חוץ, ביטחון ו-8 תיקים נוספים. בקדימה מתחילים להריח את הכיסא - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוץ, ביטחון ו-8 תיקים נוספים. בקדימה מתחילים להריח את הכיסא

IG

Recommended Posts

96 בבגרות (5 יחידות) Tongue. בוא נראה:

קדימה 28

עבודה 13

מר"צ 3

ערבים 11

==============

סה"כ 55

נוסיף את

ישראל ביתנו 15

==============

סה"כ 70 מנדטים - יופי של רוב. מי צריך את ש"ס?

מר"צ והערבים ישבו עם ביתנו בקואליציה?

אולי מתמטיקה אתה יודע אבל הלוגיקה שלך לא ממש פועלת.

כנראה שהציון שלי היה מוצדק. לחליפין, תסביר לי מדוע לבני כל כך התאמצה לקבל המלצה מליברמן ולש"ס היא בכלל לא פנתה. איך זה היה עוזר לה אם היא ממילא צריכה את שתיהן?

כי היא יודעת שש"ס נכנסת בסוף לכל קואליציה?

זה מה שאתה חושב. הבעיה היא שלבני לא מסכימה איתך. עובדה, היא מוכנה לשבת עם הליכוד אם רק יתנו לה להיות ראה"מ שנתיים, כאילו שאז הליכוד לא יוכל להכשיל כל אפשרות לתהליך מדיני (למשל ע"י הצבעה נגד או אפילו פירוק הממשלה). היא מוכנה לשבת עם ש"ס, עם ביתנו ותאמין לי שגם עם הבית היהודי ויהדות התורה היא יכולה להסתדר. מה נשאר? נכון, האיחוד הלאומי. ארבעה מנדטים שהליכוד ישמח להשאיר בחוץ. אז זה התירוץ שלה?

עניתי על זה כ"כ הרבה פעמים כבר שנגמר לי הכח, תקרא את הת'רד לעזאזל לפני שאתה מגיב.

אני בהחלט קראתי. אבל אני לא מגביל את הקריאה שלי לפורום הזה בלבד. הטענה הזו לא נבראה במוחו של מינימיזר, היא פרי עטם של האדלרים של קדימה.

אז הבנת הנקרא שלך שואפת לאפס, אולי אתה צריך לקרוא פעמיים או שלוש בשביל להבין.

לא, הניחוש שלי יותר טוב משלך. למה? כי הוא מבוסס על עובדות ושומר על עקביות. מצד אחד ביבי רוצה את מפלגות הימין בפנים. מצד שני הוא מנסה לשכנע את העבודה וקדימה להיכנס. אני סיפקתי הסבר לזה. להזכירך, ביבי נפל בפעם שעברה כי הימין הקיצוני פרש מהקואליציה.

אהה, ביבי זה העקבי? :lol:אותו בנאדם שהצביע פעמיים בעד ההתנתקות?

אותו בנאדם שקיצץ את הקצבאות ועכשיו הולך להחזיר אותם?

אותו בן אדם שרגע אחד הוא ימני קיצוני וברגע השני מחזיר את חברון ומדבר על הגולן?

אותו אחד שאפילו לא מצליח להיות עקבי בסיפורים שלו?

שכחתי שיש לי פה עסק עם בן אדם עקבי.

חובת ההוכחה עליך. ב- 2003 היא רצה בליכוד שהמצע שלו לא כלל אף מילה על "שתי מדינות לשני עמים". תרגיש חופשי להראות לי שהיא דיברה על זה עוד לפני הבחירות ב- 2003. נוע נוע, סוף. ומשום מה אתה מתעלם מכך שהמצע של קדימה היום הוא לא המצע של קדימה ב- 2006 - אז הם דיברו על התכנסות חד-צדדית כי אי אפשר להגיע להסכם עם הפלשתינאים, היום הם מדברים על הסכם עם הפלשתינאים וזה אחרי שהחמאס ניצח את אש"ף, הן בבחירות והן בקרב על עזה. למעשה הפעם לבני רצה עם המצע של מפלגת העבודה

נכון, לפני 2003 היא לא דיברה על שתי מדינות לשני עמים,

זה היופי עם אנשים שלא הולכים עם הראש בקיר, הם מבינים שדברים משתנים ומתאימים את עצמם,

הם יודעים מתי הדרך שבחרו לא מובילה לשום מקום ומחפשים אלטרנטיבות.

דרך היישום של זה פחות חשובה, ניסו באופן חד צדדי וזה לא היה "מזהיר",

כנראה שאין מנוס מדו שיח.

דמגוג אביך. איפה כאן הדמגוגיה? מה שכתבתי הוא האמת, כל האמת ושום דבר פרט לאמת ואם אתה חושב אחרת, אתה מוזמן להראות לי איפה אני טועה. אבל אתה לא מסוגל, נכון? אז במקום להודות שטעית, אתה מקשקש על דמגוגיה. עובדה: לבני קראה לאולמרט להתפטר אחרי דו"ח הביניים של ועדת וינוגרד. עובדה: לבני קראה לאולמרט להתפטר אחרי שהמשטרה המליצה להגיש נגדו כתב אישום. עובדה: לבני המשיכה לשבת בממשלה אחרי שאולמרט ציפצף עליה.

אבל אתה בדרגת רב אומן בדמגוגיה

היא לא התפטרה כי היא היתה בשלטון במפלגה שהיא מאמינה בדרך שלה, (להבדיל מביבי שלא התפטר גם כשהיה בממשלה שלא האמין בדרך שלה)

באמת? אתה שמעת אותו אומר את זה? כי אני שמעתי אותו מכחיש בתוקף שהדברים נאמרו ולמיטב ידיעתי מדובר באדם ישר.

גם ש"ס הכחישו שנתניהו סגר איתם כבר לפני הבחירות,

לך תאמין לפוליטיקאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחחחח - כאילו מפלגות מקיימות את המצע שלהם :screwy:

אז מה אתה מתלהב ומתרץ את אי ישיבתה של הציפורת הלבנונית כאידיאולגיה :screwy:

כלומר איסתרא אומר שליבני לא עיקבית

אתה אומר שביבי לא עיקבי

אני אומר שגם ביבי וגם ליבני לא ממלאים את המצע שלהם

מסקנה כולם סתם מדברים ואתה לוקח את המילים שהפוליטיקאים אומרים כתורת אמת :screwy:

ליבני וביב רק רוצים את הכיסא ואומרים כל מה שניראה להם שיתן להם את הכיסא - והם לא ביחד כי ציפי לא מקבלת כיסא

אני חושב שלברווז יש הכי הרבה קשיים בהבנה - הוא אפילו לא מבין מה הוא עצמו אומר :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הדיון הארוך.

העובדה שנותרת היא שאם לבני לא נכנסת לממשלה - היא לא תיבחר לראשות הממשלה בפעם הבאה ואולי לא תהיה קדימה עד הבחירות הבאות.

העם רוצה ימין, הוא לא ילך שמאלה, אם הממשלה הזאת של ביבי תיכשל העם יבחר בו שוב אבל עם יותר כח שלא תתלה תקוותו

במפלגות אחרות ובממשלה בת 65 חברים בלבד. כוחו יגדל בעוד 6-7 מנדטים לפחות.

ציפי תצטייר כמי שנטשה את המדינה כשהמדינה הייתה צריכה אותה.

אנשים אומרים - תני לביבי להתייבש במרק של עצמו. אבל החברים השמאלנים לא מבינים שאין לנו זמן לזה,

עד שביבי ישקע או לא ישקע האיראנים כבר יפילו בחצר ביתם את הפצצה הגרעינית שתמחק את כולנו.

לכן, עליה להצטרף ולו רק בשביל לתת חזית חזקה ויציבה מול כל מי שיעמוד בדרכנו.

עוד משהו שבוחרי קדימה לא מבינים הוא שהם בוחרים במפלגה שלמה - חיים רמון, הירשזון ושות' שאינם ראויים להיות נציגי ציבור.

חבל על הקולות שנתנו לקדימה עוד מנדט כדי שאלה ישבו בכנסת.

קדימה היא לא מפלגת העבודה עם 13 מנדטים שהיא צריכה "להיבנות" מחדש כדי להגיע לשלטון, זה שטויות לפי דעתי.

מפלגה בת 28 מנדטים - זה כח בוחרים עצום (שאמנם מוטט את השמאל אבל לא נדבר על זה), מעל זה קדימה כבר לא תקבל-

בימי השיא שלה של אריאל שרון ומעט לאחריו קיבלה 29 מנדטים, בלעדיו היא לא תקבל מעבר.

ציפי יותר מדי שמאלנית - ברית הזוגיות, התחייבות לשתי מדינות לשני עמים. קדימה היא כבר לא מפלגת מרכז כשלבני בראשה

אלא מפלגת שמאל. לא שמאל קיצוני כדוגמת המגוחכים ממרצ אבל שמאל "לייט".

לסיכום, לדעתי אם הבחירות הבאות יהיו בעוד פחות מ3 שנים (שימו לב 3) ציפי לא תהיה ראש הממשלה אחרי נתניהו - אם היא לא תיכנס לממשלתו.

אם ציפי תיכנס ותעזור להוביל את המדינה בדרך הימנית יש לה סיכוי מצוין להיות ראש הממשלה הבאה של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , האפשרות לבין שילטון יציב אך חרא לבין פחות יציב ופחות חרא .

סתם ככה , מזכיר לי את מה ש"נפוליאון " אמר :" אני לא מפחד מקצין טוב עצלן , אותי מפחיד קצין גרוע וחרוץ"

לא מפחידה אותי ממשלה ימנית חלשה , מפחידה אותי ממשלת שמאל חזקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי רוב ה"בוסים" ואלה שמצליחים במדינה כאלה... זה מספיק אם אני אציין את קורס הקצינים של צה"ל בתור דוגמא? (או יותר מדוייק- את רוב אלה שמקבלים כל מיני הצטיינויות שם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האידיוט מנסה ( למעשה ) עושה זאת עכשיו במשטרה

כל מי ששכל בראשו יקבל את הירידה בנתוני הפשיעה בצורה סקפטית למדיי - לפי דיברי ג'קי לוי גל"צ , אנשים היום בכלל לא טורחים לגשת למשטרה כדי להגיש תלונה , אז המשטרה רושמת זאת כירידה בנתוני הפשיעה :bash::pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , האפשרות לבין שילטון יציב אך חרא לבין פחות יציב ופחות חרא .

סתם ככה , מזכיר לי את מה ש"נפוליאון " אמר :" אני לא מפחד מקצין טוב עצלן , אותי מפחיד קצין גרוע וחרוץ"

לא מפחידה אותי ממשלה ימנית חלשה , מפחידה אותי ממשלת שמאל חזקה .

אתה שוכח שממשלה צרה זה ממשלה אם החרדים ויהיה להם כוח מאוד גדול בממשלה כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע , אבל הם מקבלים מכל ממשלה מה שהם רוצים , ככה זה עובד שנים .

עריכה :

סתם ככה כתבה בידיעות -

סגן מזכ"ל חיזבאללה: ערוכים לעימות עם ישראל

בראיון לעיתון הצרפתי אמר השייח נעים קאסם כי חיזבאללה מוכן לאפשרות של עימות עם , אך לזו אין אינטרס לפתוח במלחמה נוספת. הוא שב ואמר כי לארגונו זכות לנקום את חיסול מורנייה וציין כי "אין הבדל מהותי בין לבני, ברק ונתניהו"

בשביל האוייב אין ממש הבדל - רק בשביל הגב' ציפורה יש הבדל - היא חושבת שאם היא תהיה ראש ממשלה - החמאס ישכב על הגב ויתן לה ללטף לו את הבטן - ראבק - אחדות !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...