בחירת שם למבצע הבא בעזה- הת'ראד הרישמי! - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת שם למבצע הבא בעזה- הת'ראד הרישמי!

IG

Recommended Posts

אחחח

יש ציטוט שאני מאוד אוהב:

"The pioneers of a warless world are the young men and women who refuse military service. "

Einstein, Albert

כמה שהוא חכם הבן אדם הזה, זה הורג אותי לפעמים..

אז אני מבין שאתה שמאלני פציפיסט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחחח

יש ציטוט שאני מאוד אוהב:

"The pioneers of a warless world are the young men and women who refuse military service. "

Einstein, Albert

אגב, לאותם אנשים אין מדינה\משפחה\חברים. אההה והם נלקחו בשבי\עונו\נאנסו\הושפלו.

אבל מה כל זה בהשוואה ללהיות חלוץ. (לך תשאל את אלון מזרחי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחח

יש ציטוט שאני מאוד אוהב:

Einstein, Albert

Pacifism is objectively pro-Fascist. This is elementary common sense. If you hamper the war effort of one side you automatically help out that of the other. Nor is there any real way of remaining outside such a war as the present one

ג'ורג' אורוול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עברתי על כל התרד הזה כי לדעתי לחפש בידור על חשבון חיילים שמסכנים את חייהם בשביל שאתה תשב מאחורי המחשב ותקשקש

איזה שם יהיה למבצע צבאי..הוא דבר קצת הזוי.אני אדם ימני קיצוני ולקחת צבאי באותה נשימה כמו "פלצן נולד" זה רק מראה את ההשפעה

שיש לתקשורת השמאלנית המערבית על הנוער שלנו היום.ומה תגיד למשפחות שאיבדו בן בת בעל במבצע הזה????????

מה תגיד להם "היי כן אתם יודעים המבצע שינה שם בדעת הרוב מהיום הוא ניקרא ביצים חמות"

בחייך תגלה קצת רגישות למשפחות שכולות.אתה לדעתי מבזה את כבוד חללי צהל את אלה שהקריבו את חייהם כדי שאתה תשב ותברבר פה.

היה ונגמר זה לא נושא לצחוק או לרכל עליו.מעניין אם הייתי עושה זה נושא לבדיחה אם הייתי מאבד חבר קרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ציטוט שאני מאוד אוהב:

Einstein, Albert

יש גם לי ציטוט שאני מאוד אוהב:

Britain and France had to choose between war and dishonour. They chose dishonour. They will have war.

Winston Churchill

כל כך רלוונטי לימנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש ציטוט נחמד:

""Jar Jar Binks must die!

The world.

חאלס עם השטויות האלה. זה לא קשור וגובל בטימטום.

לצערי אחרי שסופסוף יצאו למבצע צבאי שהייה אמור לשתק קצת את החמאס ואת ירי טילים- הדרג המדיני הפסיק אותו לפני שהגיעו להשגים כלשהם, וירי הרקטות על ישובי הדרום נמשך. עכשו, כמו אז, יש צורך במבצע נוסף- בתקוה שהפעם יהיו תוצאות פחות מבישות מבחינתינו.

מי שחושב שדרוש פיתרון מדיני- סבבה. התנאי של החמאס זה שנסיר את המחסומים ונאפשר להם גישה נוחה יותר לישראל. אישית אני לא כזה מתנגד... כנראה שאנשים שכחו פה מה זה פיגוע התאבדות במסעדה או באוטובוס... וכנראה עד שלא יזכירו להם הם ימשיכו להשתין על שדרות ואשקלון שחוטפים טילים באופן יומיומי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...