מסך FULL HD למשחקים בעיקר, בין 1500-2000 . - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך FULL HD למשחקים בעיקר, בין 1500-2000 .

Elite_Sniper

Recommended Posts

שלום.

התנסתי עם T240 , 2443BW של

וכמו כן התנסיתי גם עם W2442PA של LG

למשחקים - T240.נקודה.

יחס גובה-רוחב שלו 16:10, כלומר הוא גבוה יותר בכ-5 ס"מ מהמסכים האחרים.

שיחקתי איתו משחקים ומאוד נהנתי.

בנוסף לזה המסך יפהפיה ורק מוסיף לחדר.

המסך מגיע גם עם מטלית, כי המסך פשוט אוהב אבק אז יש צורך לנקות אותו לפחות על בסיס שבועי (אפילו יומי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום.

התנסתי עם T240 , 2443BW של

וכמו כן התנסיתי גם עם W2442PA של LG

למשחקים - T240.נקודה.

יחס גובה-רוחב שלו 16:10, כלומר הוא גבוה יותר בכ-5 ס"מ מהמסכים האחרים.

לצורך העניין, גם ה-2443BW הוא 16:10.

בנוסף לזה המסך יפהפיה ורק מוסיף לחדר.

זה עניין של טעם. :) לדעתי הוא מכוער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אותו כסוג של מתנה/צ'ופר מהעבודה - אז אני חייב לקנות אותו דרך החברה של העבודה...

הוא אמר לי שאין לו בעיה להביא 24" אחרים, אבל שהנסיון שלו עם ה-24" האחרים בטווח מחירים הסביר (עד 2000) נטה לכיוון ה-, ויש להם רק את ה-T240 שלהם. הוא אמר שהפיליפס וה-VIEWSONIC היו נוראים אגב. אבל אין לי מושג איזה דגמים ספציפים.

נקווה שיגיע מהר :] אני מת לשחק עליו קצת :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהשוואה ל - T240 הוא יקר.

בשבילי מסכי ה - TN הסבירים (לא מהחברות הגרועות) מתחלקים לשתי קבוצות:

אלו עם הארגונומיה המקיפה ואלו שבלי ולכן אני ממליץ על אלו מהקבוצה הראשונה (לדוגמא 2443W).

אין מה להשוות איכות תמונה ביניהם כי הבדלים לא תמצא (ואני לא מדבר על מסכים שמגיעים עם תקלות כמו זליגת אור קיצונית וכן הלאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יקר - ה-T240 עד 1500. ויש גם את ה-2443 שהוא עוד איזה 150 שח פחות.

ב. הציונים ב-ZAP ( לא של אנשים, של אתרים ) נמוך מאוד ( 60 ).

ג. אני אישית הייתי רוב חיי עם מסכים של , אומנם הם טובים, אבל האיכות בנייה שלהם בינונית, שני מסכים מתו לי ( אחד התפוצץ (עשן בלאגנים) והשני סתם התפגר ), כל המסכים שלנו בעבודה של לא החזיקו אחרי האחריות הרבה, או שרואים בהם כבר לא טוב ( מטושטש ב-CRTS, ב-LCD כבר וויתרנו עליהם ).

לי בבית יש LCD 17 של בן 3-4 ( או קצת יותר ) ואומנם הוא עדיין בסדר, אבל יש על המסכים קווים שנראים בזוויות שונות.

וה-TV שלנו (גם ) קיבלה פסים אנכיים כהים לאורך כל המסך (למזלנו בזמן האחריות ) וכל הפאנל הוחלף. בקיצור, נראה לי שעדיף שלא :]

סמסונג ידועים באיכות בניה טובה, ותאמת - עד ה-3K, אני לא חושב שיהיה הרבה הבדל בין המסכים ( אולי ארגונומיה או כניסות, מה כבר יהיה שונה מעבר ).

אני אפרסם ביקורת שאני אקבל אותו אם תרצה לחכות עד אז... (או לבוא לרחובות לראות אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לחוץ לקנות, אני מעדיף לחכות ולהמשיך לבדוק את העניין. אני גם רוצה לראות באיזשהי חנות את המסכים לפני שאני מחליט.

אני גם רוצה לראות מסך עם פאנל ומסך עם פאנל TN כדי "להרגיש" את ההבדל, כי זה מסך שמתוכנן ללוות אותי הרבה זמן אז אני רוצה להשקיע נכון(בעיקר מהבחינה של האפקטים על העיניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...