מתלבט האם יש צורך בשידרוג כ.מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט האם יש צורך בשידרוג כ.מסך

DardaDai

Recommended Posts

שלום, יש לי כרגע את המחשב הזה:

מסך רחב "19 שעובד ברזולוציה מקסימלית 1440X900

Q6600 עם 4GB RAM וכרטיס מסך 8800GTS 320mb.

שמתי לב שבחלק מהמשחקים נראה שהכרטיס מסך לא מצליח לעבוד במקסימום, ואפילו בhigh לא תמיד.

אני תוהה האם הסיבה היא כרטיס חלש שדורש שידרוג, או שיתכן שהמחשב עמוס (משתמש בvista 64) ולכן בעצם לא הכרטיס מסך הוא הצוואר בקבוק אלא מערכת ההפעלה ושאר הדברים שרצים ברקע.

במידה וכן כדאי לשדרג - מה מומלץ בתקציב שבאזור 1500 שקל. (לגבי שדרוג מסך, אני מאוד מרוצה מהנוכחי שלי כרגע ולכן אני לא חושב בכיוון הזה)

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס מסך הוא אמור לעבוד ללא בעיות ברזולוציה שאתה משתמש.

בכל מקרה לא משנה על איזו מערכת מחשב אתה עובד אפילו מערכת הכי חזקה תסבול אם ירצו תוכנות ברקע שמשתמשות בזכרון מעבד וHD...

ממליץ לא להפעיל תוכנות לא נחוצות ברקע כשאתה מריץ משחקים.

סה"כ הכרטיס טוב מאוד, ואין טעם לשתדרג למשהו יותר חזק כי השיפור בביצועים לא יהיה משמעותי בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ לא מדויק.

1. כמות הזיכרון שבדרך כלל אפקטיבית לרזולוציה של המסך שלך היא 512MB. יתכן וכרטיס עם 512MB כמו 9800GT / 4830 או אפילו קצת מעל יתנו תוספת ביצועים.

2. שווה לך לנסות להתקין ב32BIT, כי לפעמים יש ירידה בישומי 32BIT בהרצה על 64BIT.

3. תלוי גם איזה משחקים אתה משחק, 8800GTS 320MB לא יריץ את CRYSIS במקסימום הגדרות ועם כל הפילטרים וAA על המסך שלך. בשביל זה צריך OC ל3.2GHZ ואיזה 4870 (משוער מהשרבול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הנתונים שיש לך מספיק הוא יהיה... אבל להריץ משחקים על רזולוציה גבוה עם הגדרות גבוהות לא תוכל.

תצטרך לקחת משהו עם 512MB לרזולוציה 1600 ועכשיו באמת כדי לשקול לעבור ל32BIT אבל אז המערכת לא תעבוד עם כל הזכרון שלך..רק עם 3GB בערך.

או שפשוט תוריד את הרזולוציה ליותר נמוכה.. אוכל גם כן טוב. אם אתה לא כבד לא כדי להשקיע אלא לרדת ברזולוציה וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...