בחירת שם למבצע הבא בעזה- הת'ראד הרישמי! - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת שם למבצע הבא בעזה- הת'ראד הרישמי!

IG

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבו תעלה ( אבו עלא )

סאלם מתפייד ( סאלם פייאד )

מחמוד תזהר ( מחמוד א - זהר )

יפה אהבתי , אני הייתי עושה "מחמוד יזהר"כי הוא יהיה זוהר מהכמויות זרחן שנפרק עילו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

כבר חשבתי שממוצע הגיל בפורום התיישר על 21 פלוס,הת'רד המתלהם הזה נשמע כלקוח ישר מFXP.

זה ממש לא שאני שמאלן בדעותיי,להפך לגמרי,אבל לבוא ולצחוק על (שאולי דרוש) שכנראה יהרגו בו אנשים,ושאנשים יצטרכו לסכן את החיים שלהם בו,גורם לי לחשוב שרוב האנשים פה (ובלי לזלזל בתפקידם בצבא) לא היו קרביים. אף מילואמניק פעיל לא רוצה לסכן את התחת שלו,או להשמיד את עזה,ומה יצא לי מלהחזיק את עזה? מה נעשה אחרי שנכבוש את סג'עיה וזייתון? הרי מן הסתם נחזיר אותם,אז מה שווה כל המבצע הזה חוץ מזה, לכל המתלהמים ? (ולא,אני ימני תחסכו ממני את התובנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי האנושיות!!!

תדמיינו לראות את הזרים

האומללים, עם תינוקות על גב,

נושאים מטען עלוב, מדשדשים

אל הנמלים והחופים בכדי

להישלח, אך אתם מתרווחים

כמו מלכים במשאלות לבכם;

את הסמכות הִשְתקתם בצרחות,

מדושנים בלבוש דֵעותיכם.

ומה השגתם, אה? הורֵיתם איך

עוֹז מצח והיד החזקה

הם המנצחים, איך מדכאים כל סדר.

לפי תקדים זה איש מביניכם

אף פעם לא יחיה עד גיל זִקנה:

כי עדר בריונים אחר, אם רק

יצוץ בו חשק - באותה היד,

בשם אותן סיבות, אותה הזכות,

יעוט גם עליכם כמו כריש,

ובני-אדם כמו דְגֵי-טרף רק

יאכלו זה את בשר זה.

מה קרה כבר אי אפשר להתבדח ?

אני הייתי קורא למבצע הבא "מסך עשן", כי זה יספק לעולם המוסלמי הרבה תירוצים, וימלא את החדשות בעולם בהרבה דברים שהם לא נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבצע הזה שווה בכדי שתהיה רגיעה.

שלא יהיו אזעקות ופיצוצים כל 5 דקות בדרום הארץ !!!

שלא יהיו פצועים, ואנשים שלוקים בחרדה, וחלילה, שלא יהיו הרוגים !!!

זה לא מספיק ?

צריך לעצור את המחבלים האלה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ סיבה מטופשת.

אם אתה באמת רוצה מינימום הרוגים לכוחותיינו (כולל האזרחים) הדבר היחידי שאפשר לעשות הוא כלום. לא חיסולים לא מעצרים, בטח שלא , רק להגיב למידע מודיעיני.

ראה לדוגמא את לבנון, כמות החיילים ואזרחים שנהרגו במלחמת לבנון השניה, שווה בערך לכמות החיילים שהיו נהרגים במשך אותה תקופה (מהיציאה עד למלחמה) אם היינו נשארים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר חשבתי שממוצע הגיל בפורום התיישר על 21 פלוס,הת'רד המתלהם הזה נשמע כלקוח ישר מFXP.

זה ממש לא שאני שמאלן בדעותיי,להפך לגמרי,אבל לבוא ולצחוק על (שאולי דרוש) שכנראה יהרגו בו אנשים,ושאנשים יצטרכו לסכן את החיים שלהם בו,גורם לי לחשוב שרוב האנשים פה (ובלי לזלזל בתפקידם בצבא) לא היו קרביים. אף מילואמניק פעיל לא רוצה לסכן את התחת שלו,או להשמיד את עזה,ומה יצא לי מלהחזיק את עזה? מה נעשה אחרי שנכבוש את סג'עיה וזייתון? הרי מן הסתם נחזיר אותם,אז מה שווה כל המבצע הזה חוץ מזה, לכל המתלהמים ? (ולא,אני ימני תחסכו ממני את התובנות)

אף חירניק לא צריך לסכן את עצמו

אפשר לעשות את כל המבצע הזה מביטחון של 15 קמ מהגבול עם רקטות ופגזים בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף חירניק לא צריך לסכן את עצמו

אפשר לעשות את כל המבצע הזה מביטחון של 15 קמ מהגבול עם רקטות ופגזים בלבד

בן כמה אתה? כל האמירות הללו כל כך מגוכחות,זה אולי מתאים לגיל 14 לצעוק שנשים שתי סוללות MLRS,כל אדם מיושב בדעתו יודע שזה לא יקרה,פשוט כי יהרגו חפים מפשע וישראל תגונה כל כך מהקהילה הבינלאומית שהיא לא תוכל אפילו להתגונן בלי איום בחרם כלכלי. אנחנו לא ברה"מ או ארה"ב,FACE IT.

ואם בעינייך פאטמה מאל עטטרה היא סייענית טרור מסוכנת וזבש"ה שהיא נותנת לאחמד מגדודי עז א דין על קאסם לירות מהשכונה שלה,אתה צריך לעבור קורס מזורז בהומניות. מדוייק שישיג את כל המטרות אפשר לעשות רק על ידי שיחזור משוערך של עופרת יצוקה,יותר מזה אין לנו מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעבור קורס מזורז בהומניות.

הנה לך שיעור קצר בהומניות, מר "הומניסט": להגן צריך על החפים מפשע מהעם שלך, לא סייעני טרור מה"עם" שלהם. מי שמרחם על אכזרים סופו שיתאכזר לרחמנים, ומי שבוחר חמאס ורוקד כשיש פיגוע - דמו בראשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן כמה אתה? כל האמירות הללו כל כך מגוכחות,זה אולי מתאים לגיל 14 לצעוק שנשים שתי סוללות MLRS,כל אדם מיושב בדעתו יודע שזה לא יקרה,פשוט כי יהרגו חפים מפשע וישראל תגונה כל כך מהקהילה הבינלאומית שהיא לא תוכל אפילו להתגונן בלי איום בחרם כלכלי. אנחנו לא ברה"מ או ארה"ב,FACE IT.

ואם בעינייך פאטמה מאל עטטרה היא סייענית טרור מסוכנת וזבש"ה שהיא נותנת לאחמד מגדודי עז א דין על קאסם לירות מהשכונה שלה,אתה צריך לעבור קורס מזורז בהומניות. מדוייק שישיג את כל המטרות אפשר לעשות רק על ידי שיחזור משוערך של עופרת יצוקה,יותר מזה אין לנו מה לעשות.

אני בן 19 ותותחן תאמין לי שאני יודע בדיוק מה 2 MLRS (למה רק 2? חלבי...) יעשו לעזה ואפילו רשמתי בול מה שאתה רשמת מינוס ההרצאת הומניות הזאת כמה הודעות קודם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...