מה דעתכם על התשתית של HOT? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על התשתית של HOT?

ariel-ro

Recommended Posts

שלום!

היום אני עם 1.5MB באינטרנט בשילוב של נטוויז'ן ובזק.

בגלל שבזק לא מאפשרים באיזור שלי מעל 1.5MB(רכזת רחוקה) אז רציתי לעבוד לתשתית של YES, בגלל שיש לי YES בבית.

רציתי לשאול האם YES עושים בעיות?

או שהם מספיק אמינים כדי לעבור אליהם?

תודה, אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל YES אין שום תשתית לאינטרנט.

התשתית היא של ואת ספק האינטרנט אתה יכול לבחור לבד.

כשאתה "מתחבר" לאינטרנט של YES ספק האינטרנט שלך הוא בינלאומי.

כך שאתה באותו המצב אם היית "מתחבר" עם YES...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין דבר כזה תשתית של יס מסיבה מאוד פשוט של"יס" יש רק חיבור אליך ולך אין חיבור חזרה אליהם. אולי תנסה לעבור לכבלים אבל... זה עלול לפתור לך את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לחבילה של 2.5 מגה ומטה - אני לא רואה שום סיבה להסתכן ולעבור להוט(פרטים בחתימה) במיוחד אם יש לך YES כי בתוך זמן קצר(או ארוך) יש סיכוי שאולי תמצא את עצמך עם חיבור של HOT לטלביזיה ודרישה להתחייב להם או בהליכים משפטיים, כי יש הרבה מאוד מקרים באינטרנט - כולל אני - המספרים על הדברים האלה, וגם נעשתה על כך כתבה בטלביזיה.

אני יכול לומר שלאור מה שאני עברתי עם הוט - לא הייתי מתחבר אליהם מעולם, גם אם המשמעות הייתה להיות בלי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לאמר שלי הייתה את אותה הבעיה ... התשתית של רחוקה ולכן לא יכלתי להשתדרג ליותר מ3 מגה ..

היום אני עם של HOT במהירות של 7 מגה ... ואני יכול להגיד שאני מרוצה :) ...

אני עשיתי איתם חבילה של + טלפון ... יש לי 2000 דק' חינם כל חודש והמחיר 200 שקל כולל התשלום לנטויז'ן ... לפי דעתי זה משתלם ... תלוי כמה אתה צריך את המהירות הורדה הזאת ... אני יכול להגיד שזה מאוד משמעותי בין 2.5 מגה ל 7 מגה ... אני יכול ליצור שרתי משחק עד 6 אנשים .. ולשחק עם חברים

אני ממליץ בחום לעבור לאינטרנט של HOT ... מאוד אמין .. והם תמיד פנויים לעזרה ...

אם מדובר בשידרוג מ1.5 ל2.5 לדעתי אין טעם ... אם הוא ממש משמעותי אז ממליץ בחום!

מקווה שעזרתי :) שיהיה יום טוב וחג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתחבר להוט באינטרנט ולהשאר עם YES לטלויזה ובזק לטלפון, או כל קומבינציה אחרת מבחינת טלויזיה-טלפון- מול ובזק/YES.

Simple Jack, אני יודע שאתה נפגעת מהוט ואתה בתהליכים נגדם, אבל זה לא אומר שזה קורה תמיד ולכל אחד. אני מעיר לך פה כיוון שהדברים שאתה רושם קרובים מאוד להוצאת דיבה, ולטובת הפורום וטובתך אני מציע לך לברור את מילותיך יותר בקפידה להבא.

ההבדל, ד"א, בין להוציא או לא להוציא דיבה הוא אלמנט העובדתיות. יש הבדל בין להגיד "זה מה שקורה תמיד ולכולם" שזאת עובדה שיקרית, ולהגיד "זה מה שקרה לי, זה מה שקרה לאחרים כדאי להזהר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור לי שאני יכול ליהיות בחברה לכל דבר.

השאלה שלי איך האמינות של HOT באינטרנט? יש ניתוקים וכד'?

כי עם ונטוויז'ן אני בראש שקט, לא התקשרתי אליהם פעם אחת בגלל בעיות.

ואני לא רוצה להתחיל ליהיות בקשר עם HOT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם של הוט כבר שנתיים וחצי, התקשרתי עליהם אולי 3 פעמים. בהתחלה הייתי עם ברק עם חיבור חייגן ולאחר מכן עם בינ"ל בחיבור ללא חייגן, שניהם דרך 3com. בשני האופנים לא היו לי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי, אני אדבר עם ההורים שלי ונראה, אם זה ייצא יותר זול ויותר משתלם אז נעבור.

יש לי עוד שאלה.

אם אני מתקשר אליהם ומתחבר דרכם, אז הם יבואו לעשות אצלי תשתית או משהו?

תודה, אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להתחבר להוט באינטרנט ולהשאר עם YES לטלויזה ובזק לטלפון, או כל קומבינציה אחרת מבחינת טלויזיה-טלפון- מול ובזק/YES.

Simple Jack, אני יודע שאתה נפגעת מהוט ואתה בתהליכים נגדם, אבל זה לא אומר שזה קורה תמיד ולכל אחד. אני מעיר לך פה כיוון שהדברים שאתה רושם קרובים מאוד להוצאת דיבה, ולטובת הפורום וטובתך אני מציע לך לברור את מילותיך יותר בקפידה להבא.

ההבדל, ד"א, בין להוציא או לא להוציא דיבה הוא אלמנט העובדתיות. יש הבדל בין להגיד "זה מה שקורה תמיד ולכולם" שזאת עובדה שיקרית, ולהגיד "זה מה שקרה לי, זה מה שקרה לאחרים כדאי להזהר".

תודה רבה על העצה.

אני רק אמר דבר כזה, יש לי שיחה מוקלטת עם נציגה של שאמרת: "כן, אנחנו מודעים שיש אנשים עם שקעים ישנים של הכבלים או אנשים המחוברים לטלפון של ויכולים לצפות - והאפשרות לצפות היא פירטית(אני: צריך לומר בעיניכם) והדרך היחידה להסדיר את זה, כדי שלא נתבע, היא להתחבר אלינו בהתחייבות לשלושה חודשים לפחות". אני: "האם זאת תמיד הפרוצדורה שלכם, אתם לא יכולים פשוט לרדת ממני כי אני לא התחברתי ולבוא לנתק את מה שאתם טוענים שמחובר?" הנציגה: "לא אדוני, זה הפרוצדורה".

אני אתן מעכשיו רק לראות את הכתבות המופנות בחתימה שלי, ואשאיר לאנשים לשפוט בעצמם.

עריכה: אני חייב לציין שכששמעתי על מקרים כאלה בקמפוס שאני לומד בו - חשבתי שמדובר באגדה אורבנית או משהו - עד שאני בעצמי סבלתי מזה.

אם הייתה חברה עם קצת "אוריינטציה צרכנית" ומודעת לכך שקשה לה לחסום ערוצים ללקוחות טלפון/אינטרנט היא הייתה פשוט אמרת: אנחנו לוקחים מחיר יותר זול מבזק, וגם נותנים ערוצי בסיס בחינם - אבל למה לעשות את זה, אם אפשר במקרים מסויימים, כפי שאפשר לראות מהמקרים בכתבתו של אמנון לוי, לבוא ללקוח טלפון/אינטרנט, לחייב אותם להתחבר לטלביזיה לשלושה חודשים - ואז אולי להפסיד אותם לתמיד - הרי זה אבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...