מישהו ידוע איפה אפשר לקנות מכשיר לעברת מידע בין שני מכשירי אמפי 3? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו ידוע איפה אפשר לקנות מכשיר לעברת מידע בין שני מכשירי אמפי 3?

F430

Recommended Posts

קוראים למכשיר: מחשב.

ואם לא לזה התכוונת, אז לא כל הנגנים יכולים להעביר מידע מאחד לשני, אלו שכן, לרוב לא צריכים בכלל מכשיר חיצוני (חוץ מהM6 שאפשר לחבר לו מטען שנותן לו גם HOST).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה מחשב?! אז ככה הציגו את זה באיזה מגזין, עכשיו יש לי נגן של איריור (ספין) סתם ליד כללי מוזר שהמכשיר לא תפס תאוצה, תחשוב שאני מנצל את כל ה8 גיגה ואני יכול למחוק מנגן, כמה נחמד יכול להיות עם הייתי יכול להעתיק דברים מהיואסבי 16 שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הספין לא תומך HOST, כלומר לא יכול סתם ככה לחבר לDOK ולהעביר קבצים.

אם ראית אז כנראה של נגן אחר שיש חריגים שמשתמשים במכשיר חיצוני (כמו שציינתי M6).

דרך אגב, אם אין לך סופר איכותיות (סביר להניח לפי הנגן) והמוזיקה שלך בביטרייט גבוה אתה פשוט יכול לקודד אותם ל128KBPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מקודדים ל128KBPS? יש המון תוכנות, לדעתי הכי טובה היא dbapower amp, אך היא עולה כסף, אם אתה מחפפש משהו חינמי שאל בפורום תוכנה.

לפותח הת'רד- זה לא אפשרי בנגן שלך (אמרתי לך כבר פעמיים שיש כמה יוצאי דופן, הספין הוא *לא* אחד מהם). בכל מקרה, האיכות שלו לא כזאת טובה כמו שאתה חושב ואני חושב שאפשר כדאי להתפשר (במילא זה ישמע אותו דבר בו) על 128KBPS איתו, אם רוב השירים שלך ב320KBPS אתה תחסוך נפח משמעותי.

רק במידה ותקודד, אני ממליץ לחפש תוכנה ששומרת על הID3 TAG של השיר כך שלא תצטרך לסדר את כולם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנגן הנ"ל איכותי לאללה ויש לי של רזור החברה שמיצרת גם עכברים, אז לא הבנתי אך קורים למכשיר שבעזרתו אפשר להעביר שירים?

מה הבעיה לחבר את שניהם למחשב ?

יש מחשב היום בכל מקום... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...