חוץ, ביטחון ו-8 תיקים נוספים. בקדימה מתחילים להריח את הכיסא - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוץ, ביטחון ו-8 תיקים נוספים. בקדימה מתחילים להריח את הכיסא

IG

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מקווה מאוד שהם לא ייכנסו לממשלה וילכו לאופוזיציה,

גם אם זה אומר שיהיו בחירות שוב עוד שנה.

אין לקדימה מה לחפש בסביבה של האנשים שהולכים להקים את הממשלה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה מאוד שהם לא ייכנסו לממשלה וילכו לאופוזיציה,

גם אם זה אומר שיהיו בחירות שוב עוד שנה.

אין לקדימה מה לחפש בסביבה של האנשים שהולכים להקים את הממשלה הבאה.

אתה צודק, עדיף לגרור את המדינה לעוד תקופה של משבר ואי ודאות, מאשר לשים לרגע את האגו בצד ולהכנס לקואליציה עם נתניהו.

אני כל כך שמח שלא הצבעתי להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חולה על הטיעון של "אחריות לאומית"

איפה אותם אנשים שעד לפני שבועיים לא יכלו לשמוע את השם "קדימה" ("רק לא קדימה") צועקים חמס על כך שהיא לא אחראית

ואיפה אותם אנשים שאמרו שמעניין אותם רק הכסא? כנראה שגם כשמציעים להם את התיקים הבכירים ביותר, הם לא רוצים להכנס

והסיבה לזה פשוטה, אין להם מה לחפש שם

איך הם יכולים לשבת בקואליציה עם הימין הקיצוני שבכלל לא מוכן לשמוע על תהליך מדיני?

אתה הצבעת לזונה פוליטית, תקרא את מה שהוא קיבל מהליכוד ותראה שכלום ממה שהוא הבטיח לא יעבור בכנסת הקרובה

אני בטוח שאתה שמח שהצבעת לו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ימין קיצוני? קדימה-ליכוד- ביתנו זו קואליציה של ימין קיצוני? ברור לך שאם לבני הייתה מסכימה להכנס לקואליציה כזו, נתניהו לא היה חושב פעמיים וביום ראשון הקרוב כבר הייתה לנו ממשלה חדשה.

אני מאוד מסכים עם מה שליברמן אמר - שהוא מוכן להכנס לקואליציה, רק בתנאי שזו תהיה ממשלת אחדות של הליכוד וקדימה, בראשות נתניהו.

ללבני ברור כבר שהיא לא תצליח להרכיב קואליציה (ישראל ביתנו המליצו על הליכוד, העבודה ומרץ לא המליצו על אף אחד), אז היא מעדיפה ללכת לאופוזיציה רק כדי לדפוק את נתניהו, רק שבדרך היא דופקת את כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיעה שלך מעניינת, אבל אני בספק שזה מה שבוחרי קדימה היו רוצים (ואני מכיר לא מעט כאלו, ולא, כמעט הצבעתי לקדימה לא נחשב :)).

גם ליברמן הוא לא בדיוק כוס התה של מצביעי קדימה אם לא הבנת עד עכשיו ובטח שלא אישים בליכוד כמו בני בגין ובוגי יעלון.

כל היופי זה שנתניהו לא צריך את קדימה, יש לו אפשרות קלה להרכיב ממשלה, אז למה לא לתת לעם מה שהוא בחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתחליט מה העם בחר? קדימה קיבלו יותר מנדטים מהליכוד - האם זה אומר שהעם בחר קדימה?

יש מושג שנקרא אחריות לאומית, שצריך להיות בראש סדר העדיפויות של כל חבר כנסת, קל וחומר מועמד לראשות הממשלה.

עובדה, נתניהו רוצה ממשלת אחדות ( http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3674668,00.html ), כי הוא יודע שממשלה ימנית צרה לא תאריך ימים. וגם לבני יודעת את זה. וגם ליברמן יודע את זה. וגם אתה יודע את זה.

רק שנתניהו וליברמן מעדיפים שלא ללכת לממשלה ימין צרה אלא לממשלת מרכז רחבה, ואילו אתה ולבני מעדיפים ללכת לממשלת ימין צרה, ולבחירות נוספות בעוד שנה (שאין לי ספק שקדימה תחלש בהן משמעותית, ואז תהיה באמת ממשלה רחבה - ממשלת ימין רחבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתחליט מה העם בחר? קדימה קיבלו יותר מנדטים מהליכוד - האם זה אומר שהעם בחר קדימה?

יש מושג שנקרא אחריות לאומית, שצריך להיות בראש סדר העדיפויות של כל חבר כנסת, קל וחומר מועמד לראשות הממשלה.

עובדה, נתניהו רוצה ממשלת אחדות ( http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3674668,00.html ), כי הוא יודע שממשלה ימנית צרה לא תאריך ימים. וגם לבני יודעת את זה. וגם ליברמן יודע את זה. וגם אתה יודע את זה.

רק שנתניהו וליברמן מעדיפים שלא ללכת לממשלה ימין צרה אלא לממשלת מרכז רחבה, ואילו אתה ולבני מעדיפים ללכת לממשלת ימין צרה, ולבחירות נוספות בעוד שנה (שאין לי ספק שקדימה תחלש בהן משמעותית, ואז תהיה באמת ממשלה רחבה - ממשלת ימין רחבה).

אני יכול להגיד בדיוק אותו דבר, מי אתה שתחליט מה טוב לעם?

נתניהו "משחק מלוכלך"

הוא "סגר" (כביכול) כבר עם הבית היהודי ועם האיחוד הלאומי (כל הזמן בורח לי השם שלהם) ואז הוא מנסה לדחוק את קדימה לפינה

אז כן, אני מעדיף בחירות עוד חצי שנה מאשר ממשלה כזאת

ואולי בכלל היא תחזיק 4 שנים? העם ביקש ממשלת ימין העם יקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחליט מה טוב לעם, אבל יש מין אקסיומה כזאת שממשלה רחבה עם מעט מפלגות עדיפה על ממשלה צרה עם הרבה מפלגות. מין רעיון הזוי כזה, לך תבין.

מה זה משנה מה נתניהו סגר? ברור שהוא יילך קודם לשריין לעצמו ממליצים. מה ציפית שהוא יעשה? ישב בבית ויחכה לטלפון מלבני?

עכשיו אחרי שהוא סגר לעצמו את הפינה של ראש הממשלה, הוא בא ללבני ומציע לה ללכת לממשלת אחדות. זה שהיא לא מסכימה זה נטו אגואיזם ונסיון לעשות הון פוליטי על גבי המדינה.

תפסיק לחזור על המשפט הדבילי "אני מעדיף בחירות עוד שנה מאשר ממשלה כזאת", YOU MAKE NO SENSE.

הממשלה שכולם רוצים זה ליכוד-קדימה- ביתנו. זאת ממשלת ימין? זאת ממשלה קיצונית? מה הבעיה שלך עם הממשלה הזאת (חוץ מהעובדה שלבני לא תהיה בראשותה)?

הגישה של "העם ביקש ימין העם יקבל ימין" זו בדיוק הגישה האגוצנטרית, המתנשאת והסחטנית שלבני מובילה. אם העם היה "מבקש ימין", קדימה הייתה נמחקת מהמפה הפוליטית באותה מהירות שהיא הופיעה. עובדה שזה לא קרה והיא המפלגה הגדולה ביותר. איך מזה הסקת שהעם ביקש ממשלת ימין?

אבל אתה צודק, בוא נלך בגישה הילדותית, כאילו שאנחנו בגן חובה. אני לא קיבלתי מספיק קולות אז לכו תזדיינו כולכם!!111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחליט מה טוב לעם, אבל יש מין אקסיומה כזאת שממשלה רחבה עם מעט מפלגות עדיפה על ממשלה צרה עם הרבה מפלגות. מין רעיון הזוי כזה, לך תבין.

ולא ברור לך שמתישהו קדימה ישברו את הכלים וילכו לבחירות? (לא שהליכוד היו נוהגים הפוך)

מה זה משנה מה נתניהו סגר? ברור שהוא יילך קודם לשריין לעצמו ממליצים. מה ציפית שהוא יעשה? ישב בבית ויחכה לטלפון מלבני?

עכשיו אחרי שהוא סגר לעצמו את הפינה של ראש הממשלה, הוא בא ללבני ומציע לה ללכת לממשלת אחדות. זה שהיא לא מסכימה זה נטו אגואיזם ונסיון לעשות הון פוליטי על גבי המדינה.

באותה מידה ניתן לטעון, זה שנתניהו לא הסכים לממשלת אחדות בראשותה של ציפי לבני זה נטו אגואיזם ונסיון לעשות הון פוליטי על גבי המדינה.

תפסיק לחזור על המשפט הדבילי "אני מעדיף בחירות עוד שנה מאשר ממשלה כזאת", YOU MAKE NO SENSE.

אבל זה מה שאני מעדיף :nixweiss:

לא רוצה ממשלה של ימין קיצוני (תסתכל על הרשימה של הליכוד, אנשים כמו אפי איתם, ציפי חוטבילי, בוגי יעלון, בני בגין ועוד)

לא חושב שיש לקדימה מה לחפש שם

הממשלה שכולם רוצים זה ליכוד-קדימה- ביתנו. זאת ממשלת ימין? זאת ממשלה קיצונית? מה הבעיה שלך עם הממשלה הזאת (חוץ מהעובדה שלבני לא תהיה בראשותה)?

מי זה כולם?

הרבה מהאנשים שהצביעו לליכוד לא רוצים ממשלה כזאת

אנשים שהצביעו לש"ס, האיחוד הלאומי, הבית היהודי, יהדות התורה לא רוצים ממשלה כזאת

אפילו רבים ממצביעי ליברמן מעדיפים ממשלה ימנית (כי הם כביכול ימניים למרות שהצביעו למועמד שהוא לא בדיוק ימין, סתם שונא ערבים :P)

אז מי זה בדיוק כולם?

הבעיה שלי היא זאת שמניתי קודם, יותר מדי ימניים קיצוניים וראש ממשלה לא מוצלח.

הגישה של "העם ביקש ימין העם יקבל ימין" זו בדיוק הגישה האגוצנטרית, המתנשאת והסחטנית שלבני מובילה. אם העם היה "מבקש ימין", קדימה הייתה נמחקת מהמפה הפוליטית באותה מהירות שהיא הופיעה. עובדה שזה לא קרה והיא המפלגה הגדולה ביותר. איך מזה הסקת שהעם ביקש ממשלת ימין?

אבל העם ביקש ימין, מפלגות השמאל קיבלו פחות מ50% מהמנדטים

לימין יש מספיק מנדטים להקים ממשלה בלי שותפים מהשמאל, אז העם בחר ימין, לא?

אתה רואה בזה גישה אגואיסטית, אני חושב שלהשתמש במפלגה שאין לך שום דבר משותף איתה רק בשביל שהממשלה תחזיק זה אגואיסטיות

אינ גם לא חושב שזה יתפקד טוב, במיוחד לא לאור הדם הרע (במיוחד) שנשפך בקמפיין האחרונים.

אבל אתה צודק, בוא נלך בגישה הילדותית, כאילו שאנחנו בגן חובה. אני לא קיבלתי מספיק קולות אז לכו תזדיינו כולכם!!111

למה לכו תזדיינו?

כ"כ הרבה זמן הימין בוכה על כך שאנחנו טועים ורק חיכה לרגע להראות לנו כמה הוא צודק

אז הנה הגיע הרגע שלו.

אני חושב שקוראים לזה דמוקרטיה, בעצם הצבעת לליברמן, מה לך ולדמוקרטיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום ממשלת שיתוק מדיני (ממשלת "אחדות"). כבר שבענו ממשלת "מרכז"-שמאל התבוסתנית, ולפניה ממשלת "אחדות" הרת האסון. נתניהו סותר את עצמו בכך שמצד אחד הוא אומר שהימין ניצח, ומצד שני רוצה להקים ממשלה שחצי ממנה היא שמאלנית! הרי אם הוא יקים ממשלת ליכוד-קדימה-ליברמן מה ההיגיון בזה שלא המפלגה הגדולה ביותר שולטת?! ביבי צריך להישאר נאמן לדבריו שגוש הימין ניצח ולהרכיב סוף-סוף אחרי הרבה שנים קואליציית ימין טהורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...