חוץ, ביטחון ו-8 תיקים נוספים. בקדימה מתחילים להריח את הכיסא - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוץ, ביטחון ו-8 תיקים נוספים. בקדימה מתחילים להריח את הכיסא

IG

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראת את הכתבה? ברור שלא, תגיע לסוף שלה

יש עוד 100 כאלו בעוד כל מיני אתרים (אבל כל התקשורת שמאלנית)

יש גם את פליטת הפה של ישי בנושא

אבל ברור שאין הוכחה מוקלטת בוידאו אם לזה אתה חותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי שיש לי פה עסק עם ילד קטן...

רגע, וזה שאלי ישי אמר שנתניהו התחייב זו לא הוכחה?

תזכיר לי מה האינטרס של בן כספית או כל כתב מדיני אחר בנושא?

(זה אותו בן כספית שנכנס באולמרט על בסיס שבועי)

אז סבבה, אין הוכחה.

ביבי פנה לקדימה ראשונים ולבני אמרה לו לא, על בסיס קווי יסוד מדיניים שאין עליהם הסכמה.

זה באמת משנה?

הרי התשובה שלי לא היתה מבוססת על כך שהוא פנה לש"ס קודם או התחייב אליהם, היא הייתה מבוססת על אי הסכמה בקווי היסוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מתווכח על ההודעה שלך, רק רציתי להבהיר שה"עובדה" שאתה מנסה להציג פה (זאת לא פעם ראשונה שכתבת שביבי התחייב מראש לש"ס) היא לא יותר מהמצאה של גורמים אינטרסנטים שגובלת בהוצאת דיבה.

מעבר לכך, אני דווקא זוכר שראיתי את אלי ישי בטלוויזיה טוען שלא היו שום הבטחות, והכל (כצפוי) זה סתם ספינים של בחירות מצד קדימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אז שביבי יתבע אותי ואת כל העיתונאים בארץ על הוצאת דיבה.

בקשר לישי, הוא אמר במפורש ביבי התחייב,

אחר כך הוא כשזה עשה מהומה הוא התפתל ואמר שאין הבטחה בעל פה אלא בכתב ושהוא לא מאמין לביבי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לישי, הוא אמר במפורש ביבי התחייב,

והוא עבר לליכוד מתי ?

הם אמרו ביבי התחיב ביבי הכחיש סוף פסוק

עכשיו לצורך הדיון לא שאני מאמין בזה נגיד שאפשר לעשות תהליך מדיני במפלגת ימין צרה זה גם ככה לא יקרה

בממשלה רחבה אם קדימה יש סיכוי שמשהו יזוז וזה בנוסף לזה שמפלגה צרה בלי קדימה או בלי הליכוד כי זה לא משנה לאיזה צד קיצוני תגיע היא ממשלה צרה צרורה

ככה שכן קדימה נוהגת בחוסר אחריות כלפי המדינה ובמיוחד שביבי הציע להם שיוויון בממשלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקקה דימה אין דבר לבד מספינים

לבילבי פיפי אין דבר מלבד התאווה לרפד לעצמה את הטוסיק בכיסא

אחראיות לאומית פחחח , בערב הבחירות היא נאמה ואמרה שהיא רוצה ממשלת אחדות , כניאה זה רק אם היא עומדת בראשה פחחחח אם היא רוצה ממשלת אחדות היא יכולה לקבל אותה אממה מה " רק ראש ממשלה יכול להניע תהליכים " פחחחח , לי זה נשמע כמו ספין של " אני רוצה להיות ראש ממשלה " ותו לא ,

איך היא איננה מקבלת את רצון העם שרוצה לבדוק את האפיק הימני ולאו דווקא רק את דרך הויתורים ? היא והמיפלגה שלה לא מיצגים את רצון הבוחר ( וזו הרעה החולה של השיטה השילטונית שלנו ) המפלגה שלה מיצגת רק ואך ורק את התאווה לשילטון ולכיסאות אחרת היכן זה בא לידיי ביטוי - המציאות טופחת על פני השמאלנים למיניהם , אז הם משחקים ברוגז , האם הם יותר שמאלנים מאשר ישראלים ? העם בישראל רוצה ימינה אז הם אומרים - בוא נחליף את העם ? ( ואל תגידו שהם אינם אומרים זאת , הם עושים לזה ספין ומשחקים ברוגז וזה אותו דבר , לא רוצים להשתתף בממשלה אם הם לא קובעים , אבל ראבק העם רוצה ימינה :bash: אז הם אומרים , טוב שהעם ילך ימינה - אנחנו לאופוזיציה פחחחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה שכן קדימה נוהגת בחוסר אחריות כלפי המדינה ובמיוחד שביבי הציע להם שיוויון בממשלה

ושוב, איפה היתה האחריות הלאומית של ביבי הייתה כשלפני כמה חודשים ציפי ביקשה ממנו להכנס לממשלה לאחר שליברמן עזב אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקקה דימה אין דבר לבד מספינים

לבילבי פיפי אין דבר מלבד התאווה לרפד לעצמה את הטוסיק בכיסא

אם צודק אז אתה מוכן להסביר לי למה הליכוד סירב לממשלת אחדות כשציפי ליבני ניסתה להקים ממשלת אחדות ופתאום הוא רוצה אחדות??

ולמה ביבי כלכך התגאה בזה שיש לו 65 חברי כנסת ופתאום הוא רוצה אחדות?

ומי אמר שהרוב שבחר בליכוד רוצה בכלל ממשלת ימין קיצונית ולא ממשלת אחדות כאשר ביבי הוא ראש ממשלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...