סופו של הPS3? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופו של הPS3?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מתי שיוציאו אם בכלל יוציאו,ימשיכו לפתח משחקים לPS3?

כיאילו אני לא מאמין שיזניחו כזו קונסולה יקרה,עם מדיות כאלה יקרות,ובייחוד עם אנשים שהשקיעו בקונסולה הזו מאות ואפילו אלפי שקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן הכל עניין של כלכלה

את הXBOX 1 ואת הגימקיוב זנחו אחרי 4 שנים

את הסאטורן והדרימקסט אפילו פחות שלא לדבר על הסגה CD והסגה 32X

ככה שמאוד קשה לדעת כמה זמן הPS3 באמת תחזיק כי לא ברור מה יקרה בשוק עוד שנה שנתיים ויותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי שיוציאו PS4 אם בכלל יוציאו,ימשיכו לפתח משחקים לPS3?

כיאילו אני לא מאמין שיזניחו כזו קונסולה יקרה,עם מדיות כאלה יקרות,ובייחוד עם אנשים שהשקיעו בקונסולה הזו מאות ואפילו אלפי שקלים

שלום לכול

לא קראתי את מה שכתבו כולם.

בכול מקרה, אני רוצה להתייחס ל-PS3 ולערך המוסף העיקרי, שלדעתי הנחה את SONY , שבבסיסו מביא בחשבון יותר את יכולת הקונסולה להוות מרכז בידור ביתי, ולא רק קונסולה למשחקים, אלא גם, ואולי בעיקר, נגן סרטים, והרבה פחות משחקים .

אני מבסס את הנחתי על העובדה, שבנקודת זמן כלשהיא, שבעצם הייתה כמעט עם הוצאתה לשוק, השתמשה החברה בנגן הבלו-ריי המובנה בקונסולה,, בתחרות הקשה שלה מול פורמט ה-, ובכך הצליחה החברה למכור כול כך הרבה נגנים - זאת היתה, לדעתי, מטרתה העיקרית, ולא הקונסולה כמכונת משחקים,שלדעתי אינה יכולה בכלל להתחרות במחשב.

היום, הכול היסטוריה, כי אנחנו יודעים שאכן- ניצחה, ובכול הפירסומים על כך, לקחו בחשבון את מס' יחידות נגני הבלו ריי שמכרה החברה יחד עם הקונסולה,

לעומת נגן ה- DVD; וחבל שכך, כי אנו הצרכנים הפסדנו פורמט שהיה מספיק טוב עבורנו, ובעיקר הרבה הרבה יותר זול מפורמט הבלו-ריי י היקר כול כך, כי המדיות שלו יקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים "כבדים" בגלל התאמה גרועה.

אם אתה מתעסק קצת בשפות תכנות אתה תבין..

אבל זה בדיוק מה שאמרתי:

בנוסף, הרבה מאוד מהמשחקים אלו פורטים מ PS3/X360, וחלק מהם פורטים ממש מסריחים (ע"ע 4) שלא רצים כמו שצריך בגלל התאמה גרועה למחשב, לא כי הם "כבדים".בנוסף, מחשב לרוב מריץ משחקים ברזולוציות ורמת פילטרים גבוהה יותר מהקונסולה, מן הסתם יהיה לו קשה יותר.

אז אני באמת לא יודע למה פתחת בהרצאה.....

ובנוסף-

כן צודק..מה בכלל צריך גראפיקה??

אני בטוח שאתה מעדיף גם היום לשחק בקווסט טקסטואלי עם עלילה עשירה ובלי גראפיקה בכלל,מאשר איזה משחק חדש עם גראפיקה ראוותנית וסתמית..כן?

גראפיקה מושכת..כל אחד,גם כזה שיהיה מוכן להישבע בסבתא שזה לא מעניין אותו..

כמו שכבר כתבתי..היא לא הכל,ממש לא..אבל אי אפשר בלעדיה..לא יעזור בית דין

אתה מקצין דברים בצורה מוגזמת.

סתם לדוגמה, אני משחק כרגע על ה PSP במשחק Star ocean: The second evolution, כן, במקרה זה RPG, הגרפיקה שלו נראית כמו משהו ששלפו מפלייסטיישן 1 במקרה הטוב.

ואני חייב להגיד לך שאני נהנה ממנו הרבה יותר מ Oblivion המעאפן למחשב, או Fallout 3, ועוד הרבה משחקים אחרים.

למה?

-עלילה

-עבודה על הסאונד, בין אם זה voice acting, מוזיקה, או הסאונד של המשחק

-עומק דמויות

-שליטה, מערכת בקרות, מכניקת משחק

אותו דבר אני יכול להגיד לגבי Okami שיצא ל , והשליטה שם פשוט תפורה על הבקרות שליטה, או על Legend of zelda: Twilight princess

על כל אחד מהמשחקים האלו אני מסוגל לשבת 3-4 שעות ברצף, לעשות הפסקה, ולחזור למשחק שוב. למה? כי הם מספיק מעניינים.

בחיים לא ישבתי 3-4 שעות ברצף על שום FPS עם גרפיקה מפוצצת, ואני בספק שזה יקרה מתישהו.

גרפיקה זה נחמד, זה חשוב, אבל זה רחוק מלהיות הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מעניין הפורטים ומשחקים שלא יוצים למחשב (ויש הרבה כאלו קרירין , לא רק FPS במילים מעטות - ז'אנרים שלמים) גם אם הוא יחזיק "רק" עד 2011:

יוצא ש4-5 שנים לפחות יש לי מכונת משחקים בלי צורך לשדרג שמריצה הכל חלק ומעודכנת בכל המשחקים החדשים.

מחשב שנקנה לפני שנתיים ב4 אלף שח (שזו השווה טובה כי קניתי את הPS3 ביום יציאה) לא ממש יכול להריץ כראוי חצי מהמשחקים שרצים בPS3 היום.

וגם היום קשה לקנות מחשב טוב שגם יחזיק מעמד בפחות מ3000 ש"ח שזה מחיר יקר של PS3.

(בטח שלא יבוא עם קייס קטן למדיה סנטר בסלון שגם שקט וגם יש לו בלו ריי , WIFI , ניק ג'יגה , ועוד כמה צעצועים)

השוואת חומרה זה מול זה מגוכחת - כי כאמור - רמות האופטימיזציה וההשקעה בפיתוח אחרות לגמרי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא ממש התמקדתי על ההשוואה בין הקונסולה למחשב, הגם שזה ממש אינדיבדואלי - תראה את מגוון הדעות.

התייחסתי ליכולתה של הקונסולה כמרכז בידור ביתי, ושלדעתי, זה היה יותר חשוב ל- ממכונת משחקים ותו לו; ואכן, היא הצליחה בכך בגדול!!

בענין המשחקים, אני חייב לציין, שמול הייתרון במספר המשחקים יש לי בעיה עם מחירם גם של המשחקים, וגם שלסירטי הבלו-ריי הייקרים להחריד.

אני חושב שכאן החברה, וגם, ובמידה אולי גדולה יותר, היבואן בארץ, "קורעים" אותנו במחירים, וההשקעה שלנו, ובטח אם תבדוק אצלך, אינה מסתכמת בזה שקנית את הקונסולה, אלא במה שמסביב, כולל מחירי המשחקים, שאם אתה צרכן גדול שלהם, אני בטוח שהשקעתה סכום ששווה למחיר הקונסולה, ואולי אף יותר, וההיד עוד נטויה, וגם הארנק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין,אתה חושב שסוני מסוגלת להזניח קונסולה כל כך יקרה,עם בלו ריי וגראפיקה טובה ומשחקים,ואנשים שקנו את הקונסולה בכל כך הרבה כסף?

לדעתי בחיים,אבל בחיים לא יזניחו כזו קונסולה.ועוד יותר אני אחזק בכך שאני אומר שגם בשנת 2011 ימשיכו לפתח משחקים אליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין,אתה חושב שסוני מסוגלת להזניח קונסולה כל כך יקרה,עם בלו ריי וגראפיקה טובה ומשחקים,ואנשים שקנו את הקונסולה בכל כך הרבה כסף?

לדעתי בחיים,אבל בחיים לא יזניחו כזו קונסולה.ועוד יותר אני אחזק בכך שאני אומר שגם בשנת 2011 ימשיכו לפתח משחקים אליה

סגה עשו את זה, למה שסוני תשנה משהו? בסופו של יום ספר החשבונות קובע.

אני אישית נדפקתי עם מכשיר DC חדש שהיה הישג טכנולוגי בזמנו, אף אחד לא האמין שסגה תשלח את הקונים שלה הביתה בידיים ריקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות מה זה DC?

ולמה שסוני לא יעשו את זה?אתה משווה מחיר של PS3 למחיר של קונסולה של סגה?

PS3 עולה בכמה רמות מחיר יותר מסגה בכל מצב,יש לו טכנולוגיות מאוד משוכללות כמו FHD,בלו ריי,בלוטוס וכו'

בגלל זה פתחתי את הנושא כדי לדעת אם שווה להשקיע בקונסולה שאחרי כמה שנים היא בכל מקרה תאבד מערכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הבורות מה זה DC?

ולמה שסוני לא יעשו את זה?אתה משווה מחיר של PS3 למחיר של קונסולה של סגה?

PS3 עולה בכמה רמות מחיר יותר מסגה בכל מצב,יש לו טכנולוגיות מאוד משוכללות כמו FHD,בלו ריי,בלוטוס וכו'

בגלל זה פתחתי את הנושא כדי לדעת אם שווה להשקיע בקונסולה שאחרי כמה שנים היא בכל מקרה תאבד מערכה

בזמנו הקונסולה DC היתה פריצת דרך משמעותית יותר מ-PS3 היום, DC הקונסולה 128 ביט הראשונה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה

כדאי לקנות קונסולה כמו PS3 שגם ככה עוד כמה שנים תאבד מערכה?או שיש מצב שסוני יגידו שהם לא מזניחים את הקונסולה ועושים לה משחקים גם אחרי תאריך ה"פג תוקף" שלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נתנו לך תשובה על זה

שנית תיקח לדוגמה את הXBOX1 גם אותו הרבה אנשים קנו אומנם לא בצורה שגרמה לו להצליח אבל בערך 20 מיליון קנו אותו וקנו לו אביזרים וקנו לו משחקים ובזמנו הוא היה המכשיר הכי חזק טכנולוגית בשוק ואפילו הצליח להריץ את דום 3 וHL2 שאז נחשבו כבדים

אבל האורך חיים שלו היה רק 4 שנים פשוט כי הוא לא היה מוצלח כלכלית וMS החליטה לעבור לדור הבא מוקדם

כל מה שאתה אומר על הבלו רי וכל השטויות מסביב סבבה

הייתה פעם קונסולה בשם 3DO שהיא הייתה אחת מהקונסולות הראשונות שמבוססת על CD וגם הייתה יקרה (אני לא מדבר על תוסף כמו הסגה CD )

ה3DO מתה מהר מאוד אם אני לא טועה תוך שנתיים

ואני לא אומר שהPS3 תמות מהר אבל איך שזה ניראה כרגע לא תחזיק הרבה זמן כמו הPS1-2

פשוט כי המכירות שלה לא מספקות וגם מכירות המשחקים חלשות

אם לא יהיה שינוי בקרוב אני לא רואה איך הקונסולה תצליח הרבה זמן במיוחד שבסופו של דבר נינטנדו תוציא קונסולת HD משלה

ואם מיקרוסופט תישאר בתחום גם היא תוציא בטח עוד 3 שנים קונסולה חדשה ומשוכללת יותר

וכמובן אם ההתפתחות של המחשבים גם מחשב באלף שקל יוכל עוד שנתיים להריץ הרבה מהמשחקים שיש גם בPS3 באופן סביר

(אני מדבר על גרסאות למחשב כמובן)

בכל מקרה

כדאי לקנות קונסולה כמו PS3 שגם ככה עוד כמה שנים תאבד מערכה?או שיש מצב שסוני יגידו שהם לא מזניחים את הקונסולה ועושים לה משחקים גם אחרי תאריך ה"פג תוקף" שלה?

קודם כל גם אם לא היה פאג תוקף כמו שאתה אומר בסופו של דבר כל קונסולה נימאסת בסוף אם היא מחזיקה הרבה זמן

בסופו של דבר מגיעים למקסימום גרפיקה \כל הרעיונות בשליטה \כל הדברים החדשים וכו וזה ניהיה די משעמם

ובגלל זה אני בגישה של לא להיות נעול על חברה מסוימת או פלטפורמה מסוימת

כרגע אני משחק בPC \WII \ואמולטור של DS

ובנוסף יש לי הגה למחשב וגימפאד 360 למחשב ולWII יש לי גימפאד וכרטיס גימקיוב

ככה שאני נהנה ממיגוון רחב של אפשרויות ומשחקים

אם משחקי PS3 מתאימים לך תיקנה את הקונסולה -אם כל פעם תחכה לקונסולה הבא לא תהנה מכלום כי תמיד יוציאו טכנולוגיות חדשות וקונסולות חדשות אין לזה סוף ולא יהיה לזה סוף עד שיהיו אולגרמות באיכות של STAR TRAK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חן - שיעור בהיסטוריה - הDREAMCAST היתה הקונסולה החרונה של סגה - היא עלתה המון והיתה מאוד מתקדמת טכנולוגית, וזה שהבחור קנה קונסולה שרק יצאה לשוק - נו יש פלופים בכל שוק (מישהו זוכר היום את הNGAGE?)

קרירין - שיעור בהיסטוריה - 3DO - לא עשו כסף בשוק הביתי - הם עשו את זה באולמות הארקייד , משהו שסוני ומייקרוסופט בקושי נוגעים בו.

משחקים ל3DO יצאו הרבה אחרי שהקונסולה ירדה מיצור וזו אחת ההשווות הגרועות.

לגבי אובדן ערך - חביבי - מחשב כעבור שנה - מעבד יותר ממה שקונסולה תאבד כנראה לכל חייה.

מוצרי פנאי הם לא השקעה בבורסה.

קרירין - יש אימולטור לPS2 שמוכיח שגם היום מחשב לא ממש מסוגל להריץ עדיין חצי מהמשחקים הבלעדיים שלו.

בקיצר - לא ימותו כ"כ מהר (במיוחד לא 2 הHD הנוכחיות ומצב השוק היום) ורשימת המשחקים הבלעדיים שלהם רק גדלה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...