ספק 300-400W שקט, עד 350 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק 300-400W שקט, עד 350 ש"ח

איסתרא בלגינא

Recommended Posts

ה- NAS שאני מתכנן לא יקח יותר מ- 250W בהנחות הכי גרועות שלי (קרוב לוודאי שאפילו ל- 200W הוא לא יגיע) ואני מחפש ספק שקט, זול ויעיל בשבילו. כבר הזמנתי את ה- SeaSonic 400W OEM (כנראה מעט פחות טוב מדגם ה- retail שלהם אבל רק 60% מהמחיר. יש לי אחד כזה במחשב ואני די מרוצה), אבל בדיוק קראתי כאן שבחנות בה הזמנתי טוענים שאין אותו ולא ידוע מתי יהיה. אז יש לכם תחליף להציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהזמנת כבר את ה SILEO, אז בתכל'ס, לא הרבה מהרעש של הספק יצא החוצה גם ככה.

מה שאתה צריך זה ספק עם יעילות גבוהה.

יעילות גבוהה= פחות חום, פחות חום= מהירות מאוורר נמוכה יותר.

אתה יכול לבדוק מה דעתך על האנרמקס פרו 425W או הקולרמאסטר Real power pro 460W

איכותיים מאוד, שקטים מאוד גם ככה, ויעילים מאוד (82 פלוס BRONZE לשניהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפול? הוא עולה 350 ש"ח, בעוד שהסיסוניק עולה 275. האנרמקס עולה 400, זה עדיין ממש לא "כפול"....

זו קצת בעיה, הסיסוניק זו תכל'ס האופציה הכי טובה שיש, אבל כרגע הם חסרים בכלליות באררץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זו בהחלט אופציה ששווה לחשוב עליה. הספק הקודם שלי היה FSP מסדרת ה- GLN שלהם והוא בהחלט היה שקט - עד שנשרף (למרות שהיה מחובר לאל פסק איכותי. להשוואה, היה לי אנרמקס במשך ארבע שנים, רובן עם אל פסק צ'יקמוקי, והסיבה היחידה שהפסקתי להשתמש בו היתה שרציתי ספק שקט יותר).

כפול? הוא עולה 350 ש"ח, בעוד שהסיסוניק עולה 275. האנרמקס עולה 400, זה עדיין ממש לא "כפול"....

אה, התבלבלתי בי ה- Pro ל- Modu ואת ה- CM בכלל פיספסתי. אגב, אני מצליח למצוא אותם במחירים דומים לאלו שציינת, אבל כמה עשרות שקלים יותר. איפה מוכרים אותם כ"כ בזול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...