הצעצוע החדש - Intel X25-M - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעצוע החדש - Intel X25-M

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, הדיסק הותקן בנייד ורץ.

אין ספק שתחושת העבודה איתו נהדרת.

זמן האתחול השתפר פלאים. זמן האתחול לפני ה-Login השתפר מעט, אבל הזמן שלוקח מרגע שמכניסים את הססמה ועד שהדסקטופ מוכן לעבודה והדיסק מפסיק לטחון התקצר ב-90% לדעתי הסובייקטיבית.

yousux,

יש שיפור במנגנוני ה-Wear Leveling וה-Write Amplification, אבל באמת שקשה לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערכת אורך החיים של הכונן של עומדת על מעל 5 שנים עם מעל 100 ג'יגה של מחזורי מחיקה/כתיבה ביום.

אם לוקחים מספר צעדים כמו ביטול אינדקסים, ביטול וירטואלי, ורישום קבצי ה-Temp על Ramdrive, אורך החיים המוערך הוא אדיר.

בכלאופן, לאחר יום עבודה על הנייד עם הכונן, ההבדל פשוט מטמטם. המחשב פשוט עובד כמו שד טזמני על סטרואידים.

אני שוקל לקנות עוד כונן גם למחשב השולחני שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא במקרה הכונן היחיד המהיר ביותר שקיים? (כולל כונני SAS למיניהם)

ת-ת-ח-ד-ש! אחחח.. איזו מפלצת :)

אני אומר שתבצע מערך RAID0 עם 10 כאלו ובקר איכותי כמובן! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!

אני מבין שזה כונן MLC... מהירות הכתיבה שלו קצת בעייתית...

בגלל מהירות הכתיבה קניתי כונן SLC אבל בטיפשותי לא בדקתי את מהירות הכתיבה לפני שהתקנתי עליו .

הכונן שקניתי הוא 32GB והוא עלה לי 750 שקל כולל משלוח לפני שלושה חודשים.

אני בטוח שתהיה מרוצה מהכונן שלך, כי אני מאד מרוצה משלי. את ההבדל בביצועים אי אפשר לתאר במילים.

הכונן הזה חוסך לי המון כסף על חשמל. לפני שהיה לי אותו לא הייתי מכבה את המחשב בכלל רק בגלל שלא היתה לי סבלנות לחכות עד שהוא יעלה מחדש :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות הרציפה לא מרשימה, אבל מהירות רציפה מושגת רק בכתיבות ארוכות של בלוקים רציפים.

כאשר מדובר בכתיבות רנדומליות וקטנות יחסית, הדיסק הקשיח נופל לקרשים בעוד ה- ממשיך לספק ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות הרציפה לא מרשימה, אבל מהירות רציפה מושגת רק בכתיבות ארוכות של בלוקים רציפים.

כאשר מדובר בכתיבות רנדומליות וקטנות יחסית, הדיסק הקשיח נופל לקרשים בעוד ה- ממשיך לספק ביצועים.

את זה אני יודע, פשוט ציפיתי למהירויות כתיבה גבוהות יותר. אגב, בDOKים המצב לא כך. ככל שהם גדולים מהירות כתיבת הקבצים הקטנים

יורדת בצורה קטסטרופלית - למרות שגם הם מבוססים על FLASH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...