כמה זמן לוקח ל-WIN XP שלכם לעלות? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זמן לוקח ל-WIN XP שלכם לעלות?

Boomer

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז לכולכם יש בעיה שכנראה אפשר לפתור. יש לכם מחשבים חדשים ומהירים ואין סיבה שלא תגיעו למסך הפתיחה של XP תוך 20-30 שניות

לא מדובר בבעיה.

אתה שוכח שככל שיש לך יותר דריברים(לחומרה) ויותר דברים שרצים זה פשוט לוקח יותר זמן.

תוציאו דרך ה- OPTIONS את סיפרית קבצי האינטרנט הזמניים מהסיפריה של ה-.

תעשו HIBERNATE במקום כיבוי והוא יעלה מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניסית להאיץ דברים דרך ה MSCONFIG ? יש לך אפשרות לבחור אילו תוכניות יעלו ואילו לא (כולל דריברים) וכן לבקש איתחול ללא תמונה שגם הוא מקצר את הזמן

אתה יכול להסביר את זה בבקשה ? איך בדיוק אני מבטל את התמונה בטעינה של וכך מזרז את הטעינה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פסים לעזאזל ?

אני לא רואה שום פסים כשהמערכת עולה

הם מתכוונים לתצוגה של השלושה פסים כחולים (קטנים) אחד ליד השני בתוך פס.. נו אתה בטח יודע.. הם זזים עד שהמסך הזה נעלם ומופיע ה-WELCOME SCREEN. הפסים האלה החליפו את הקוביות המתקדמות שהיו בחלונות 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אהההה

אלה ...

וכמה כאלה אני צריך לראות ?

כאילו אני צריך לספור כמה פעמים הם חוזרים על עצמם ?

לאנשים ממש משעמם , תדליק את המחשב , לך תביא משהו לשתות , ועד שתחזור הוא יהיה בקטע של הLOGON

פעם הבאה אני אמדוד עם סטופר ואעדכן אותכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהההה

אלה ...

וכמה כאלה אני צריך לראות ?כאילו אני צריך לספור כמה פעמים הם חוזרים על עצמם ?

לאנשים ממש משעמם , תדליק את המחשב , לך תביא משהו לשתות , ועד שתחזור הוא יהיה בקטע של הLOGON

פעם הבאה אני אמדוד עם סטופר ואעדכן אותכם

כמה שפחות יהיה יותר טוב, זה אומר שהאוברקלוקינג שלך עובד והמחשב עולה מהר יותר ;D ;D ;D ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניסית להאיץ דברים דרך ה MSCONFIG ? יש לך אפשרות לבחור אילו תוכניות יעלו ואילו לא (כולל דריברים) וכן לבקש איתחול ללא תמונה שגם הוא מקצר את הזמן

אתה יכול להסביר את זה בבקשה ? איך בדיוק אני מבטל את התמונה בטעינה של וכך מזרז את הטעינה ?

ע"מ להוריד את התמונה בזמן ההלאה של יש להכנס ל MSCONFIG (דרך RUN) בחר בסמניה של BOOT.INI וסמן את NOGUIBOOT.

ניתן לעשות את אותו הדבר גם ב WIN2K רק צריך להכניס את הפקודה ידנית ל BOOT.INI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tu ne comprende pas

כל מה שלא תעשה בווינדוס, כל ההגדרות שלא תשנה, זה לא יעזור לך!

זה אמנם יאיץ את תהליך העליה של הווינדוס אבל זה לא יפתור את בעית העליה האיטית שלו והוא עדיין יעלה הרבה יותר לאט מווינדוס שמותקן על מחשב עם אחר...

אחרי שתעדכן את הביוס, והבעיה אכן תיפתר, אתה יכול לשחק כמה שאתה רוצה עם ההגדרות כדי להרוויח עוד שני שליש שניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tu ne comprende pas

כל מה שלא תעשה בווינדוס, כל ההגדרות שלא תשנה, זה לא יעזור לך!

זה אמנם יאיץ את תהליך העליה של הווינדוס אבל זה לא יפתור את בעית העליה האיטית שלו והוא עדיין יעלה הרבה יותר לאט מווינדוס שמותקן על מחשב עם אחר...

אחרי שתעדכן את הביוס, והבעיה אכן תיפתר, אתה יכול לשחק כמה שאתה רוצה עם ההגדרות כדי להרוויח עוד שני שליש שניה...

זה נכון לגבי מחשבים מסוימים ששם היתה בעיה בזיהוי של ה-ACPI ע"י WINDOWS XP (אני מכיר לוח של ג'יגהבייט כזה). לא כל אחד שירוץ היום לעדכן יראה פתאום טעינה מהירה בצורה משמעותית של .

הערה : אתה מנסה ליישם את מה שלמדת בשיעורי צרפתית או שזאת שפה שאתה דובר מהבית ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...