דעתכם על הפורומים של האתר Gamer? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על הפורומים של האתר Gamer?

eSLC

Recommended Posts

אני פתחתי את הדיון הזה כדי להביע דעה אישית על הפורום ורציתי לשמוע אם עוד אנשים חושבים כמוני, זו לא הייתה הכוונה להפוך את הדיון למרוצים או לא מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

עדיין זה לא המקום

דעה אישית שלך עלולים לפרש כדעה של הפורום כולו, על משתמשיו ומפעיליו.

בין אם על ידי המשתמשים ב GAMER שמבקרים כאן, ומה שלא נראה אבל לך תדע על ידי מפעילי האתר .

נשלח על ידי: NoX נשלח ב: היום בשעה 05:24:32

אני פתחתי את הדיון הזה כדי להביע דעה אישית על הפורום ורציתי לשמוע אם עוד אנשים חושבים כמוני, זו לא הייתה הכוונה להפוך את הדיון למרוצים או לא מרוצים.

זה כן הייתה הכוונה. תסתכל מה רצית:

דעתך האישית היא שאתה לא מרוצה. רצית לראות אם עוד אנשים לא מרוצים. טבעי שאנשים יגיבו ויגידו שהם כן או לא. כלומר פתחת את הדיון לראות אם אנשים מרוצים או לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן הייתה הכוונה. תסתכל מה רצית:

דעתך האישית היא שאתה לא מרוצה. רצית לראות אם עוד אנשים לא מרוצים. טבעי שאנשים יגיבו ויגידו שהם כן או לא. כלומר פתחת את הדיון לראות אם אנשים מרוצים או לא....

תבין זה לא שאני לא מרוצה או כן מרוצה, ת'אמת גם לא השתתפתי הרבה בפורומים שלהם ולרוב רק ראיתי מה הולך שם, ואני חושב שמה שהולך שם הוא לא בסדר ואני לא מתלונן לאף אחד וגם אין לי בעיה אם זה מצידי שימישכו כך זה אך ורק בעיה שלהם, ושוב רק רציתי לדעת מה אנשים חושבים על הפורמים ולא אם הם מרוצים או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין זה לא שאני לא מרוצה או כן מרוצה, ת'אמת גם לא השתתפתי הרבה בפורומים שלהם ולרוב רק ראיתי מה הולך שם, ואני חושב שמה שהולך שם הוא לא בסדר ואני לא מתלונן לאף אחד וגם אין לי בעיה אם זה מצידי שימישכו כך זה אך ורק בעיה שלהם, ושוב רק רציתי לדעת מה אנשים חושבים על הפורמים ולא אם הם מרוצים או לא.

nox

מה שאני אגיד לך זה כזה....

אני כן גולש שם כי אני משחק לפעמים סי אס...אז אני פעיל שם קצת בפורום סי אס...

וכן היה אכפת לי וניסיתי לכתוב כתבה שישנו שם את הסטנדרטים של כתיבת הודעות בפורום.......

מה שקיבלתי זה היה שהסיטו את הדיון

ואחרי שמישהו כתב צודק וכמה נתנו כוכבים (למה!?) אז כמה חברה באו וקטלו ואמרו שאין שום סיכוי....

אפילו בגיימר לא חושבים שיש לפורום שלהם סיכוי להתעלות על עצמו ברמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והעיצוב "החדש" ? זה האתר הכי באגי והכי איטי שראיתי בחיים שלי ..

קראתי את כול התגובות ואני רוצה להגיד שאין לכם בכלל סיבסה להכליל את כול במשפטים שאמרתם, יש שם כמה גברברים שלעולם לא תפגשו,אני לא בא לפה על מנת להגן על פורמי ,אני אומנם גולש שם קבוע, ויש לי "דרגה גבוהה" אבל זה לא עושה אותי סנוב ומגעיל כמו שאתם מצירים אותנו,זה שאני נותן כוכבים רעים או להפך טובים יש להם מטרה הם לא רק כדי לעלות דרגות, התפקיד העיקרי שלהם הוא הפחתת ספאם, כאשר אתה נותן כוכב שלילי זה כאילו אתה אומר לפותח הדיון/תגובה ההודעה שלך היא ספאם או הודעה שלא היתה במקום

במקום לצוטט אותו ולהגיד זה ספאם, מצד שני יש את הכוכבים הטובים שהם כדי שניתן הערכה חיובית כלפי הההודעה כאשר מישהו אומר משהו מצחיק אפשר לתת לו ירוק (כוכב) במקום לצוטט ולהגיד LOL או כול מילת צחוק אחרת, חשבו על זה הפחת הספאם פה היתה בקמות נירחבת!

בקשר לציטוט למעלה,לעומתך יש אנשים בגיימר שבאים לאתר על מנת להכיר אנשים ולדבר אתם על משחקים ודברים חדשים למחשב הפרטי,חלק מהם לא מסתכלים על העיצוב ואם אתה מסתכל על העיצוב זה ממש עצוב.

עריכה: אגב אלה שלא נותנים כבוד ועושים תספאם הם החדשים לא הוותיקים, יש כאלה וותיקים שעושים ספאם אבל חלק עושים זאת בידעה מוחלטת ופשוט מנסים לעשות קצת כיף בפורום ולא הכול על משחקים, וכאלה שפשוט עוד לא התבגרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאאלה תתחילו להרגיע אנשים, לא כולם שמה, אני בדרגה גבוהה ואני ממש לא תופס תחת, אתם סתם משחקים אותה פה, מה הקשר לתלית (וכותבים טלית ד'א..) אסור לדבר על ווארז! זה דבר לא חוקי, לא טוב לך אל תירשם.

לא מביאים פה ביקורת על מערכת הפורומים המסריחה הזו וגם אתם אל תביאו ביקורת ולמה מי אתה חושב שאתה? אתם סתם נאבים בגלל כמה ילדים מרחיבים סיפור שלם, יש שמה ילדים נחמדים מאוד, והבנהלים קשים ובצדק ובגלל זה צריך לאכוף את החוקים ולשמור עליהם, אופה אופה איזה ספאם...ראית אוליי פורום אחד ואולי עמוד אחד, אבל בקושי יש ספאמים שמה, לפחות במקום שאני נמצא בו (פורום CS&HL), לא פלא שלא סבלו אותך, בטח פתחת שמה ברגל שמאל..

בד"כ הרפתקנים סותמים ת'פה ולא מחלקים כוכבים על ימין ועל שמאל...דיונים ונושאים טובים מקבלים כוכבים טובים, מעתיקנים מספימים מקבלים דירוגים רעים! ואם חדש מגיע או עושה ספאם או משהו אז לא נורא, מברכים אותו ונותנים לו לינק לחוקים, וחוץ מזה מה אתה צריך לפרסם פה ת'דברים שלך יאפס לא טוב לך ת'עוף מהפורומים ידביל, גם כן עוד אחד שמקנא בגיימר, יש שמה את המערכות הכי חזקות שיש לו כמו המערכת העלובה הזו.

אני בונה ב-php לא BB ב-php מערכת פורומים יותר טובה מזו, תתחילו להרגיע ומהר ידפוקים חסרי חיים, אשכרה משחקים אותה 'מפקחי-פורומים' עכשיו גם תלכו ל-Vgames ול-IGames ותחזרו למקום העלוב הזה ותתנו ביקורת? ה-HW Zone הזה לא מגיע לקרסוליים לא של Vgames לא של IGames לא של כל אתר אחר ובטח שבטח לא לשל , וההומו ההוא שאמר שצריך לשנות ת'כתובת ל-Gaymer, אתה אשכרה ילד הומו עם ירידות יבשות, תבוא לגיימר ותעשה ת'רד שרשום עליו את זה יעשו לך פריסטייל עם חרוזים עלייך אתה חוזר בוכה, טיפש אחד!! עלובים חסרי חיים...תישארו פה, לפחות בגיימר עושים מפגשים ודברים כדי לגבש ת'קהילה פה זה סתם חרא של מקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולכם, אני כותב קבוע בפורומים של אתר Gamer ורציתי להביע את דעתי בעיניין.

אפשר ליראות יחס רע מפני מיספר אנשים מהפורום כלפי אנשים אחרים, בעיקר חדשים.

למרות זאת, בחלקו האחר של האתר אפשר ליראות פורומים בעלי רמה גבוהה מאוד שאני עדיין לא ראיתי פורומים בנושאים האלה שהם ברמה גבוהה שכזו (שימו לב לפורום ספורט למשל).

מה לעשות, כל בנאדם שרוצה יכול להירשם לפורומים של Gamer וכך גם לכאן, ולפעמים מדובר באנשים שלא איכפת להם כל כך מאחרים, אלא יותר מעצמם ואתם בהחלט צודקים שבגלל דרגתם הגבוהה הם מרשים לעצמם לרדת על כאלה גיימרים בעלי דרגה נמוכה כי הם חושבים שבעצם הדרגה היא זו שקובעת מי באמת טוב ומי סתם אחד אפס וזה ממש טעות.

אני חושב שכל מערכת הדירוגים הזאת היא טעות אחת גדולה, אך כמובן שלא אני יכול לשנות אותה, במיוחד בגלל הזמן הרב שעליו אותם מנהלים של האתר ישבו והשקיעו בשביל שהיא תעבוד כך ושום דבר כימעט לא יגרום לשנות את זה אותה מערכת דירוג.

בכל מיקרה, אני רוצה להגיד שאפשר להסתכל גם על חצי הכוס המלאה, ולדעתי אפשר ליראות הרבה דיונים איכותיים מאוד, וכאלה שעוזרים בהרבה לאחרים, וגם אנשים איכפתיים ועוזרים מאוד שתמיד נימצאים שם כדי לענות לשאלות.

כאן פשוט מדובר בפורום תוכנה ולכן מן הסתם גם תיסתכלו שם בפורום תוכנה אך פורום תוכנה הוא לא כל הפורומים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא היה אכפת לכם לא הייתם פותחים על זה דיון

סעמק, שם אותכם בכיס הקטן יחבורת אהבלים

איזה אנשים גייז יש פה , תמותו אמן

פורום חומרה שולט !

פורום cs שולט ! ;D

פורום עיצוב שולט !

פורום סימס.... = גייז !

ועוד משהו..

NoX =

אתה הומו !!!!!!!!%$^&%*% :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא בדיוק מתכוון לקרוא את כל התגובות המעניינות שלכם פה.

אבל אני יכול להגיד לכם דבר אחד, אני הייתי אולדבי בגיימר ועזבתי את בדיוק בגלל

מה שאתם אומרים, אבל בכל זאת, יש שם עדיין אנשים שמגיע להם צל"ש על ההתנהגות שלהם

ואני יכול להגיד לכם אישית שלפני מספר חודשים הדבר היה שונה לגמריי

ואני מאוד מצטער שזה השתנה וזה ככה, באמת חבל זאת הייתה מערכת פורומים מצויינת.

בקשר לווארז, ווארז הוא אסור באתר gamer.co.il בגלל זה יש אנשים שאומרים לא לדבר על ווארז,

כל מה שהם עושים , זה בגלל שהם משתדלים לשמור על הפורום נקי [מספר גיימרים]

מספאמרים ואנשים מזיקים.

זה הכל, שיהיה לכם יום טוב ואתם מוזמנים לבקר אותנו בערוץ שלנו gamer.club#

ברשת של quake net .

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהתראד הזה איבד את כיוונו לגמרי, בהתחלה מתראד לגיטימי למדי הוא הפך לתראד "ירידות" על .

ואז הגיעו ה"בוגרים" מגולשי ובמקום להגן בצורה בוגרת על הם הדגימו בצורה מצויינת את כל הטענות שהושמעו פה בנוגע לאיכות פורומי (אחח.. האירוניה).

כיצד אתם, גולשי גיימר, מבקשים שנתנהג אליכם כאשר מיטב התגובות שאתם מצליחים לגבב הם בסגנון של : (ואני מצטט)

סעמק, גיימר שם אותכם בכיס הקטן יחבורת אהבלים

איזה אנשים גייז יש פה , תמותו אמן

אתה הומו !!!!!!!!%$^&%*%

אני בונה ב-php לא BB ב-php מערכת פורומים יותר טובה מזו, תתחילו להרגיע ומהר ידפוקים חסרי חיים, אשכרה משחקים אותה 'מפקחי-פורומים' עכשיו גם תלכו ל-Vgames ול-IGames ותחזרו למקום העלוב הזה ותתנו ביקורת? ה-HW Zone הזה לא מגיע לקרסוליים לא של Vgames לא של IGames לא של כל אתר אחר ובטח שבטח לא לשל גיימר, וההומו ההוא שאמר שצריך לשנות ת'כתובת ל-Gaymer, אתה אשכרה ילד הומו עם ירידות יבשות, תבוא לגיימר ותעשה ת'רד שרשום עליו את זה יעשו לך פריסטייל עם חרוזים עלייך אתה חוזר בוכה, טיפש אחד!! עלובים חסרי חיים...תישארו פה, לפחות בגיימר עושים מפגשים ודברים כדי לגבש ת'קהילה פה זה סתם חרא של מקום!

כיצד אתם מצפים שנתייחס לתגובות שכאלה ברצינות? (במיוחד לאור העילגות הכוללת של מה שנרשם)

אין לי דבר או חצי דבר כנגד גיימר או כנגד הגולשים שלו, אך יש לי המון לומר כנגד אותם משתמשים לדוגמת המשתמשים שהגיבו כאן שפשוט מוכיחים בצורה הטובה ביותר את הטענות שהושמעו כאן.

התראד הזה מצידי יכול להמחק, כי עתידו ברור למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dr. Devil , Avenous , יש לי דבר אחד להגיד לכם :

אתם מייצגים את כל מה שהאנשים פה אמרו שהוא מקלקל את הפורומים של .

יכול להיות שאתם צודקים בחלקכם אבל קודם כל תלמדו איך להתנסח ואיך לדבר כי ככה לא מדברים . >:(

לכל השאר מהפורומים של שכתבו כמו שצריך ...ישר כוח . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...