מידע על חנות המחשבים ZED בת"א - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע על חנות המחשבים ZED בת"א

gabur

Recommended Posts

אני מתכנן לרכוש הרדיסק נייד של מסוג PASSPORT. בדקתי בכמה מקומות באינטרנט ומצאתי את ZED כחנות הזולה ביותר. שם יש על הרדיסק בנפח 250 ג'יגה ב-300 ש"ח שזה ממש זול והכי זול שמצאתי. העניין הוא ששמעתי על החנות אבל אני לא יודע באיזה איכות המוצרים שלהם ואם היא אמינה או שהיא בסגנון אייבורי- שלא תמיד מחזיקים דברים באיכות טובה. אשמח לקבל מידע על החנות למי שמכיר.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אישית אדם שקנה מחשב מהפרסומים שלהם בעיתונים, וקיבל מחשב אחר לגמרי, גם בלי חלקים

והם לא הסכימו לבטל את העסקה, אז הוא תבע אותם.

(מאז השתחררתי מהצבא, אז לא יודע מה נסגר איתו בסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...זו לצערי בעיה נפוצה בחנויות מחשבים. זה שלטא מוכנים להחליף זה רע. אני מבין את הבעייתיות שיש בחנות שמנהגת כך השאלה אם יש מה לחשוש בעניין של הרדיסק נייד? עוד מישהו עם התנסויות שליליות/חיוביות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אחת מהחנויות האלה שמפרסמות בעיתונים מחשבים עם כרטיס מסך מקצועי (מובנה) והארדיסק בנפח ענק (80 ג'יגה).

אני לא הייתי קונה שם.

מצד שני זה לא בהכרח אומר שהם לא מכבדים אחריות ומביאים חלקים לא טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם מוכרים של היבואן הרשמי (כרגע זה טק-דטה בלבד) אז אין בעיה.

אגב, אם הם אומרים לך שהם מוכרים של לייף מחשבים, תשאל מה לגבי אחריות, כי לייף פשטו רגל ממש לאחרונה.

כמובן, אם הם אומרים לך "אחריות שלנו" תגיד להם שאין חיה כזו, אלא אם כן הם מביאים אותם בעצמם מחו"ל ואז ממליץ לך לא לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה אם החנות כל כך זבאלה, אתה מתעקש לקנות שם רק כדי לחסוך 10 שקל.

בחיפוש מהיר מצאתי כמה חנויות שמוכרות 250 גיגה בפחות מ300 ש"ח.

TRG

http://www.trg.co.il/Product.asp?Pid=1753&Cat2Cat1ID=42&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

IVORY

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=3119

וכמובן האתר להשוואת מחירים

zap.co.il

ואין לי מושג מה יש לך נגד אייבורי. קניתי משם את ה HD4850 ZALMAN HSF EDITION והוא עובד אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין לי מושג מה יש לך נגד אייבורי. קניתי משם את ה HD4850 ZALMAN HSF EDITION והוא עובד אחלה.

מילת המפתח היא "עובד". נראה מה יקרה כשהוא לא יעבוד, השירות בחנות נמדד בעיקר בזמן מימוש אחריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שמה שקשור לאייבורי זה עניין של מזל ועל איזה סניף נפלת...דוד שלי האמת קנה ממנו המון מחשבים..וגם לא מזמן את המחשב הנייד המיני של אם אני לא טועה...10' מסך..בכל מקרה הלך לו הדיסק קשיח ודווקא אחרי יומיים החזירו לו אותו..

אבל היו מקרים שביקשו ממנו תשלום למרות האחריות ואחרי שהוא קצת התעצבן הם ירדו ממנו.

כנראה מנסים לדוג אנשים שכשיבקשו מהם תשלום סמלי על תיקון למרות שיש אחריות...ישלמו להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה ובסוף אין להם את המוצר המבוקש. התקשרתי לחנות לברר על האחריות והוא אמר שהם כבר לא מוכרים כי החברה שנותנת עליהם אחריות פשטה רגל והמליץ לי לא לקנות בינתיים בכלל כי כרגע אין אחריות עליהם...

קודם כל תודה לכולם על העזרה. שנית, יש למישהו המלצות אחרות....חנויות? חברות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS

SKYPC

G-TECH(רק לציוד היקפי והארד דיסקים)

FOXPC

וכל השאר החניות שנותנות אחריות רשמית של החברה זה בסדר, אין עם זה שום בעיה.

בסופו של דבר גם אם הם עושים בעיות אתה מתקשר ליבואן והוא עוזר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...