מבקש עזרה בהתקנת כרטיס מסך HD3850 AGP - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש עזרה בהתקנת כרטיס מסך HD3850 AGP

roee7777

Recommended Posts

חברים, אני קניתי את הכרטיס הזה לפני שבוע למערכת הישנה שלי ,

המטרה שלי היתה שדרוג הכרטיס מסך כדי שאני אוכל לצפות בתכני HD ללא בעיה.

פנטיום 4 , 3 ג'יגה הרץ.

1 ג'יגה זיכרון פנימי.

320 ג'יגה דיסק קשיח.

לוח אם- ic7 max3

ספק כוח - 420w

-

יש לי מושג כללי בהתקנת חלקים למחשב, כולל כרטיס מסך. אולם הפעם אני חושש שפספסתי משהו בהתקנה

ובגלל זה הכרטיס מסך לא מתפקד.

הכרטיס מתחבר לחשמל , הוא מגיע עם כבל כוח שצידו האחד מתחבר אליו, וצידו השני מתפצל ל- 2 יציאות MOLEX שבכל אחד יש 3 פינים.

מה שעשיתי, ניתקתי את החשמל מהמפסק של הספק כח. אני התקנתי את הכרטיס מסך בחריץ- AGP , וידאתי שהוא יושב טוב וחיזקתי את הבורג שלא יזוז.

חיברתי את הכבל חשמל מהכרטיס מסך אל MOLEX אחד (בגלל שלא הייתי בטוח אם לחבר את 2 ה- MOLEX או שצריך לחבר רק אחד)

הפעלתי את המחשב, המחשב עלה לווינדוס ללא בעיה. כעת השלב של התקנת הדרייבר (את הדרייבר הישן כבר הסרתי ממנהל ההתקנים, גם פרמוט הווינדוס והתקנת מערכת ההפעלה מחדש

לא שינתה את המצב)

הכנסתי את הדיסק המקורי שקיבלתי את הכרטיס מסך, והתקנתי התקנה מלאה של ה- catalist שזה כולל דרייבר לתצוגה של הכרטיס מסך. המחשב הופעל מחדש.. וכלום.. שולחן העבודה נשאר אותו הדבר...

אז כיביתי את המחשב, וניסיתי שוב, הפעם חיברתי את 2 ה- MOLEX , כל אחד לMOLEX נקבה נפרד שמגיע לספק כח. הפעלתי את המחשב, הסרתי והתקנתי מחדש את הדרייבר ,וכלום.. התצוגה נשארה 4 צבעים..

במנהל ההתקנים , מופיע ההתקן של הכרטיס מסך (התקן יחיד) עם סימן קריאה צהוב. וכשאני נכנס למאפיינים שלו..הוא מציג קוד 12 , משהו על משאבים..

איזה אפשרויות עוד נותרו לי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, למישהו יש עצה?

המטרה של הקנייה הזאת היתה לחסוך כסף ולא לקנות מחשב חדש..

אם אני לא אמצא פתרון אני אצטרך להחזיר את הכרטיס מסך, ולקנות מחשב חדש.. שזה אלפי שקלים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תדאג לחבר את הכרטיס לזוג חיבורי מולקס משתי "צמות" נפרדות, כך שבכל צמה לא מחובר כלום מלבד הכרטיס.

דבר שני, נסה להוריד מהאתר של ATI במקום אלה המגיעים עם הכרטיס. יכול להיות שדיסק הדרייברים דפוק.

דבר שלישי - תמיד ישנה האפשרות שהכרטיס הספציפי שקיבלת פגום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vic07

דבר ראשון - ידוע שמומלץ לחבר לשתי צמות נפרדות אך ממש לא מחייב, אני מחבר לאותה הצמה, הכל מושלם אצלי.

דבר שני - אין קשר, לא חושב שהדיסק דפוק, אחרי הכל זה מתקין והל בסדר, אני מכיר את הבעייה הזאת.

דבר שלישי - הזוי.

בכל אופן, לדעתי התקנה ידנית תפתור את הבעייה ,זה הכל, ואז פשוט להתקין את הקטליסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

חיברתי את הכרטיס בפעם ה- 3 , ללוח אם. חיברתי שוב לשתי צמות נפרדות כמו שעשיתי בפעמים הקודמות. הורדתי גם מהאתר של יצרן הכרטיס וגם מהאתר של ATI וניסיתי להתקין..... ההתקנה עוברת בהצלחה. המחשב מופעל מחדש... וכאילו שלא עשיתי שום דבר..

אני רק לא הבנתי מה זה התקנה ידנית, אם אפשר להסביר לי את הכוונה.. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהכרטיס פגום. לא הגיוני שהוא לא יעבוד , אם שמתי אותו בתושבת כמו שצריך וחיברתי אותו לחשמל כמו שצריך והתקנתי דרייבר כמו שצריך.

יום ראשון אני אחזיר אותו לחנות. אם אני אגיד שפתחתי את האריזה והתקנתי אותו במחשב, הם יכולים להגיד לי שזאת בעיה שלי שפתחתי ואי אפשר להחזיר.. נכון?!

אפילו שלא עברו 14 יום . אז אני אגיד שלא פתחתי ולא השתמשתי בו . והתחרטתי על הקנייה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה החזר כספי, כנראה שתצטרך לשקר ולהגיד שהתחרטת. אם אתה לא רוצה החזר אלא כרטיס זהה ותקין, תספר להם את הסיפור כמו שהוא. אם הם עושים בעיות, תדרוש בדיקה של הכרטיס שברשותך - בנוכחותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעל לכרטיס דומה.

האם הורדת את ההתקנים המותאמים לAGP ?

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=31625

הגרסה של היום אפילו 9.2 במקרה ראיתי . :o

נסה "לצחצח" את המערכת משאריות של התקנים אחרים לכרטיס מסך שהיה כבר על המערכת {לא חסרים כלים כאלו כמו DriverSweeper }

אצלי נתקלתי בעיה של צבעים על השולחן עבודה שהיו מוצגים ב8 ביט מאוד תמוהה :nixweiss: שנפתרה רק לאחר ציחצוח יסודי .

המלצה נסה שלא להתקין את הCCC אלא רק את הדרייורים . אבל רק המלצה זה לא שהכרטיס ימס או משהו כזה פשוט הבחנתי בבעיות מוזרות עם הCCC בהתקנים מותאמים אלו .

בהצלחה .

אם זה לא עובד נסה להתקין את הכרטיס לאחר פורמט .

ואם זה לא עובד לך על הגישה של הבחור שמעלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה החזר כספי, כנראה שתצטרך לשקר ולהגיד שהתחרטת. אם אתה לא רוצה החזר אלא כרטיס זהה ותקין, תספר להם את הסיפור כמו שהוא. אם הם עושים בעיות, תדרוש בדיקה של הכרטיס שברשותך - בנוכחותך.

זהו - בדיוק.

במידה והם עושים בעיות ואצלם הכל עובד, אתה תמיד יכול להגיד שאתה לא רוצה אותו יותר.

היה לי דבר דומה עם . היא כל הזמן הקפיצה לי המפסק הראשי. לקחתי אותה חזרה לחנות - והכל תקין.

התחלנו לריב אחד על השני ובסוף אמרתי משפט מחץ "ראיתם שהיא תקינה? יופי. אני לא רוצה אותה יותר. קחו אותה חזרה!"

וכמו ילדים טובים הם רצו והביאו לי אחת חדשה.

עכשיו הכל עובד מצויין ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אני ניסיתי להתקין אותו גם אחרי פרמוט לויסטה וגם אחרי פרמוט ל- , ובכל זאת הוא לא עבד.. למרות שהוא כן מזוהה במנהל ההתקנים.

אני מתכוון להחזיר אותו לחנות ולדרוש החזר כספי. ובחודשים הקרובים אני אקנה מחשב חדש וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...