הצעות למחשב נייד מוקשח,עד 8K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות למחשב נייד מוקשח,עד 8K

Ram23

Recommended Posts

אהלן חברה,אני צריך המלצות למחשב נייד,עדיפות למוקשח משולב עם הנתונים הבאים:

*גודל מסך בין 12" ל14"

*משקל לא רלוונטי

*זמן סוללה ארוך מאוד רצוי

*בלוטות

*כרטיס מסך 512 מגה,9600M GT ומעלה

*מינימום 320G

*צורב די וי די כמובן שצריך

*אחריות של שנתיים ומעלה במידת האפשר

התקציב הוא ,אבל יש מצב שאני אביא מארה"ב,אז אפשר לכלול גם הצעות כאלה!

השימוש הוא משרדי ומשחקים.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוחה מה אתה מתכוון ב"אלטרנטיבות". ניידים שמספקים כרטיסי מסך ברמה כזו הם כמעט תמיד 15.4" ומעלה ולא מצטיינים בניידות. בכלל, השילוב של נייד וגיימינג בדר"כ מוציא אותך עם יכולת גיימינג פושרת וניידות פושרת. לדעתי, עדיף לבחור מה חשוב יותר ברוב המקרים.

עם כרטיס מסך כזה וב-15.4" בכל מקרה לא תקבל מה שהייתי מגדירה "חיי סוללה ארוכים מאד".

פשרה אחת היא ללכת על מחשב גדול יותר עם חיי סוללה נמוכים יותר.

פשרה שניה היא לבחור בכרטיס מסך חלש יותר עם מחשב קטן יחסית וחיי סוללה טובים יותר.

אם אתה רוצה כרטיס מסך ברמה כזו האופציות הכי ניידות הן:

N81/N80 של אסוס - טענית זה מחשב 14.1" אבל במציאות הוא כמעט בגודל של מחשב 15.4". עם זאת, הוא עדיין בטווח הנמוך של משקל וגודל בשביל מחשבים עם כזה מפרט. חיי הסוללה רעים כצפוי. אולי אפשר לקבל אחריות בארץ. "מוקשח" הוא לא, האיכות סטנדרטית:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834220488

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834220510

Apple Macbook Pro - אפשר לומר שאני לא מחסידי מחשבי אפל. יש למחשב הזה הרבה בעיות אבל יש לו גם יתרונות שרלוונטים לצרכים שלך. זה אחד ממחשבי ה-15.4" הקלים ודקים ביותר שיש והאיכות טובה, הוא מציע כרטיס מסך היברידי (9600m GT ו-9400) שנותן לו חיי סוללה הרבה יותר טובים מהממוצע למחשבים עם כרטיסי מסך כאלו ובקניה בחו"ל תקבל אחריות בארץ. מצד שני, מדובר במחשב יקר להחריד שלא נותן יחס תועלת-עלות הגיוני. תחשוב כמה חשובים לך האלמנטים שהוא מציע וכמה אתה מוכן לשלם בשביל זה.

אופציות בגודל ומשקל סטנדרטי יותר למחשב 15.4" יש בשפע וכאן אתה גם יכול למצוא מחשבים באיכות טובה באמת. ה-W500/T500 של לנובו הכי מומלצים בקטגוריה הזו לדעתי בגלל כרטיס המסך ההיברידי שמאפשר חיי סוללה טובים יותר.

אם אתה מעדיף להתפשר על כרטיס המסך ולא על הגודל:

XPS 13 של דל - מחשב של 13.3", מציע כרטיס מסך במערך של SLI שנותן ביצועים לא רעים ובהחלט מעל למה שאפשר למצוא ברוב מחשבי ה-13.1"-14.1". עם זאת, בהחלט לא מדובר במחשב באיכות חריגה ויש סיכוי טוב שלא תקבל אחריות מלאה בארץ. חיי הסוללה אינם משהו יוצא דופן.

Dell E6400/ T400 - מחשבים באיכות טובה מאד, 14.1". שניהם מציעים ברמה בסיסית עם חיי טובים. ל-T400 חיי טובים במיוחד עם כרטיס מסך היברידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...