בעיה קשה באינטרנט בגלל הביטורנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קשה באינטרנט בגלל הביטורנט

adidasnizgoda

Recommended Posts

שלום,

כבר כמה זמן שיש לי בעיה באינטרנט שרק כאשר אני משתמש בתוכנה כלשהיא(לא משנה איזה) של ביטורנט אז האינטרנט מפסיק לפעול (אי אפשר לגלוש, ואפילו הבעיה פוגעת בקיילנט הביטורנט שלי -יוטורנט- שהוא עצמו לא מצליח אחרי כמה זמן להתחבר לטראקר)..

ואז אני צריך להפעיל מחדש את המחשב, או להסיר לחלוטין את היוטורנט מהמחשב

מישהו יודע למה האינטרנט מתנתק, או יותר נכון מפסיק לפעול, ואיך אני יכול לתקן את זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adidasnizgoda, שנה בבקשה את הכותרת ע"י הורדת ה"כנסו".

הייתי מציע לך להתחיל בלנסות להוריד את כמות החיבורים שתוכנת הביטורנט שלך פותחת ולהגביל את רוחב הפס העולה שהיא משתמש בו.

יש לך נתב? עוד מחשבים שמחוברים? מה מהירות החיבור שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונה :)

הבעיה היא שהיוטורנט גורם לכך שגם אחרי שאני סוגר אותו לחלוטין אין לי כלל וכלל.

יש לי רשת ביתית של שלושה מחשבים כולל שלי, כאשר בשני המחשבים האחרים משתמשים רק למסנ'גר וגלישה רגילה באינטרנט. מהירות החיבור היא 4 מגה דרך ונטוויז'ן.

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מובן בהחלט, רק הבעיה היא שלא עידכנתי כלל את היוטורנט שלי לגרסה אחרת, כאילו התופעה התחילה מעצמה.

השאלה היא איך אני מוצא את אותם פרוססים של התוכנה שגונבים את כ-ל (לא חלקי רק להעלאה) רוחב הפס ומחסל אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום פרוססים ושום בטיח...

תוכנות הביטורנט פותחות מאות ואלפי חיבורים בו-זמניים, ניהול התעבורה מול כל החיבורים האלו היא לא משימה קלה ואם המחשב שלך עמוס מידי או שישנן הגדרות לא תקינות, המחשב לא מתמודד עם העומס וקורס (לפחות מהבחינה האינטרנטית). זאת בעיה שמופיעה בעיקר בנתבים, אבל בהחלט יכולה להפיל מחשבים, אם זה מחשב חלש, שהיה בו/יש בו וירוס או עמוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי קצת לעומק באינטרנט ומצאתי פתרון, לכל מי שיש אותה בעיה-

כמו שאמר Czar_salad, הביטורנט פותח המון חיבורים שמקשים על התעבורה האינטרנטית, כנראה ספציפית של אותו המחשב אשר בו פתוח קליינט הביטורנט.

מה שיש לעשות זה פשוט להנמיך את המספר ב global max connections שנמצא בד"כ בהגדרות הקליינט. משם הכל מסתדר (ניתן לשחק עם המספר כדי למקסם את היכולת של החיבור).

תודה למי שניסה לעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...