סיווג ביטחוני - שאלה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיווג ביטחוני - שאלה

My_Name

Recommended Posts

כמו שדובי זובי כתב,

בתור אחד עם אזרחות ארגנטינאית, זה זיבול שכל ענק שאי אפשר לקבל סיווג בטחוני אם יש לך אזרחות זרה.

ואני מדבר במקרה הזה על סיווגים גבוהים למדי, לא על סתם זבל שעובר אצל חלק מהאנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי,

תודה, הרגעת אותי ;)

יש אלוף בצה"ל עם אזרחות כפולה, אני מבטיח לך שאין שום בעיה, כמובן שלשמור על אזרחות כפולה במדינת אוייב זה כבר סיפור אחר אבל זה פשוט לא חוקי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,

בתור מישהו שמשרת באבטחת מידע, אתה לא יודע שאסור להזדהות בתור חייל צה"ל, שלא

נדבר על תפקיד ספציפי באתרים באינטרנט?

שנית,

מי שעושה את כל התחקירי סיווג במדינה זה השב"כ. צה"ל לא תחקירים בעצמו לאנשים,

אלא רק מעביר את התחקירים שהוא עשה לשב"כ והשב"כ הוא זה שעושה בדיקות רקע ומאשר (או לא מאשר)

סיווג בטחוני לאנשים.

שלישית ואחרונה,

אני רק אחזור ואגיד, אין שום בעיה לקבל סיווג בטחוני (כולל סיווג בטחוני גבוה) אם יש לך אזרחות נוספת.

ולא כי שמעתי על חבר של חבר של חבר של חבר שיש לו אזרחות נוספת ויש לו סיווג.

אלא כמו שאמרתי, לי בעצמי יש אזרחות ארגנטינאית. ולא, אני לא אתחיל לפרט מה אני עושה בצבא באינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל,

אתה לא חושב שאתה קצת נאיבי?

לא בדיוק חשפתי מידע מסווג אמיתי שאמור להיות בעיה באתר הזה. ובאינטרנט בכלל.

דבר שני, אני מבטיח לך שאני מכיר היטב את התהליך שאתה מדבר עליו. בנוגע לסיווגים הנמוכים(רמות 5 ו6 שהן שמורות בד"כ לקבלנים ועובדי בינוי למיניהם) אני לא בטוח אבל אני יכול לברר מחר, אבל רמה 4 ומעלה אני יודע בוודאות שלא ניתן לקבל עם אזרחות נוספת. אני אוסיף ואומר שעצם הזכאות לאזרחות נוספת הינה בעייתית מאוד, ואם המועמד לא מראה נכונות לוותר עליה התהליך שלו מוקפא בו זמנית עד לשינוי במצב זה.

אני לא יודע מה בקשר לצבא, אני יודע שהסיווגים שלהם הולכים עד סודי ביותר, ואני לא מתעסק בדברים האלה. אני גם לא יודע מי בתכלס את הסיווג הזה. אבל גם במקרה הזה קשה לי להאמין שהצבא "מחליק" את העובדה שיש למועמד מסוים אזרחות נוספת במעמד קביעת הסיווג.

אני לא יודע מה אתה עושה בצבא, ואני בטוח שאני גם לא אמור לדעת, אבל יש מצב שהתפקיד שלך לא מסווג כמו שאתה חושב.

סביר להניח אפילו, בהתחשב בעובדה שיש לך אזרחות ארגנטינאית.

אפשר לברר בקלות מאוד מה רמת הסיווג שלך, רק צריך שם מלא ות.ז.(למרות שאני בטוח שאתה לא תתן את המידע הזה.. ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת רמת הסיווג, מה רמת הסיווג של צוות אויר?

בנוסף, ציינת משהו על סיווג לא בצבא, אז בתור אחד שמתכוון לעבוד בעתיד (המאוד רחוק למען האמת) בתעשיות הבטחוניות (אני לומד מקצוע שלא ממש אפשר להתעסק איתו שלא בתעשיות הבטחוניות - הנדסת אוירו'), האזרחות הזרה אמורה להשפיע על הסיווג שאני אקבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שלכל אחד פתאום יש איזשהו "חבר" עם הדרגת סיווג הכי גבוהה בצה"ל..

ואני מבטיח לך שאתה לא יודע כלום חד משמעית, לא דרגות סיווג ולא מידור ולא צבעים ולא כלום. למרות מה שאתה חושב. :-\

אז במקרה של חבר שלך יש אחת משתי אפשרויות:

א. או שאין לו באמת אזרחות אמריקאית.

ב. או שאין לו את ה"רמת סיווג הכי גבוהה בצה"ל"(סביר להניח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי די קשה לענות על השאלה כי יש מספר דרגות/רמות סיווג ותנאי הקבלה של הסיווג לא מפורסם (כי הוא בעצמו סודי)

אבל אזרחות זרה (לא משנה של איזה ארץ) בהחלט מוריד את הסיווג עד לאיזה רמה? אני לא יודע

לגבי התעשיות הבטחוניות: אזרחות זרה לא משפיעה. בתעשיות הבטחוניות אתה מתחייב על סודות החברה לכן האזרחות שלך לא משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התעשיות הבטחוניות: אזרחות זרה לא משפיעה. בתעשיות הבטחוניות אתה מתחייב על סודות החברה לכן האזרחות שלך לא משנה

מה אתה אומר... בן דוד שלי לא התקבל לעבוד ברפאל רק בגלל שיש לו אזרחות כפולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...