גיוס לקרבי - רוצים שאראה קצין מיון בבקו''ם, מישהו יודע מזה אומר ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גיוס לקרבי - רוצים שאראה קצין מיון בבקו''ם, מישהו יודע מזה אומר ?

giloman

Recommended Posts

היי

אני בן יחיד שההורים חתמו לי גולני או גבעתי (פרופיל 97 קב''א 56) ואני אמור להתגייס ביום שני הקרוב (מרץ 09)

מהלשכת גיוס אמרו לי שההחלטה על קבלת החתימה של ההורים היא חיובית אבל מסרבים להגיד לי לאן אשתבץ (כשכל מתגייסי מרץ כבר יודעים לאן הם הולכים כבר חודש) ואומרים שאני הולך לראות קצין מיון בבקו''ם

מישהו יודע מה הולך לקרות , האם ישלחו אותי לגולני\גבעתי או שישימו אותי להיות ג'ובניק ??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ישימו אותך ג'ובניק גם אם תתחנן.

רק תזהר שלא להסכים ל"שיריון" או "תותחנים", כי גם לי יש פרופיל 97 וקב"א 56 וזה מה שקצין המיון הציע לי בזמנו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מסרבים להגיד לי לאן אשתבץ (כשכל מתגייסי מרץ כבר יודעים לאן הם הולכים כבר חודש) ואומרים שאני הולך לראות קצין מיון בבקו''ם

כולם עוברים בקצין מיון.

הוא בסך הכל מודיע לך (לפעמים את המובן מאליו) לאן אתה הולך.

אין דבר כזה "כולם יודעים כבר חודש", הצבא לא אומר לאף אחד כלום עד יום הגיוס אצל קצין המיון. זה שהם "יודעים", זה פשוט בגלל שכמו שאמרו פה הימים הם דיי קבועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא.

שריון ותותחנים שולחים לך עלונים הביתה עם מידע בדיוק לאן ולאיזו חטיבה מגייסים אותך.

מהשריון אפילו מנסים להציק לך לשלוח חייל הביתה שיסביר לך על החיל בגלל שכ"כ הרבה מנסים להימנע מגיוס לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם עוברים בקצין מיון.

הוא בסך הכל מודיע לך (לפעמים את המובן מאליו) לאן אתה הולך.

אין דבר כזה "כולם יודעים כבר חודש", הצבא לא אומר לאף אחד כלום עד יום הגיוס אצל קצין המיון. זה שהם "יודעים", זה פשוט בגלל שכמו שאמרו פה הימים הם דיי קבועים.

השתנו הזמנים. היום הצבא משתדל להודיע מראש לאן אתה מגיע (אא"כ זה מ"צ :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט גם תותחנים ובכלליות כל המקומות עם הביקוש הנמוך. היום מאוד מקובל שהחיל/חטיבה שאתה מתגייס אליה שולחת לך ברושור כזה עם מידע, ושיריון גם נותנים לך לבחור את החטיבה שאתה רוצה (בדומה לחי"ר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי נותנים לך לבחור לאיזה חטיבת חי"ר אתה מגיע? אני אישית התגייסתי לגולני חודש מאוחר ושלחו אותי באוטובוס עם 30 חברה

שישבו חודש במעצר בבקו"ם כדי להגיע לגולני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן יחיד וההורים חתמו לי רק לגולני או גבעת

זאת אומרת שאין מצב שאני קרבי בחטיבה\חיל אחר

וכל החברים שלי יודעים כבר לאן הם הולכים -כולם קיבלו עלונים עם הצו גיוס המעודכן (כן כן , גם עלונים של גולני וכפיר)

רק אני צריך לראות קצין מיון שיחליט עליי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור כמו שכולם אמרו כולם פוגשים קצין מיון..

זה משנה לך גבעתי או גולני???

וכולם מקבלים עלונים אני מתגייס לנח"ל וקיבלתי צו בדואר עם עלון של הנח"ל+מכתב שמברך אותי על הצטרפותי חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...