Empire: Total War - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Empire: Total War - הדיון הראשי

amir85

Recommended Posts

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה היא ש Rome Total War זה המשחק הקודם בסידרה ומבחינת סוג המשחק הם אותו דבר רק ש Empire: Total War מחדש את הגרפיקה :nixweiss:

בקיצור השאלה צריכה להיות איזה עוד מנוע יכול להציג אלפי חיילים באותו זמן חוץ מהמנוע של סדרת Total War.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא ש Rome Total War זה המשחק הקודם בסידרה ומבחינת סוג המשחק הם אותו דבר רק ש Empire: Total War מחדש את הגרפיקה :nixweiss:

בקיצור השאלה צריכה להיות איזה עוד מנוע יכול להציג אלפי חיילים באותו זמן חוץ מהמנוע של סדרת Total War.

בידיוק.

אי אפשר להכליל אוטומטית את R:TW כי זה מנוע שונה לחלוטין.

להזכירכם כבר עברו 5 שנים מאז ייצא R:TW, אז הסיכויי שמדובר באותו מנוע הוא אפסי.

בנוסף הגרפיקה נראית קצת אחרת ו-E:TW קיבל ציון גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק.

אי אפשר להכליל אוטומטית את R:TW כי זה מנוע שונה לחלוטין.

להזכירכם כבר עברו 5 שנים מאז ייצא R:TW, אז הסיכויי שמדובר באותו מנוע הוא אפסי.

בנוסף הגרפיקה נראית קצת אחרת ו-E:TW קיבל ציון גבוה.

לפי הידוע לי הם לקחו את המנוע הזה מלפני 5 שנים ושכתבו אותו כך שיעמוד בסטנדרטים של ימינו.

רק שתדע הרבה מנועים משתמשים במנועים ישנים יותר, לדוגמא CRY ENGENE 2 בנוי על CRY ENGENE 1 של ,

המנוע של COD4 זהו אותו מנוע של COD2 אבל עם אופטימיזצייה חייתית וכמה אפקטים כתוספת.

בR-TW הגראפיקה הרבה יותר נחותה מבE-TW, פשוט רואים :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הידוע לי הם לקחו את המנוע הזה מלפני 5 שנים ושכתבו אותו כך שיעמוד בסטנדרטים של ימינו.

רק שתדע הרבה מנועים משתמשים במנועים ישנים יותר, לדוגמא CRY ENGENE 2 בנוי על CRY ENGENE 1 של ,

המנוע של COD4 זהו אותו מנוע של COD2 אבל עם אופטימיזצייה חייתית וכמה אפקטים כתוספת.

בR-TW הגראפיקה הרבה יותר נחותה מבE-TW, פשוט רואים :nixweiss:

לפי מה שהבנתי, הם בכוונה הורידו הרבה אפקטים בשביל להקטין את הדרישות של המשחק.

למשל אם תשים לב שבניגוד לR-TW שבוא היחידות מקרוב היו ניראות שונות כי כל החייל היה שונה ב E-TW הם החזירו את המשובטים, פחות יפה כן, אבל בינינו זה ממש אבל ממש לא משנה.

יש כמה וכמה באגים מעצבנים שנתקלטי בהם אבל אם כל הכבוד לכל החברה שמתבכינים על הגרפיקה זה משחק אסטטגיה וגרפיקה זה ממש לא העיקר פה, בינינו אחרי ההתלהבות ההתחלתית הרוב בכלל קופצים על הקרבות ...

מעבר לזה המשחק הזה הולך לקחת את R-TW בסיבוב רק בגלל כל השיפורים והכלים החדשים שהם הכניסו שמאפשר עלית מדרגה מטורפת מבחינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב RTW לא כל חייל היה שונה, אלא היו פעם 2 סוגי חיילים בכל יחידה, וזה המצב גם כאן, פשוט הם פחות שונים אז פחות שמים לב לזה.

ד"א, אצל עוד מישהו המחשב מרמה בקרבות?

אם אני עושה קרב אוטומטי, זה לא משנה אם הבא שלי אפילו פי 10 יותר חזק - המחשב איכשהו עושה תיקו, ולפעמים מנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד היה ככה...גם בRTW...עדיף לך תמיד לעשות מניואל אלא אם זה קרב שממש ממש ממש ברור שתנצח...

ב RTW היה את autowin attacker / defender ;)

הייתי משתמש בו לפעמים כשהיה נמאס לי להלחם ידנית ולחימה אוטומטית/אנוס לצבא שלי זאת פשוט לא אופציה.

לא בדקתי עדין עם יש את זה בETW (אין ממש עוד לא בשלב הזה)

[br]פורסם בתאריך: 11.03.2009 בשעה 15:04:06

ב RTW לא כל חייל היה שונה, אלא היו פעם 2 סוגי חיילים בכל יחידה, וזה המצב גם כאן, פשוט הם פחות שונים אז פחות שמים לב לזה.

אני לא שיחקתי בRTW המקורי כבר המון זמן רק עם תוספות (למשל ה SS )

אבל נראה לי שזה היה הרבה יותר מ2 דמויות ופה ב ETW לא שnתי לב לשום שינוי משמעותי לי זה נראה כמו של משובטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שיחקתי בRTW המקורי כבר המון זמן רק עם תוספות (למשל ה SS )

אבל נראה לי שזה היה הרבה יותר מ2 דמויות ופה ב ETW לא שnתי לב לשום שינוי משמעותי לי זה נראה כמו של משובטים.

תסכל טוב טוב, גם כאן יש חיילים שונים בחלק מהיחידות.

פשוט הקטע הוא שכאן כבר יש "תלבושת אחידה" לצבאות, והחיילים מדוגמים והכל... לדעתי זה פשוט מיותר. אם הם ממש היו רוצים להתאמץ היו עושים פנים שונות, אבל כמה אתה כבר מסתכל על הקרב מגובה כזה... רק כשאתה משלח יחידת פרשים במבנה חץ לעורף של יחידה רגלית מסכנה כדי לראות אותה מרוסקת 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק די טס לא מבין מה כולם בוכים על איטיות

השיפור של הדת מאוד שיפר והוסיף להנאה, יותר לא צריך להקשיב לאיזה אפיפיור מטומטם

למה? זה היה דווקה מאוד נחמד

כי הייתה צריך תמיד לתמרן את מי לתקוף ואיך , זה ממש לא פשוט היה לנסות לכבוש מישהו מבלי שהאפיפיור יתלונן

רק חבל שלא היה משהו כמו איזה מרגל שהיה יכול לפגוע ביחסים של היריב עם האפיפיור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...