המלצה Sandisk Cruzer Contour 16GB או Sandisk Cruzer Titanium 16GB? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה Sandisk Cruzer Contour 16GB או Sandisk Cruzer Titanium 16GB?

DeVieDeXP

Recommended Posts

אני מתלבט בין שני הדגמים האלה. אני צריך משהו קשיח שאני אוכל לזרוק לתוך התיקי או כל מקום אחר ולא יקרה לו כלום. כמובן מהירות היא גם פרט חשוב.

לפי מה שהבנתי, Titanium יותר חזק מContour, אבל פחות מהיר. השאלה היא אם ההבדל במהירות הוא משמעותי.

רעיתי את נתוני המהירות של Contour בת'רד של הDOKים, אם יש מידע דומה אצל מישהו בקשר לTitanium אני אשמח מאוד.

ואם יש לכם הצאות אחרות לקנייה של 16GB לDOKים עמידים באותה צורה וגם מהירים באותה צורה אבל בתווח מחיר של 200 -240 שח, אני אשמח גם.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע מאיפה הנתונים האלו, אבל מהירות הכתיבה של הCONTOUR בסביבות ה22-24 מגה בייט לשניה והכתיבה נעה באיזור ה12-18 (תלוי

מאוד בגודל הקובץ). המהירויות של הטיטניום באיזור החצי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיטניום הרבה יותר נוח לנשיאה. הוא קטן בהרבה ויש לו טבעת תליה מובנת.

הקונטור גדול יותר, נראה אמנם יותר מרשים ומנגנון הפתיחה שלו עושה יותר רושם על הסובבים אבל בגלל הגודל יש שקעי צפופים שלפעמים הוא לא יכול להכנס אליהם. זה קורה למשל כשהשקעים מסודרים לאורך, בטור, ואחד מהם כבר בשימוש.

לטעמי הטיטניום הרבה יותר מוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמתלבט או מסתבך

הsandisk cruzer contour נקרא גם sandisk cruzer contour.

עדיין לא הגענו למסקנה אם סך הכל מדובר על שם בשביל קופסא חדשה או לא. שני המוצרים זהים בסופו של דבר.

מהירות הכתיבה של הסאנדיסק CONTOUR היא 18MB לשנייה, וקריאה של 25MB לשנייה

המהירות כתיבה של הTITANIUM היא כ9MB לשניה, וקריאה של כ15MB לשנייה.

הTITANIUM יותר חזק מבחינת בנייה, ומתחבר ישירות למחזיק מפתחות. (אחריות רק 5 שנים)

הCONTOUR שיותר יוקרתי מגיע עם נרתיק עור והנרתיק מתחבר למחזיק המפתחות אך הוא גדול יותר. (אחריות של 10 שנים)

כמובן חשוב לציין שהפרש המחירים בין הTITANIUM לבין הCONTOUR גדל לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, תודה.

חבל רק שאין להם משהו בחוזק של טיטניום ומהירות של קונטור...

יכול להיות שקיים כזה דבר או דומה אצל חברות אחרות? כאילו, מהיר וחזק בהתאם להנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...