*****אזהרה - FURMARK ובטיחות השימוש בה בכרטיסי ATI**** - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*****אזהרה - FURMARK ובטיחות השימוש בה בכרטיסי ATI****

taotao

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Furmark בעקרון היא תוכנת מאמץ Extra,משהו בדומה לIBT/linX למעבד.

הטמפרטורה די נורמאלית,אבל התוכנה פשוט מעולה למדידת צריכת חשמל בFull load,

כשהכרטיס פועל איתה הוא צורך יותר חשמל מכל תוכנה/משחק אחר שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 8 חודשים מאוחר יותר...

האם בטוח להשתמש ב-Furmark כדי לבדוק יציבות של כרטיס 7900GS (יד שניה) שהמאוורר שלו הוחלף בקירור פסיבי? ואם לא, איזו בדיקה אוכל לבצע כדי לוודא שהכרטיס תקין?

תודה! :)

עריכה: הכרטיס הריץ את Furmark ב-1920x1200 במשך 5 דקות והגיע ל-78 מעלות. החלטתי להסתפק בזה. אני ממילא מתכוון להריץ משחקים ישנים יחסית כגון הראשון ו-UT2004 (וברזולוציה נמוכה יותר), כך שסביר להניח שלא אתקל בבעיות. ואם כן, אז הלכו 100 ש"ח. לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ממש חוסר אחריות מצידם , באמת. אם אתם לא יודעים אם המוצר שאתם מוציאים מהמפעל שלכם הוא לא תיקני ב 100 האחוזים , אל תתנו לנו הצרכנים לרכוש אותו.

זה פשוט זלזול בצרכנים ובקהל שלהם שהולך איתם לאורך כל הדרך ... בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני מעיף את ה 5830 שלי לכל הרוחות .

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא שום קשר אני מרגיש שלא הייתי צריך לעזוב את NVIDIA . מצטער אני לא אוהב את ATI כבר נפלתי פעם עם הכרטיס שלהם ה 1650X

הייתה פשוט בעיה כספית אז העדפתי לקחת משהו שמשתווה אולי בקצת ל כרטיס אחר שלהם שתומך ב 11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אכלו לי שתו לי".

אתה בוכה על כלום, אפילו לא היה חלב שישפך,

נראה אותך אומר איזה כיף לבנאדם שיש לו GTX275 והכרטיס שלו נשרף מFURMARK בתוך דקות אחדות. (ראיתי עדות לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לי שאתם מדברים על זה כי אני עשיתי בתוכנה הזאת בדיקה של כמה שעות לצורך תאור המצב.

הרצתי את התוכנה 5 שעות עם השם FurMark.exe והמעלות הגיעו ל 45 במאמץ מלאה (מים).

לאחר מכן עשיתי בדיקה של עוד 5 שעות אבל עם שינוי שם ל rename.exe והמעלות נשארו אותו דבר ולא היו בעיות בכלל..

יש הסבר לכך או שזה בגלל ה NON REFERNCE של הכרטיס שלי? שהוא 4890 vapor-x?

יום טוב ותודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...