ציון נכשל בתנ"ך, האם אני זכאי לתעודת בגרות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציון נכשל בתנ"ך, האם אני זכאי לתעודת בגרות?

jeyjey

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה על הבורות, אבל מה זה אאל"ט?

ואם כבר בקורסים מתמטיים של שנה א' בהנדסה עסקינן, אני רוצה לדעת כיצד החומר המתמטי בעברית נלמד יחסית לטכניון?

אצלנו בהנדסה [מחשבים] לצערי הרב הלימודים המתמטיים מתחלקים לשלושה חלקים החלק הראשון- ליניארית [כמו בטכניון] והשני זה מה שנקרא אצלנו " מתמטיקה שימושית 1" - כל החומר מפונקציות של משתנה אחד ועד אינטגרליים משטחיים" הדגש הוא על הטכניקה [למרות שמשום מה הדרך היחידה כמעט בה למדתי למבחן על חלק נכבד מהקורס זה מבחני חדו"א 2 של הטכנייון למיניהם] החלק השלישי והמתסכל הוא חשבון אינפיניטיסימלי [כן כן מה שלומדים בפוקולטה למתמטיקה] הכולל מבוא מאוד נרחב לתורת המספרים [גם סדר ושלמות!] סדרות גבולות טורים פונקצייות וחשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי שלהם הקורס נלמד ממש בצורה תיאורטית בלבד ואת כל השימושים [כמו שיטות אינטגרציה] לומדים בקורס השימושי, ולכן הקורס הזה עוסק נטו בתיאוריה המתמטית ובהוכחות.

האם זה גם פחות או יותר מה שמתרחש בטכניון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מאוד מה אתה לומד בטכניון. אתה מוזמן לעיין בסילבוסים של הקורסים הרלוונטיים (ug.technion.ac.il, חפש שם קטלוג לימודי הסמכה, ושם תוכל למצוא את תוכניות הלמודים, ותחת הלינק רישום לחפש את הקורסים והסילבוסים שלהם) ולהשוות.

אאל"ט=אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר להכשל במקצוע אחד כל עוד הוא לא חובה. אני נכשלתי בספרות וקיבלתי תעודת בגרות.

אבל אני מאמין שתנ"ך זה אחד ממקצועת החובה.

אבל לא יותר פשוט לשאול בבית הספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד עכשיו לא קולט איך ניתן להעריך אדם על פי הציון שלו בספרות.... למה לעזזל לומדים את ה"מקצוע" הזה??? אני לא בטוח שזה נכון אבל יש שמועה ששיעורי ספרות הם דרך להעסיק נשים זקנות שקרובות לגיל הפנסייה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...