Empire: Total War - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Empire: Total War - הדיון הראשי

amir85

Recommended Posts

לגבי מבנה , אני אשמח לאסטרטגיה כנגד חיל פרשים (כשלאויב יש 6 יחידות פרשים למשל)

כרגע המבנה הכי טוב שלי בשלב המתקדם יותר של המשחק, הוא שורה של LINE עם מפרצוני תותחים (יחידה תותח יחידה)

עם GRENADIERS שורה שניה/עתודה ומס פרשים קטן בשביל להטות את הקרב במידת הצורך.

ועדין אני נדפק כל הזמן נדפק כשהם עושים איגוף מלא עם הפרשים ובאים משתי הכיוונים מנוגדים :nixweiss:

אני עדיין לא יודע איך עושים את זה אבל אני יודע שאפשר לבצר את הארטילריות שלך בתוך שקי חול

עכשיו לגרנדירס יש אופציה דומה אבל להם יש משהו כמו XXXXXX של עצים שהם שמים מולם ופרשים שנתקעים בזה פשוט משתפדים ומתים

אם תוכל לארגן שורה של גרנדירס לבצר אותם וישירות מאחוריהם לשים את התותחים שלך

אחרי זה להעביר את הגרנדירס מקו האש בצורה כזאת שהקלונסאות האלו ישמרו על התותחים מחזיתית והגרנדירס יסגרו את האיגוף על התותחים זה משאיר לך הרבה מהצבא לטיפול בפרשים שלהם

השאלה רק איך עושים את הביצור הזה שלהם :P

נגד פרשים בכללי לא יודע מה כל כך יכול לעזור אבל Fire By Rank זה חובה

ונסה לשים את ה-LI בזיגזג קל אחד מהשני בצורה כזאת /\/\/\/\/ שכל אחד נכנס לתחום האש של השני קצת יותר מאם היית שם אותם בקו ישר

כמובן שיש את הסיכוי שהם יבואו לך בדיוק מהכיוון הלא טוב אבל אם תסתכל על ההסתערות שלהם תוכל להיערך בהתאם בזריזות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב שמעו E:TW זה משחק האסטרטגיה הטוב ששיחקתי אי פעם

אפשר לחרוש עליו שעות ולא להשתעמם לשניה, הוא כל כך מפורט וריאליסטי ויש כל כך הרבה פרמטרים לכיבוש ניצחון פוליטיקה

מזכיר לי את הימים שהייתי יושב על HEROES 3 עד השעות הקטנות של הלילה...

היה שווה כל שקל המשחק! מי שהשיג גרסה פירטית ומסתבך מפסיד משחק ענק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אלה שקנו בארץ: ההתקנה של המשחק מכריחה להתקין סטים?

כן ולא רק בארץ, אבל אפשר גם ללפרוץ ולשחק בלי.

אבל כרגע הגרסאה של הסטים יותר ממולצת, כי הגרסאה הפרוצה מאחרת קצת עם העדכונים ויחסית

ויש לה עדין כל מיני יציאות מוזרות שמעצבנות שלא מופיעות לי בגרסאה של ה , כך שכרגע זה הרע במיעוטו.

אני עדיין לא יודע איך עושים את זה אבל אני יודע שאפשר לבצר את הארטילריות שלך בתוך שקי חול

עכשיו לגרנדירס יש אופציה דומה אבל להם יש משהו כמו XXXXXX של עצים שהם שמים מולם ופרשים שנתקעים בזה פשוט משתפדים ומתים

אם תוכל לארגן שורה של גרנדירס לבצר אותם וישירות מאחוריהם לשים את התותחים שלך

אחרי זה להעביר את הגרנדירס מקו האש בצורה כזאת שהקלונסאות האלו ישמרו על התותחים מחזיתית והגרנדירס יסגרו את האיגוף על התותחים זה משאיר לך הרבה מהצבא לטיפול בפרשים שלהם

השאלה רק איך עושים את הביצור הזה שלהם :P

נגד פרשים בכללי לא יודע מה כל כך יכול לעזור אבל Fire By Rank זה חובה

ונסה לשים את ה-LI בזיגזג קל אחד מהשני בצורה כזאת /\/\/\/\/ שכל אחד נכנס לתחום האש של השני קצת יותר מאם היית שם אותם בקו ישר

כמובן שיש את הסיכוי שהם יבואו לך בדיוק מהכיוון הלא טוב אבל אם תסתכל על ההסתערות שלהם תוכל להיערך בהתאם בזריזות

ביצור אלטלריה/מלציה אפשר לעשות כשאתה מגן.

אישית לא יצאה לי לעשות את ה STEAKS של הגרנדירס ולכן אני לא בטוח שלשים גרנאדירס ומאחוריהם את התותחים זה הרעיון הכי טוב.

כי אני משתמש בארטלריה הבסיסית שיורה ישירות + הפגזים הטובים לטווח קצר כך שאני ממקם אותה בקדמת הקו שלי.

כמו כן הגרנדירס, הם פחות טובים מLI במתקפה חזיתית וכל יתרון שלהם שהם יכולים לזרוק את הרימונים מעל הקו הראשון שלך

לכן אני ממקם אותם מאחורה ומוסיף רימונים למדורה איפה שצריך לדחוף קצת יותר.

אני גם משתמש בשיטת ה VVVV (קראתי לזה קודם שיטת המפרצונים) רק שבין כל 1 יחידות LI אני ממקם תותח.

Fire By Rank זה בהחלט הדבר, לפני זה צריך לתזמן ירי אסור לתת להם לירות אוטומטית כי למשל כנגד פרשים

הם יורים ישר כשהם מזהים אותם ומפספסים את הרוב ואם מחכים טיפה עד שהם מתקרבים יותר אז אפשר למחוק לפחות חצי מהגדוד והחצי השני יברח.

בכל מקרה אני כנראה לא כזה שחקן טוב כי אני לא מצליח להערך בזריזות, זה למה אני בורח מקרבות כנגד 4 פרשים בצד האויב או קרבות על עבר הנהר כמו מאש... בקרבות הללו יש לי תמיד הרבה יותר מידי אבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא רק בארץ, אבל אפשר גם ללפרוץ ולשחק בלי.

אבל כרגע הגרסאה של הסטים יותר ממולצת, כי הגרסאה הפרוצה מאחרת קצת עם העדכונים ויחסית

ויש לה עדין כל מיני יציאות מוזרות שמעצבנות שלא מופיעות לי בגרסאה של ה STEAM, כך שכרגע זה הרע במיעוטו.

אני מציע לך לקרוא את חוקי הפורום

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=132229.0

דיון על תוכן פיראטי (warez) הוא אסור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצור אלטלריה/מלציה אפשר לעשות כשאתה מגן.

אישית לא יצאה לי לעשות את ה STEAKS של הגרנדירס ולכן אני לא בטוח שלשים גרנאדירס ומאחוריהם את התותחים זה הרעיון הכי טוב.

קודם כל יש לך את האפשרות לעצור את המשחק או לשחק אותו בהילוך איטי.

זה ממש עוזר כשתוקפים אותך מכמה כיוונים או שהמתקפה שלהם משנה כיוון פתאום.

ואני התכוונתי שתשים את הביצורים של הגרנדירס לפני התותחים ואז כשהקרב מתחיל תזיז את הגרנדירס משם לגמרי

שרק הביצורים ישארו שם לחסום פרשים

וגרנדירס עם הרימונים שלהם יותר טובים בתור חיל קטן של 3 יחידות נניח שעושה איגוף וזורק רימונים על חיילי אוייב שנצמדו לקיר וארטילריה לא יכולה להוריד.

אתה שם LI מול הקיר בכדי שאלה שמתחבאים לא יוכלו להחליף צד ולירות על הGREN שבאים אליהם מאחורה =P

ופרשים תוקפים עם פרשים.

תמיד תסתובב בצבא שלך עם חמש יחידות פרשים + עוד יחידת גנרל.

זה יספיק לך בשביל לרדוף אחרי יחידות שבורחות וגם בשביל לתקוף יחידות פרשים של האוייב מכמה כיוונים בלי שהפרשים שלך יתעייפו יותר מדי.

כשאתה נלחם נגד פרשים תוריד קודם כל את המפקד שלהם.

פרשים שנלחמים בפרשים שלך ולא בורחים יגרמו לך להרבה אבדות.

שאלה קטנה:

איפה נמצאים קבצי ה-Save של המשחק.

אני רוצה להתקין אותו מחדש אבל אני לא מוצא אותם. יש לי וויסטה.

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לאלו ששיחקו את ROME ו את Medieval ןאהבו אותם. (ז"א שיחקו כמה פעמים קמפיינים עם עמים שונים וכו)

איך המשחק הזה משתווה לקודמיו (אני רוצה דעות אישיות מן הסתם, של אנשים שאהבו את הסדרה) והאם אהבתם אותו מייד או שלקח לכם זמן עד שהוא "גדל" עליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לאלו ששיחקו את ROME ו את Medieval ןאהבו אותם. (ז"א שיחקו כמה פעמים קמפיינים עם עמים שונים וכו)

איך המשחק הזה משתווה לקודמיו (אני רוצה דעות אישיות מן הסתם, של אנשים שאהבו את הסדרה) והאם אהבתם אותו מייד או שלקח לכם זמן עד שהוא "גדל" עליכם

לא שיחקתי ב Rome אבל בהחלט אהבתי יותר את Medieval הקרבות הרבה יותר מעניינים אבל ניהול האימפריה הרבה יותר גרוע מ ETW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נגזים, משחק אסטרטגיה וסימולציית קרב מעולה אבל הוא לא מושלם.

לדעתי אם אהבת את הקודמים בסדרה אתה תאוהב גם את זה יותר.(אלא אם כן אתה לא מת על התקופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נגזים, משחק אסטרטגיה וסימולציית קרב מעולה אבל הוא לא מושלם.

לדעתי אם אהבת את הקודמים בסדרה אתה תאוהב גם את זה יותר.(אלא אם כן אתה לא מת על התקופה).

אני מסכים

המשחק מעולה אבל לא מושלם

היו צריכים להוסיף יותר תוכן לניהול הממשלה

אימפריה שלמה וכל מה שקשור אליך בממשלה זה מי יהיו השרים

יש מקום לשפר שם

וגם הרבה מתלוננים על המחסור ביחידות

שזה גם די מוצדק

אתה מגיע לשלב בו אתה משתמש רק ב-LI ובארטילריה עם פרשים לדרוס יחידות בורחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...