.

בסך הכל הפלסטינים היו פה כ"לאום" הרבה לפני הקמת המדינה, הם ואנחנו התחלנו מאותה נקודת התחלה ב48, היו לנו בדיוק אותן הזדמניות ואותם אמצעים להקים מדינה ולהתפתח. תראו איך נראים עזה והכפרים הערביים בארץ לעומת שאר המדינה...

כל מה שהערבים היו עסוקים בו בשנים האלה היה לשנוא אותנו ולנסות ניסיונות כושלים להשמיד אותנו ולהשתלט על המדינה שלנו.

זה לא שאני לא פוסל את האפשרות לנסות לקיים שלום איתם, אבל זה פשוט בלתי אפשרי. הם תמיד רצו שלא נתקיים ותמיד ירצו.

לדעתי הפיתרון היחיד זה מלחמה נוקשה בהם. להשמיד בית-בית בעזה עד שהם יחליטו להחזיר את גלעד שליט. לאחר מכן על כל קסאם שמשוגר לישראל לזרוק פצצה בעזה, עד שיפסקו הקסאמים או עד שיגמרו הבתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי כדאי שתלמד את המושג "גזען"

הוא לא שונא אותם כי הם "ערבים", זה לא שנולד ילד ערבי הוא חושב "וואי צריך להשמיד אותו"

עקב המעשים והתרבות שלהם במשך השנים, הוא שונא אותם (ואת האמת, גם אני)

ואולי כדאי שאתה תלמד את ההגדרה.

הנה אני אעזור לך להתחיל: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%96%D7%A2%D7%A0%D7%95%D7%AA

והנה סתם פסקה קטנה בשבילך:

"בשנת 2007 חלה עליה ניכרת בגזענות של הציבור היהודי כנגד ערבים ובתקריות אלימות כנגד ערבים. 75% לא היו מוכנים לגור בבניין עם ערבי, ו-61% לא היו מעוניינים שערבי יבקר בביתם. על פי מחקר של אוניברסיטת חיפה, 74% מהנוער היהודי חושב שערבים אינם נקיים. 75% מהתלמידים היהודים סבורים שהערבים אלימים. כמו כן, התקבלו תלונות רבות על ביזוי בשדה התעופה."

הסיבה לא משנה, עצם זה שאתה שונא אותם ככלל מעידה על גזענות ודעות קדומות.

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל ערבי הוא ערבי רע או לפחות מלוכלך.

קראתי עשרות מהפוסטים שלך במספר דיונים שונים, אתה אחד הדמגוגים הגדולים שהפורום הזה ראה, ובעל נטיה מדהימה לסתור את עצמך. לכבוד הוא לי, האר את עיניי.

לגבי המושג "גזענות", כדאי שתלמד אותו.

אתה יכול להגיד ש IG מכליל, עם הקביעה הזו אני בהחלט מסכים, אבל מפה ועד גזענות יש עוד הרבה מרחק. השנאה שלו כלפי קבוצה מסוימת לא מבוססת על הגזע שלהם, במקרה כל אותם אנשים שהוא שונא משתייכים לקבוצה משותפת- ואת אלו שלא עוסקים ממשית במה שהוא מתאר, הוא שונא בגלל הכללה, כי מספר רב באותה הקבוצה כן עוסק בה.

אני אתן לך דוגמה אחרת-

בוא נגיד שכל הגנבים בעולם היו יהודים, וכמעט כל היהודים בעולם היו גנבים.

בא איש ואומר "אני שונא גנבים". למעשה, כל הגנבים בעולם יהודים, אז משתמע מכך שהוא אומר "אני שונא יהודים". אתה יכול לקרוא להתבטאות הזו גזענות?

אתה אמיתי?

תקרא את הדוגמא שלך, ואולי תבין מי כאן הדמגוג.

הבן אדם דיבר על ערבים בלבד. הוא כותב בבירור "אני שונא ערבים....." ואז מנסה להצדיק את השנאה הזאת.

זה לא שהוא אמר שהוא שונא טרוריסטים, ואני הסקתי מכך שכיוון שרוב הטרוריסטים הם ערבים, הוא שונא ערבים.

הוא אמר חד וחלק, אני שונא ערבים.

אף אחד מעולם לא טען שהסיבות המוקדמות לגזענות לא היו מוצדקות, כן אולי באמת מגיע לערבים שנכליל אותם את כולם כערבים רעים ונשנא אותם, הרי הם (או לפחות הקודמים להם) הביאו את זה על עצמם. אבל, זה לא משנה את העובדה שאנחנו גזענים.

נקודה למחשבה: האם הוא סולד מטרוריסט יהודי כמו שהוא סולד מטרוריסט ערבי? האם הוא ירצה להיות זה ששם לטרוריסט הזה כדור בין העיניים? בכלל את מי מהם הוא שונא יותר?

זה אולי לא נפל לך בהתחלה ישר למשבצת של גזענות, אבל אם תפעיל טיפה את הראש תבין שזה בדיוק זה - גזענות.

למרות כל ההסוואות והמשחקים.

וכמו שרבים כאן כתבו, "אז מה?"

גם אני כזה, גזענון.

ולסיום, אני מפנה שאלה אליך ואל מר IG:

אם היית חייב, את חייו של מי היית לוקח, יהודי או ערבי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ימנים קיצוניים היו חוטפים ערבי "ישראלי" הערבים ה"ישראלים" כולם היו יוצאים לרחובות ושורפים כל דבר ישראלי שהם היו רואים. ובמיקרה כזה, הייתי מאוד שמח על החטיפה- ועל החלאות שהמשטרה הייתה מורידה במהלך פיזור המהומות...

בפרעות כמו שהערבים ה"ישראלים" אירגנו בשנת 2000 (או שזה הייה ב2001?), בכול מקום אחר בעולם, לא היו מסתיימות עם 13 הרוגים, אלא אם 130...

וסטטיסטית אין ערבים חפים מפשע... רובם הגדול חלק מאותו עדר שהייה שמח לראות את גלעד- ושאר היהודים, אם כבר, מתים- או עם עיניים עקורות וגפיים שבורות.

IG כל הכבוד לפחות יש בן אדם נורמאלי אחד בפורומים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי כדאי שאתה תלמד את ההגדרה.

הנה אני אעזור לך להתחיל: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%96%D7%A2%D7%A0%D7%95%D7%AA

והנה סתם פסקה קטנה בשבילך:

"בשנת 2007 חלה עליה ניכרת בגזענות של הציבור היהודי כנגד ערבים ובתקריות אלימות כנגד ערבים. 75% לא היו מוכנים לגור בבניין עם ערבי, ו-61% לא היו מעוניינים שערבי יבקר בביתם. על פי מחקר של אוניברסיטת חיפה, 74% מהנוער היהודי חושב שערבים אינם נקיים. 75% מהתלמידים היהודים סבורים שהערבים אלימים. כמו כן, התקבלו תלונות רבות על ביזוי בשדה התעופה."

הסיבה לא משנה, עצם זה שאתה שונא אותם ככלל מעידה על גזענות ודעות קדומות.

אתה יוצא מנקודת הנחה שכל ערבי הוא ערבי רע או לפחות מלוכלך.

אתה אמיתי?

תקרא את הדוגמא שלך, ואולי תבין מי כאן הדמגוג.

הבן אדם דיבר על ערבים בלבד. הוא כותב בבירור "אני שונא ערבים....." ואז מנסה להצדיק את השנאה הזאת.

זה לא שהוא אמר שהוא שונא טרוריסטים, ואני הסקתי מכך שכיוון שרוב הטרוריסטים הם ערבים, הוא שונא ערבים.

הוא אמר חד וחלק, אני שונא ערבים.

אף אחד מעולם לא טען שהסיבות המוקדמות לגזענות לא היו מוצדקות, כן אולי באמת מגיע לערבים שנכליל אותם את כולם כערבים רעים ונשנא אותם, הרי הם (או לפחות הקודמים להם) הביאו את זה על עצמם. אבל, זה לא משנה את העובדה שאנחנו גזענים.

נקודה למחשבה: האם הוא סולד מטרוריסט יהודי כמו שהוא סולד מטרוריסט ערבי? האם הוא ירצה להיות זה ששם לטרוריסט הזה כדור בין העיניים? בכלל את מי מהם הוא שונא יותר?

זה אולי לא נפל לך בהתחלה ישר למשבצת של גזענות, אבל אם תפעיל טיפה את הראש תבין שזה בדיוק זה - גזענות.

למרות כל ההסוואות והמשחקים.

וכמו שרבים כאן כתבו, "אז מה?"

גם אני כזה, גזענון.

ולסיום, אני מפנה שאלה אליך ואל מר IG:

אם היית חייב, את חייו של מי היית לוקח, יהודי או ערבי?

בוא אני אספר לך משהו מהניסיון שלי עם ערבים ועל הניקיון שלהם: בתקופת הלימודים באוניברסיטהף יצא לי גרור באותה דירה עם 6 ערבים (2 בשנה ראשונה, 3 בשנה שנייה ו-1 בשנה רביעית). בנוסף, גרתי בשכנות לעוד כמה עשרות ערבים. לרובם היה הרגל לאטום לחלוטין את החלונות בחדרים שלהם (גם בקיץ), ולשבת בחדר רוב היום עם דלת סגורה. מידי פעם, כמה פעמים ביום, הם היו מרוקנים כמות נכבדת של דאודורנט זול (או בושם יקר מאוד שלא היה שלהם במקרה של הערבים מהשנה הראשונה) לחלל החדרים שלהם בתור מטהר אויר. בשלב מסויים זה הייה מגיע למצב שדרך הדלת הייה עובר כזה סירחון שאי אפשר הייה להמצא במטבח... אא, וכמובן שבכול הזדמנות הם אטמו גם את החלונות של המטבח (למרות ששאר הדיירים בקשו מהם בערך כל יום לא לאטום את החלונות לגמרי כי מסריח).

יום אחד, ערבי שכן בא לבקר ערבי שותף, נכנס אליו לחדר ומרוב סירחון וחנק מיד קפץ החוצה כשהוא משתעל ועם עיניים אדומות (כנראה נזכר באחת הפעמים שבהם המשטרה פיזרה אותו עם גז מדמיע). מה עשה הערבי הגאון? פתח חצי חלון (למשך 10 דקות בלבד) ורוקן עוד חצי מיכל דאודורנט :yelclap:

אגב, זה מהשנה הרביעית הייה נוהג להתקלח פעמיים ביום, מינימום חצי שעה בכול פעם, ועדיין הסריח מזיעה מעורבבת עם דאודורנט (ובאמת שהוא הסריח. לא שאני רגיש או משהו... הוא פשוט הסריח- ואת זה הרגישו כל הדיירים בדירה, שאחד מהם פעיל של "העבודה")

אז מסתבר ש75% לא כל כך טועים... אגב לגבי אלימים- באמת חסר דוגמאות לכמויות הערבים שתומכים באירגוני טרור\ התנועה האיסלאמית\ השתתפו במהומות אלימות בעצמם?

מי שסיווג את זה בתור גזענות הוא לא פחות מדביל.

אני יודע, מהניסיון שלי עם ה"עילית" של הערבים ועם כמות לא קטנה מהם, שרובם מסריחים ואלימים. כנראה בניגון אליך שהערבי היחיד שאתה אי פעם פגשת זה מוחמד חמודי מהשווארמה...

לגבי השאלה- תענה אתה ראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה סתם גזען... אני הייתי מברר מי היהודי ומי הערבי לפני ההחלטה... אם, לדוגמא היהודי הייה עונה לי ב"לא" לשאלה "האם אתה נוהג לאותת לפני פנייה", הייתי יורה בו במקום, ואז גם בערבי (על כל הפעמים שנסעתי בועדי עארה וערבים חתכו מולי 3 נתיבים ואז עשו פרסה בלי לאותת :bash:). סתם. הייתי מתחשב בתשובה של הערבי.

אגב, לגבי החלק השני של ההודעה הקודמת שלך- אני מתיחס לכול ערבי לפי מה שאני יודע מההכללה עד שהוא מוכיח לי אחרת. אם יהייה כזה ערבי שיוכיח לי שהוא יודע איך להיות בן- אדם ולא חלאה, אני אתייחס אליו בהתאם. זה, אגב, לא גזענות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...