כמה זמן ישרוד E8400 עם מתח 1.5? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן ישרוד E8400 עם מתח 1.5?

eliil1

Recommended Posts

ישרוד מספיק. מתח 1.5 הוא סביר לחלוטין. קצת גבוה, אבל לא יגרום נזק, אולי רק בטווח של 5 ויותר שנים, מה שלא רלוונטי לגביך כי עד אז אתה בטוח תחליף מעבד לפחות פעם אחת.

בקשר לזכרונות, אני לא יכול להגיד לך בוודאות מה ה OC המקסימלי שלהם, אבל אם אתה רוצה לשמור על התזמונים אז 1.2GHZ זה בערך הגג שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לנחש כמה הור ישרוד..אנחנו לא נביאים..

לגבי הזיכרון..מביקורות שונות ברשת הוא לא מגיע רחוק עוד 100MHZ+- לתדר המקורי (וגם זה בקושי)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאף אחד לא נביא , אבל אני בטוח שאתם בעלי ניסיון רב בתחום זה ויודעים בערך אם הוא ישרוד יותר משנה - שלוש עם מתח כזה או שסופו לייכחד בעוד כחצי שנה-שנה בערך.

עוד שאלה אחת , הורדת המכפלה מייצבת את הOC ? או שרק הוספת מתח מייצב?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם נאות אני די בטוח שהוא ישרוד מעל שנה ואפילו שלוש.

הורדת מכפלה אינה מייצבת OC ובד"כ מעמיסה יותר את הגשר הצפוני ולעיתים די קרובות בבאסים גבוהים תחייב העלאת מתח לגשר צפוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב, מקווה שאני אצליח לייצב אותו עם מתח של 1.5 על 4.3 ככה, אולי אפילו 4.4 אם יהיה מזל...

אתם חושבים שהקרור TRUE מספיק למתח כזה??

האם במתח שכזה (1.5) צריך לכבות את הפונקציות C1E ו EIST?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב, מקווה שאני אצליח לייצב אותו עם מתח של 1.5 על 4.3 ככה, אולי אפילו 4.4 אם יהיה מזל...

אתם חושבים שהקרור TRUE מספיק למתח כזה??

האם במתח שכזה (1.5) צריך לכבות את הפונקציות C1E ו EIST?

א. אני מאוד מציע שתבדוק את הטמ"פ במאמץ אם אתה מתכוון להשתמש במתח כזה.

ב. האמת שעל מתח כזה - אישית לא הייתי משתמש על אויר...

ג. אתה יכול לנסות להשאיר את EIST ו C1E דולקים. במידה והמחשב עובר את בדיקות המאמץ ב OC אך ניתקע\BSOD ביציאה מאמץ או במנוחה - אז הייתי מכבה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהן הטמפרטורות שאסור לי לעבור עם הצ'יפ הזה?

עריכה:

dsc00177a.th.jpg

250MV זה 1.42 וולט, אני מפחד לעלות את זה , זה אדום =S

זה בסדר אם אני אעלה? או שעדיף לעצור?

חשבתי ש1.42 זה לא כזה נורא..=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לעבור את ה70-75+- במאמץ...

ה0.250 היא למתח סטוק שמוגדר..תבדוק מה המתח שלך (VID) ואליו תוסיף את זה..

ואין לך מה לדאוג שכן 1.45+- זה מתח השיא המומלץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

קראתי קצת במדריכים וכל מיני בחו"ל , והבנתי שהSTEPPING E0 זה לOC , בגלל זה הם מגיעים ל4GHZ עם מתח של 1.36 וולט =

http://forums.extremeoverclocking.com/showthread.php?t=308914SS

ואצלי זה C0 ... אני יכול להחליף את זה לE0 ? או שהחנות כבר לא תיתן לי? (SKYPC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא יודע איך אנשים מצליחים לייצב עם מתח 1.36 4.2 GHZ כנראה שאני מטומטם...

אם אני אשים שני מאווררים על הTRUE שלי זה יוריד את הטמפרטורות? אולי אם לעשות אחד לכיוון אחד והשני הפוך ממנו , נגיד זה שיותר קרוב לפנים של המארז להוציא אויר לכיוון הפנים שלו כאילו, והשני להוציא לכיוון האחור של המארז , למאוורר מאחורה שמוציא את האויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צריך לדעת ? תעלה את המתח לאזור ה1.35..תתחיל לבדוק יציבות..לא עוזר תעלה את המתח של הNB/FSB וכו.

לא עוזר תעלה שוב את המתח של המעבד..התוצאות כמובן שונות ממערכת למערכת..

מה הטמפ' כרגע ? והתקנה של מאוורר נוסיף תוריד עוד 2-3 מעלות..ואם כבר להתקין אז בתצורה של PUSH/PULL..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני אשים שני מאווררים על הTRUE שלי זה יוריד את הטמפרטורות? אולי אם לעשות אחד לכיוון אחד והשני הפוך ממנו , נגיד זה שיותר קרוב לפנים של המארז להוציא אויר לכיוון הפנים שלו כאילו, והשני להוציא לכיוון האחור של המארז , למאוורר מאחורה שמוציא את האויר.

לשים את המאווררים לכיוונים שונים רק יוריד את כוח החיכוך עם הצלעות.

לא רק שהמאווררים צריכים להיות לאותו כיוון, יש גם אנשים שעושים מסביב לקירור כדי ליצור מנהרת רוח שתגדיל את החיכוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...