אני צריך המלצה לקניית מצלמת SLR - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך המלצה לקניית מצלמת SLR

Melkor

Recommended Posts

ללא אחריות MACK שתי העסקאות זולות משמעותית מהמחיר בארץ. עם אחריות MACK, ההפרש מצטמצם.

אני משתמש בפילטר הגנה בעדשות עם אלמנט קדמי פגיע במיוחד או בעדשות יקרות. אני לא חושב שיש הרבה טעם להשקיע בפילטר הגנה בעדשות קיט זולות, אלא אם אתה במיוחד לא זהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועדיין יש הפרש, במיוחד בהתחשב בעובדה שאני פה לעוד כמה חודשים לפחות כלומר אני יכול להשתמש באחריות המקומית.

התכוונתי לפילטרי UV וכדומה...

אתה אומר לא לקנות מגן מסך?

תיקים ראיתי ב84$ בחנות (תיק גב למצלמה)...

כמה תופסת בערך תמונה בRAW? איזה כרטיס כדאי לקנות (גודל ומהירות)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי פילטר UV זה מומלץ, יוצא לי שהוא מתלכלך די הרבה, וזה עדיף מאשר העדשה.

לגבי מגן מסך, אני הזמנתי מגן ב3$ מאיביי (הניילון השקוף) ולדעתי זה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לפילטרי UV וכדומה...

גם אני.

אתה אומר לא לקנות מגן מסך?

אני אומר שאני לא משתמש במגן מסך באף אחת מהמצלמות שלי, ועד כה זה מוכיח את עצמו. הנה, ניחסתי את עצמי :cool2:

תיקים ראיתי ב84$ בחנות (תיק גב למצלמה)...

יש זולים יותר, יש יקרים יותר. מבחינת מקום, קח בחשבון שאתה עשוי (או עלול) לקנות בעתיד פריטים נוספים - למשל עדשת 50 מ"מ, עדשת מקרו, עדשת זום אולטרה-רחבה, חיצוני (או שניים).

כמה תופסת בערך תמונה בRAW? איזה כרטיס כדאי לקנות (גודל ומהירות)?

גודל קובץ RAW תוכל למצוא בביקורות על המצלמה או בספר ההוראות (שאותו תוכל להוריד בפורמט PDF מהאתר של סוני). לגבי כרטיס, Sandisk III בגודל 4GB הוא כרטיס אמין, מהיר ועם מחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מגן מסך מ - מחיר מעולה (88 שח כולל משלוח), קניתי גם פילטרים מ (גם מאוד זול משהו כמו 150שח) כך שהרבה תוספות קטנות מאוד נוח לקנות מ כמו סוללות (40$ במקום 450שח לסוללה מקורית בארץ). גם פלאש אני מניח נוח לקנות מ (עדשות אני מניח שפחות כדאי).

אתמול הייתי בטיול וצילמתי די הרבה עם המצלמה והיא באמת נוחה מאוד והחוסר מהירות שלך היא לא חיסרון משמעותי בכלל והיא מהירה דייה לטעמי (לא פספסתי תמונה בגלל חוסר מהירות).

טיק קניתי בחו"ל ובאמת כדאי להשקיע בטיק מעולה (אני קניתי את ה fastpack 250 של Lowepro - תיק מדהים והוא הקניה הטובה ביותר שעשיתי - עלה משהו כמו 90$ ב B&H - בארץ נמכר סביב ה 750).

כרטיס גם אני ממליץ לכל הפחות על 4GB של ה CF III של SUNDISK במיוחד עם הסוני שהוא מספיק ל בסביבות 140 RAW אבל ל 800 JPEG.

ואגב בנוגע לפלאש יש גם את הדגם הזה HVL-F56AM שאני לא ממש מכיר אבל נראה שהוא בין ה 42 ל 58 (לפחות לפי המספר :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום בשעה טובה את הסוני A300 עם שתי עדשות קיט (18-70, 55-200) ופלאש hvl-f42am ותיק של lowerpro fastpack350 במחיר של 1040 דולר. אם מפחיתים את המס שאני מקבל חזרה בשדה תעופה יוצא משהו בסביבות ה- 940 דולר לכל העסק. וקניתי גם כרטיס של ב 33 דולר. (2GB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow

זה עולה פה אותו הדבר בראנדים (500-600 ראנד כש - 2.5 ראנד = 1 שקל) אולי אני אקנה פה :)

והאם צריך נוספת בכלל? ???

האם תוכלו גם להמליץ על מקום שבו אני אוכל ללמוד קצת יותר על צילום (מה כל פונקציה עושה וכו') באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...