חיבור בין שני נתבים 3COM - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור בין שני נתבים 3COM

zaroor

Recommended Posts

יש לי חיבור בין שני נתבים 3 קום באלחוטי בינהם בפקודת ה WDS לפי מה שהוסבר לי שבנתב המישני צריך לבטל את ה DHCP

ומה קורה אם כן יפעל ה DHCP במישני, כי כרגע במחשב הנייד מגודר כתובת סטטית ולא אוטומט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את האתר שלך .........

ומה קורה אם לחבר אותם חוטי אז כן להפעיל את ה DHCP במישני ? האם זה יתן פעולה יותר מהירה בין המחשבים שמחוברים למישני ?

הכוונה שחלוקת הכתובות תהיה נגיד עד 99 בראשי והמישני מ 101 עד 254

דרך אגב באיזה מצב מפעילים את DHCP RELAY ובמה זה עוזר ?

תודה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, אני לא מבין את העקשות הזו לגבי הפעלת שני שרתי DHCP. כפי שכבר הסברתי, ברשת יכול להיות רק שרת DHCP אחד -- אם יהיו שניים זה יגרום לבלאגן. DHCP RELAY הוא מנגנון שנדרש רק אם יש מספר סגמנטים ברשת אבל רק שרת DHCP אחד. ברשתות ביתיות המנגנון הזה אינו שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על תגובותך וגם פירגון על האתר שלך

רציתי לשאול אותך עוד לגבי החיבורים האילו אני אנסה את מה שמוסבר אצלך בשיטת החיבור ,כי מה מה שקורה לי עכשיו הראשי נימצא למעלה והמישני נימצא למטה

בחיבור בינהם אבל מידי פעם יש לי ניתוק בגלישה ואז מספיק שאני ניכנס רק לכתובת של אחד הנתבים ואז הקישור לאינטרנט חוזר לעוד כחצי שעה וכך הלאה

מה שמוזר לעומת החיבור שמסביר באתר שלך,זה שמהתמיכה של 3COM אמרו לי רק על השינוי של ה DHCP במישני לבטל והראשי יתחיל מ 3 והלאה

וכל השאר אותו הדברים הערוץ וה SSID וכו' יהיו אותו הדבר בינהם ,חוץ מזה אני לא יכול לקבל IP אוטומט רק אם אני מגדיר סטטית במחשב הנייד

ואיך היה צריך להגדיר בצורה קווית ? את כל אילו IP וכו' אם הייתי הופך במיקום שלהם הראשי למטה והמישני למעלה ואני יחבר כבל לאחד ה LAN שלו

תודה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יכול להיות שהם אמרו לך לקבוע את כתובת הנתב המשני (זה שמשמש כ-AP) בכתובת עם סיומת 2 ואז שרת ה-DHCP מתחיל לחלק כתובות רק עם סיומת 3 ומעלה? כלומר הנתב הראשי מסתיים ב-1, ה-AP ב-2 ושאר המחשבים ב-3?

2. אולי ההתנתקות נובעת בכלל מהמחשב שלך? בדוק בהגדרות החומרה של כרטיס הרשת האלחוטי שאין שם הגדרות ניהול אנרגיה שמכבות את הכרטיס האלחוטי של הנייד כאשר הוא לא בשימוש.

3. לא יהיה הבדל אם תחליף את התפקידים של הנתבים.

4. לגבי חיבור קווי -- גם זה מוסבר במדריך. בעקרון צריך לחבר כבל בין יציאות ה-LAN של הנתבים ובמשני לבטל את ה-NAT וה-DHCP. גם כאן צריך לתת למשני כתובת IP מחוץ לטווח של שרת ה-DHCP!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cheif ....

1 הנתב מתחיל חלוקה למחשבים מ 3 ומעלה...אבל למה הם אמרו שיהיה אותו ערוץ ויהיה אותו שם רשת בדיוק שזה לא כמו בהסבר שלך ?

2-לגבי הניתוק מזמן ביטלתי את אפשרויות הכיבוי ,שתבין מה שמתנתק זה לגבידפי האינטרנט ואז אני ניכנס לאחד הנתבים עדיין באלחוטי וזה חוזר

3-לגבי חיבור בין שני הנתבים שאתה אומר לתת לו כתובת מחוץ לDHCP שאצלי הוא נגיד מתחיל מ -3 ועד 254 אז מה לרשום איזה מספר , מה 256 ?

4- האם יהיה אפשרי אחרי זה להפעיל והאם עושים זאת בשנהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל השאלה היא אם אתה מתכוון להתחבר ב-WDS או בחיבור קווי.

אם מדובר ב-WDS -- תעבוד על פי המדריך שלי. שם לב שב-WDS הערוץ צריך להיות זהה אבל ה-SSID צריך להיות שונה!! אני התקנתי ככה לא מעט REPEATER-ים בלי בעיה. אני לא אחראי למה ש-3COM אומרים.

לגבי ההתנתקות -- אולי יש הגדרת IDLE בנתב שאומרת לו לנתק את החיבור לאחר חוסר פעילות של כמה זמן?

אפשר להפעיל (ב-WDS) וצריך שהאבטחה תהיה זהה מבחינת סוג וסיסמא בשני הנתבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cheif

לגבי התנתקות אז ב IDLE תמיד היה forever בשניהם ,אולי זה בגלל שם רשת אותו בדבר ?שעשיתי אני יעשה שינוי לפי מה שאמרת

רק לא הבנתי לגבי הגדרות ה IP, אני מחובר ב WDS תסביר אם תוכל את הגדרות הכתובות ,ידוע שהנתב הזה או אחרים מחלק מ 2 עד 254

איך להגדיר בשיטה חיבור WDS

ואיך להגדיר בקוי

ןתודה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...