אינטל או AMD ? (או עוד כתב שלא מבין מהחיים שלו) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל או AMD ? (או עוד כתב שלא מבין מהחיים שלו)

gil_st

Recommended Posts

העיתונים האלה נתונים לחסדים של חברות הקברים שמפרסמות אצלהם, לכן הם תמיד יאמרו שהפנטיום 4 זה הכי טוב, כדי שליד הכתבה הזאתי תהיה פרסומת לאיזה חברת קברים שמצאיה 4 5000 מגה"צ עם סירוס לוג'יק 2 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זייני שכל

סליחה על הביטוי ...

באמת חבל בשביל כל ציבור הקוראים של YNET

אני נכלל בציבור זה ...

אבל מאז ומתמיד אין לי צפיות מהם בתחם הנ"ל ...

הם פשוט לא נותנים לאנשים מבינים בנושא לכתוב

זה מאוד פשוט

הם יותר משווקים את זה

מאשר עושים כתבה :(

עצוב אבל נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין שני המעבדים זניחים! זהו אינו ניצחון לאף צד לבסוף זה מגיע להעדפה מכיון שכל ה BENCHMARKS תומכים בתכונות כאלו אצל ואחרות אצל אינטל! אלו שתי גלי סינוס שמבטלים אחד את השני ויוצרים קו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש אמת במה שהוא אומר.

טכנולוגית ה-0.18 מיקרון כבר די מיצתה את עצמה. ול- תהיה בעיה בשלב הבא של התחרות שבו יש ל-INTEL יתרון טכנולוגי (0.13).

מעניין מה הם יעשו.

רק שתדע, ה-XP2000 שהוא עדיין 0.18 מיקרון ובמהירות שעון של 1.67 מציג ביצועים יפים מאוד מול ה-Northwood 2.2 שהוא 0.13 מיקרון.

חוץ מזה שברבע הבא של השנה יצא המעבד 13 מיקרון של , ובשנה הבאה כדאי שתתחיל להתכונן ל-9 מיקרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרון זו לא טכנלוגיה לעיבוד נתונים, זה פשוט "גרסה" של Cpu die, זה הכל. כמה שהיא יותר קטנה יותר טוב מבחינת התחממות ויכולת לעבוד במהירויות גבוהות יותר, אבל לא מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקרון זו לא טכנלוגיה לעיבוד נתונים, זה פשוט "גרסה" של Cpu die, זה הכל. כמה שהיא יותר קטנה יותר טוב מבחינת התחממות ויכולת לעבוד במהירויות גבוהות יותר, אבל לא מעבר לזה.

דיברתי על טכנולוגית המיזעור.

תהליך ליתוגרפיה 0.13 מיקרון נותן לך יתרון טכנולוגי לאומת 0.18, אם יש לאינטל פס יצור כזה ול- אין או רק בונים, מה לעשות ל-INTEL יש יותר סיכוי להצליח בליין הבא שיצא ולתפוס פער. יתקלו עוד במחלות מעבר ל-0.13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שהפנטיום 4 נורת'ווד שרץ במהירות של 2ג'יגהרץ משתווה/נופל מהאת'לון XP2000+ שרץ במהירות נמוכה יותר וגם מיוצר ב0.18.

אני בטוח במאת האחוזים שעוד כחודשיים, כשייצא הת'ורוברד (0.13) הוא יהיה מעל ומעבר למה שיהיה לאינטל להציע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שהפנטיום 4 נורת'ווד שרץ במהירות של 2ג'יגהרץ משתווה/נופל מהאת'לון XP2000+ שרץ במהירות נמוכה יותר וגם מיוצר ב0.18.

אני בטוח במאת האחוזים שעוד כחודשיים, כשייצא הת'ורוברד (0.13) הוא יהיה מעל ומעבר למה שיהיה לאינטל להציע.

אין ספק שמגהרץ ומיזעור זה לא עוצמה, אבל ל-0.18 אין עתיד ול 0.13 יש עוד הרבה לסחוב על זה אני מדבר.

בקשר ל"למי יהיה מעבד חזק יותר?" יכול להיות שאתם צודקים, אבל בשביל זה נצטרך לחכות למבחנים ולראות.

אני מאמין ב- אבל הכתבה מדברת רק על הליין הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...