BurnOut Paradise - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BurnOut Paradise

Tomerb1

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגרפיקה יפה מאוד דווקא..אבל יש שם איזו אופציה (לא זוכר את שמה) שמורידה את הביצועים לרצפה ללא הרבה שינוי ששמתי לב אליו...לאז וכר מה זה היה בדיוק.

חח המכונית הזו ^^ נראית ממש מצחיקה..מין שילוב של פורש FORDGT

תכיר, קוראים לה SSAO

שמתם לב שהמכוניות במשחק כ"כ מתוחכמות שבכל תאונה הנהג נעלם למקום מבטחים במהירות הבזק

הנהג נעלם כ"כ מהר שאפילו לא מספיקים לראות את ראשו נמחץ בין ההגה לכסא הנהג.... כמה חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהתקנתי את המשחק ראיתי שאפשר לבחור שני מסכים והתלהבתי כי יש לי שני מסכים מקבילים.

אבל אז הסתבר לי שזה רק מתייחס לרזולוציה של המסך הראשי כאילו היא היתה מורכבת משני מסכים וכל ההבדל הוא שהתפריטים מוצגים על חצי מסך.

יכול להיות שלא הבנתי מה בדיוק קורה שם ? מישהו הצליח להפעיל את זה עם שני מסכים ? (בלי חומרה מיוחדת כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה שהזכרתי את המילה אופנוע? דיברתי על המכונית! ג'יזס איזה אנשים חסרי הבנת הנקרא יש פה :kopfpatsch:

מצטער, פאק זאת הפעם הראשונה שמילה שלמה לא נכנסת לתגובה, לרוב היו כמה אותיות חסרות פה ושם אבל מילה שלמה? אחד החסרונות במקלדת סיליקון... רציתי לכתוב גם אופנוע אבל מסיבה לא מובנת זה לא יצא ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק כולל האופנועים

בכללי הוא כיף רק שהוא באמת ממצה את עצמו אחרי כמה זמן וחבל...

יש עוד דבר מעצבן שלפעמים כאתה במירוץ ואתה מתנגש במשהו או במישהו יש את הקטע שאתה עף לקיבינימט ואז עושים עליך close-up של איזה שתי שניות...למה?!?!?! תנו להמשיך במירוץ!!!! למה אני צריך להיתעכב???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...