גיוס לקרבי - רוצים שאראה קצין מיון בבקו''ם, מישהו יודע מזה אומר ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס לקרבי - רוצים שאראה קצין מיון בבקו''ם, מישהו יודע מזה אומר ?

giloman

Recommended Posts

בעיקרון אני עברתי בדיוק את אותו התהליך שאתה עובר עכשיו גם לי חתמו

ניראה לי יתחשבו בך יותר ויתנו לך בדיוק מה שאתה מבקש כי יאנו אתה מתנדב מ יוזמתך והם אוהבים זאת

גם אני באתי לקצין מיון ואמרתי לו צנחנים!!(היתי צעיר ומורעל) לא הולך לשום מקום חוץ משם. הוא אמר לי אני יקבל הזמנה לגיבוש בדואר

שאל ואם לא תעבור לאן תירצה להגיע אמרתי גולני או גיבעתי והוא אמר אין בעיה

בסוף עברתי את הגיבושון וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיבוש זה בין יומיים לחמישה ימים של קריעת תחת בתנאי טירונות, ואולי בתנאים פחות טובים, במטרה לנפות ולמצוא את המתאימים ביותר לתפקידים מסוימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיבוש זה בין יומיים לחמישה ימים של קריעת תחת בתנאי טירונות, ואולי פחות, במטרה לנפות ולמצוא את המתאימים ביותר לתפקידים מסוימים.

ואולי פחות?

טירונות זאת בדיחה, כל אחד יכול לעבור טירונות בלי בעיות מיוחדות.

גיבוש זה טירוף, לחץ אטומי גם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית שנדחס לתקופה קצרה מאוד - מיום אחד, נניח יום סיירות שהוא יחסית פשוט, ועד בערך שבוע בגיבושים ליחידות עילית למיניהן.

רוב האנשים לא שורדים את הגיבושים, שנמשכים ימים בודדים.. אז איך הם ישרדו טירונות של כחצי שנה אם היא אפילו יותר קשה מהגיבוש? (כמובן שהיא לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מגדיר "קשה" ?

העובדה היא שטירונות כמעט כל אחד יכול לעבור (אם הוא לא רוצה זה כבר משהו אחר), וגיבוש - רק מעטים עוברים למרות הרצון הרב.

אני לא יודע איך אתה מגדיר "קשה", אבל המסקנה שלי מהמצב הזה היא שגיבוש הוא יותר "קשה" מטירונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזית. כפי שכבר הזכרתי הגעתי חודש מאוחר לגולני והרבה חברה שהגיעו איתי היו זכאים לגיבוש בסוף הטירונות. כמעט כל מי שניסה סיים את

הגיבוש בין הראשונים ואלו אנשים שלרובם לא היה סיכוי לעבור את הגיבוש במצב שהם הגיעו לגולני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...