נמאס מעיצוב דעת הקהל של התקשורת המגויסת שלנו (הפעם שליט ו YNET) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס מעיצוב דעת הקהל של התקשורת המגויסת שלנו (הפעם שליט ו YNET)

amir85

Recommended Posts

אם מישהו עקב אז במהלך היום אחר YNET אז לא הייתה שניה אחת שסיפור שליט לא היה בכותרות

כל פעם שמישהו נכנס או יצאה מאוהל המחאה הופיעה כתבה על זה

וכל פעם שהצליחו לתפסו מישהו שהסכים להגיד שהייתה התקדמות אז הוא קיבל ראיון.

כאשר כל כתבה מלווים לפחות שלושה מגיבים קבועים בעד שיחרור שליט.

זה כמו לפני החלפת "השבוים" המבזה האחרונה, שהתקשורת התגיסה למען השיחרור של הפושעים

שם למרות שלוכלם היה ידועה שהחילים מתים התקשורת מענה לדווח על זה ובמקום זה רק דיברה אל הלב

שלנו עם ראינות קורעי לב על מה יעשו המשפחות כשהבנים יחזרו הביתה.

גם כאן במקום להגיד את מה שרוב המוחלט של העם חושב שהוא רוצה את גלעד שליט בביתאבל

לחלוטיןבשום פנים ואופן לא בכל מחיר הם הם ממשיכים לזרוע כתבות ראשיות בשער של תהליך שליט

או במילים אחרות יחסי ציבור 101 מסר היום - התהליך קורה אתם צריכם להתמודד עם זה.

מצטער אבל נמאס, נמאס לי איך שעכשיו כל הספינולוגים יתחילו להגיד כמה שהעיסקה הייתה חשובה

ושזה ההבדל בינינו לערבים שאצלנו ערך עליון זה... ובלה בלה בלה .... שטויות, שלא עובדות על אף אחד

והפעם אנחנו אני לא מתכוונים לעשות הסברה אחרי לרקוד ולשחק במילים מסביב לאמת הפשוטה שאנחנו פרירים.

מבחינתי הבן אדם שיעשה את העיסקה הרשלנית פושעת הזאת שמפקירה כל של הגיון מאחור

מבחינה פוליטת מת עבורי והתקשורת המגויסת יכולה ללכת לעזזאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי מילים לתאר כמה אני מסכים איתך..סוף סוף מישהו אומר את האמת בפנים.

תאמינו לי שגם אני,כמו כולם,רוצה שישחררו את שליט.מאוד. אבל לשחרר את כל רבי המרצחים האלה,להיכנע לכל דרישות החמאס מהראשונה ועד האחרונה,כאילו לא הייתה בכלל "עופרת יצוקה",כאילו הם אלו עם הטנקים והמטוסים ואנחנו אלה שיושבים מתחת לאדמה ומתחבאים-מה הולך כאן?!

ניהולו הפחדני והרשלני של ברק פשוט מעליב..המבצע נראה כעת בגדר "ניסינו לפגוע בחמאס.לא הצלחנו.נו טוב,לפחות ניסינו...",תבוסתנו ברמה שלא תתואר..במדינה אחרת היו תולים בנאדם כזה על עץ..

ואנשים שוכחים,או לא רוצים לחשוב,שלא מדובר כן בדגי רקק,במבצעים חסרי המוח של הפיגועים,אשר רק עוקבים אחרי המשימות בצורה עיוורת..מדובר כאן על אלו שתכננו את הפיגועים הרצחניים ביותר שנראו בארץ..אנשים שיכולים בקלות לשלוח "זרועות תמנון" לכל כיוון..הם הרי רק מביאים את הרעיון,את ההוראה.

בקיצור נמרץ,צריך לשחרר את שליט,אבל לא כך. הייתה צריכה להתחיל(כבר יותר מדי מזמן) לעצור ולחסל בכירים בחמאס בשיטתיות(ואל תגידו שזה היה חורץ את גורלו של שליט,כי גם עתה גורלו לא ברור ולא ידוע,אתם יודעים טוב מאוד מול מי אנחנו מנהלים מו"מ),ולתת להם להבין שכל אחד מאותם דורשי דרישות מסכן בצורה ישירה את עצמו ובני משפחתו..עם אויב אכזר אפשר לפעול אך ורק באכזריות,וכל המסדרונות ההומנטיריים למיניהם חושפים אותנו עם התחתונים למטה..פאק! תסתכלו!! אפילו המצרים מתנהלים יותר בתקיפות עם החמאס מאשר ישראל! מצרים!!!

אני כבר לא יכול לחכות שתוקם סוף סוף הממשלה החדשה..אחרי שאולמרט,ברק וחבריהם הגנבים והאנסים הביאו לי טילים על ביתי,לא נשארו הרבה אלטרנטיבות מבחינת נבחרי העם..נקווה שהיחידה הקיימת,זו שנבחרה,תביא לשינוי כלשהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניהולו הפחדני והרשלני של ברק פשוט מעליב..המבצע נראה כעת בגדר "ניסינו לפגוע בחמאס.לא הצלחנו.נו טוב,לפחות ניסינו...",תבוסתנו ברמה שלא תתואר..במדינה אחרת היו תולים בנאדם כזה על עץ..

אני לא סמכים עם זה.

ואנשים שוכחים,או לא רוצים לחשוב,שלא מדובר כן בדגי רקק,במבצעים חסרי המוח של הפיגועים,אשר רק עוקבים אחרי המשימות בצורה עיוורת..מדובר כאן על אלו שתכננו את הפיגועים הרצחניים ביותר שנראו בארץ..אנשים שיכולים בקלות לשלוח "זרועות תמנון" לכל כיוון..הם הרי רק מביאים את הרעיון,את ההוראה.

לא מוחות יותר גרוע סמלים, אנשים מתים אבל סמלים חיים לעד, מבחינתם הם עוד מנסים להציג את עצמם כמנצחים במלחמה

לא ממש בהצלחה יתרה כי כולם רואים מה קורה בשטח, אבל זה הדבר שיתן להם ניצחון אמיתי לא רק במלחמה אלא גם במאבק שלהם

ומבחינתם כל הסבל שהם סבלו עד כה יהיה שווה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוצא חן בעיניך? תחליף homepage/עיתון.

אגב, אתמול למשך שעות ארוכות הכותרת הייתה דווקא על המשפחות השכולות שמתנגדות לשחרור שליט בכל מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכותרת הראשית היום היא שוב פרו-שחרור שליט. היחס בין הכתבות שתומכות בשחרור לבין הכתבות שמתנגדות לו הוא בלתי פרופורציונלי בעליל, בכל אמצעי התקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוצא חן בעיניך? תחליף homepage/עיתון.

אגב, אתמול למשך שעות ארוכות הכותרת הייתה דווקא על המשפחות השכולות שמתנגדות לשחרור שליט בכל מחיר.

לא שעות, הייתי אתמול רוב היום מול מהמחשב עושה הפסקות כל שעה מללמוד למבחן

בכל מקרה הנה סיכומון קטן בשבילך, זה התחיל לפני כמה ימים של 2 כתבות ביום ועלה בימים האחרונים(11-13):

בעד עיסקת השבוים:

נועם שליט: הציבור תומך בשחרור גלעד - ומיד

נועם שליט לחמאס: חלון ההזדמנויות נסגר

ישי באוהל המחאה: לא נעשה די לשחרור שליט

פעילים באוהל המחאה: אין מקום לארבע ספרות

נועם שליט: חמאס צריך להבין שחלון ההזדמנויות שלו נסגר

עסקת שליט: עופר דקל נשאר בקהיר

מילואימניקים: גורל שליט הוא בבואה לחוסן שלנו

חמאס: יש מנדט לעסקה בקהיר - וישראל רצינית

מקורב לעסקת שליט: סימנים להתקדמות בקהיר

יואל, אחיו של גלעד שליט, הגיע לאוהל המחאה

חברי רון ארד לשליט: אסור להרים זעקה באיחור

גורם בקהיר: ייתכן שיש ניצוץ תקווה בעניין שליט

"גירוש אסירים בעסקת שליט? רק בהסכמתם"

מאות הפגינו למען שליט: אולמרט הבטחת - תקיים

שליט: "זה לא ריאליטי - זוהי הישרדות על אמת"

נגד עסקת השבוים :

הורים שכולים: "אין דיון, אף אחד לא מקשיב"

אוהל המחאה מול שליט פורק: "מתעלמים מאיתנו"

תחליט אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטה אסטרטגית של "מכירת עיתונים " מבוססת על הטקטיקה של : רגשות מוכרות יותר מעובדות .

כן אילו זה היה כך אז למה בכל הכתבות הרוב המוחלט של המגיבים אומר דבר אחד - לא בכל מחיר.

הייתי מצפה שאם הם מיצרים כתבות אז לפחות שייצרו כתבות לקהל היעד שלהם.

בכל מקרה הטקטיקה הזאת מעצבת דעת קהל, מוכרת אשליות ומסכנת אותנו כי כל זה מוביל לויתורים להתרפסויות וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבנת או לא, עובדה שזה מוכר. הם יעשו הכל כדי למכור.

והכותרת הראשית היום היא שוב פרו-שחרור שליט. היחס בין הכתבות שתומכות בשחרור לבין הכתבות שמתנגדות לו הוא בלתי פרופורציונלי בעליל, בכל אמצעי התקשורת.

מעולם לא טענתי אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מישהו במדינה שהוא לא "בעד שחרור שליט", זה הכי קל להיות בעד משהו חיובי.

אף אחד לא מעוניין להסתכל על הצד השני של כל העניין, אנחנו נשחרר עשרות/מאות רוצחים שאלפי חיילים עבדו ימים כלילות בשביל לעצור אותם, חלקם גם נפגעו או נהרגו תוך כדי... אנחנו נשחרר אנשים שעשויים להוליד עוד רצח ועוד דם.

השאלה היא באמת האם העסקה הזאת מול החמאס תפגע במדינה ? האם יש סכנה אמיתית בשחרור כל האנשים האלה ? האם אנחנו משדרים לאויבים שלנו שלקחת אנשים בשבי היא הטרנד הבא ?

אנשים שכועסים על הממשלה "למה היא לא משחררת אותו" קודם צריכים לבוא בטענות לחמאס למה הם לא משחררים אותו... מדינת לא יכולה לפשוט רגל בשביל חייל וגם אני כלוחם שמשתחרר עוד שבוע אומר את זה...

צריך לעשות את כל המאמצים הלגיטימיים בלי הפסקה יום יום, אבל אסור לעבור קווים אדומים בגלל לחץ ציבורי ותקשורתי.

אני טוען שמשפחת שליט והתקשורת בישראל וגם למען האמת הרבה מהציבור טעו בגדול כשיצאו להפגין, כשתלו חולצות ודגלים ופוסטרים ובלונים... זה רק נותן מסר לחמאס שיש בידם מניה ששווה יותר ויותר מיום ליום וכשהיא תרצה "לפדות" את אותה מניה, הרווח עלייה יהיה בהתאם.

זה ברור שהם תופסים אותנו בביצים והטעות שלנו (או יותר נכון של ממשלת הבזיון שעדיין מתפקדת) שכשאנחנו תפסנו אותם בביצים בעופרת יצוקה לא השגנו את שחרור שליט ותכלס גם לא הפקנו כלום מכל הפסטיבל הזה.

אני לא חושב שאני יכול לצאת ולומר בפה מלא שאני נגד העסקה הקרובה או שאני לחלוטין תומך כי אין לי את כל הקלפים פרוסים על השולחן כמו לראש הממשלה/הרמטכל/ראש המוסד/שב"כ ואנשים ברמות האלה... אבל אני חושב שזה באמת חוסר אחריות לדבר על הנושא הזה מבלי להעלות הסתיגויות ולהבין את התמונה הרחבה יותר.

נ.ב

עוד משהו שדורש התיחסות זה המושג שצריך להפסיק להשתמש בו מיד והוא "בכל מחיר".

אין דבר כזה... לא יהיה דבר כזה.

האם הייתם מחזירים את הגולן בשביל גלעד שליט ורון ארד ?... את כל רמת הגולן ? 99.9% יגידו פה לא... נכון ? ומה עם שחרור כל כל כל האסירים הבטחוניים שמוחזקים בישראל בשביל גלעד שליט... ? מי מפה מסכים לזה ?

נכון... אף אחד.

ז"א - זה כל מחיר.

כל מחיר זה אין מחיר וכל מחיר זה פשיטת רגל... ושוב אני חוזר לאותה מניה שהחמאס מחזיקים... כשיש ביקוש למשהו "בכל מחיר" בצורה היסטרית, מן הסתם שהערך של אותו משהו עולה לשמיים והוא נהייה בלתי ניתן להשגה.

וכל אלו שיגידו לי "אנחנו מתעסקים פה בחיי אדם זה לא שוק" אז תשבו בשקט, אתם אלה שלא מבינים איך להחזיר את אותם חיי אדם ובגלל התמימות שלכם וחוסר האחריות שלכם אותם חיי אדם ישארו מאחורי קווי אויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאנחנו ממציאים את הגלגל, בצצניה הרוסים שילמו עבור החטופים עד שעם הזמן זה הפך ממש ליצוא

מעבר לזה כל עסקת שבוים עם החמאס פועלת כנגד כל אינטרס שלנו באזור ופוגעת במאמצים מול הפתח.

עריכה: זה מדהים השעה 15:55 יום שישי וזאת פעם ראשונה מזה שלושה ימים שאני לא רואה כתבה על שליט בכותרות!!!!

מעניין עם הם יתנו לזה להמשך עד כניסת שבת (בשבת אין כמעט עדכונים כך הכתבות הראשיות זוכות לכמעט יומים של חשיפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהם לא התאפקו ותוכנית הריאלטי על שליט, בדרך לעסקה רשלנית פושעת ממשיכה

ממשיכה להדחף לנו בכל הכוח, כמו שאמרתי יחסי ציבור 101, מסר היום, להזין בו את הכותרות.

במהלך השבת קיבלנו את:

-קבלת שבת עצובה: בלי גלעד, באוהל המחאה

ובמספר שעות שעברו אחרי יציאת שבת קיבלנו כבר 2 כתבות חדשות:

-יואל שליט: זה שבוע קריטי

-עסקה בדרך? מאמץ אחרון: עופר דקל וראש השב"כ בקהיר

עריכה: עוד אחת - עסקה בדרך? נועם שליט: "זה נראה לי הרבה גז בניוטרל"

תאמת זה די מצחיק כי אני יכול לחזות את העתיד, כל אותם העיתונאים שעכשיו זועקים להשחרר את שליט

ומתעלמים לחלוטין מעיסוק בעסקה עצמה והשלכותיה, יום אחרי חתימת העיסקה אותם העיתונאים יזעקו

לשמים על תנאי העיסקה ואיך זה קרה... (בדיוק כמו בפעם הקודמת)

אם העיתונאים היו מקדמים נושאים חשובים כמו כלכלה, חינוך, כמו שהם מקדמים את כל העיסקאות

הללו וכל דבר רכילות זבל ורפש שהם יכול למצוא המדינה שלנו מזמן הייתה מעצמת על עולמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...