כמה זמן ישרוד E8400 עם מתח 1.5? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן ישרוד E8400 עם מתח 1.5?

eliil1

Recommended Posts

הטמ'פ 64 LOAD ,

38-40 IDLE

מה זה PUSH PULL?

אם המאוורר הקיים מוציא את המאוורר (נראלי) אז השני אמור לעשות רוח לכיוון הצלעות כלמור לאותוכ יוון כמו המאוורר הראשון? וגם המאוורר של המארז מאחורה אמור לעשות רוח לאותו כיוון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אם יש לי כאילו מאוורר המקורי שלוקח ממנו את האויר , ואני אשים עוד אחד מהצד השני שידחוף אויר , ומאחוריו יהיה את המאוורר של המארז שגם ידחוף אויר, זה בסדר?

אגב איך הטמפ' שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתכוון שהמאוורר של המארז ימשוך אוויר.

ולא ברור מה הטמפרטורה שלך אומרת כי אתה לא אומר באיזה תוכנה אתה בודק ועל כמה GHZ אתה כרגע.

מארז

------------------------------

->[]TRUE[]-> []->

ק

ד

מ

י

------------------------------

או במקרה שיש לך מאוורר שמוציא מלמעלה בנוסך לאחורה אז אתה יכול לעשות את אותו דבר לכיוון מעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על 4 GHZ , סיימתי בדיקה של שעה ב OCCT בלי שגיאות. המקסימום שהגעתי היה 63-65 (למרות שלפני זה זה היה פחות...אולי זה בגלל החמסין אז בחדר עלתה הטמפ'..) המתח 1.38 לפי OCCT , לא זוכר מהו בביוס...

התכוונתי שמאוורר המארז האחורי מכניס אויר מבחוץ למארז, ובאותו הכיוון המאוורר השני שאני רוצה לשים לקירור, והמאוורר המקורי של הקירור גם באותו הכיוון ...

->[]TRUE[]-> []->

רק הפוך (תלוי איך המארז יעני עומד)

יש לי מאוורר למטה שמכניס אויר לתוך המארז

ו3 למעלה שמוציאים

[br]פורסם בתאריך: 7.03.2009 בשעה 14:50:44

147y.th.jpg

148hbn.th.jpg

145d.th.jpg

עריכה: נראתי לא שירטטתי נכון את כיוון הרוח , אני התבלבלתי לגמרי, אני לא יודע מה הכיוון של המאוורר האחורי של המארז ושל הקירור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

skypc

איזה מאוורר עליון? אתה מתכוון שלושת האלה למעלה? לא..אלה בטוח מוציאים אויר... האחורי לא יודע...ושל הקירור לא יודע... לא בודקים את זה לפי המדבקה באמצע המאוורר? כאילו הצד שבה מודבקת המדבקה זה צד הכיוון של הרוח , או שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק לאן כל מאוורר מסתובב.

ואם יש מקומות נוספים במארז לשים/להעביר מאוורר.

ואז אם אתה רוצה אני יגיד לך מה לדעתי יהיה הכי יעיל.

אתה יכול אולי לבדוק לאן המאווררים מסתובבים עם חתיחת נייר מודבקת על עיפרון אם אתה מבין למה אני מתכוון.

גם עשן סיגריה יעשה את העבודה (רק אל תאפר שם). :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר, המאוורר שעל ה TRUE מזרים לאחורי המארז, המארז שבקצה המארז (מאחורי ה TRUE) גם כן זורק אוויר לאותו כיוון, מוציא אותו החוצה.

שלושת המאווררים בגג המארז מוציאים אוויר מאמרז, הסידור הזה מצויין, אל תיגע בו.

אם אתה ממש ממש רוצה להוסיף מאוורר אז זה בצד השני של ה TRUE, אבל זה סתם יעשה יותר רעש מאשר יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש בלגאן עם כיוון המאווררים זה יכול להשפיע לך על הטמפרטורות.

כדאי לוודא שזה באמת כמו שצריך, לך תדע מה עשו בחנות.

לא כולם גאונים וגם כאלה שכן, עושים טעויות מדי פעם...

בהנחה שהכל מסודר אתה יכול להוסיף מאוורר נוסף לTRUE ואם אתה רוצה גם אפשר לבנות מנהרה בין המאווררים ולשפר את החיכוך.

זה יכול להוריד כמה מעלות.

הנה מדריך שמדגים איך זה נעשה.

http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&articID=567

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...