מיקרוסופט - הבעיות המרכזיות ב XBOX כבר מאחורינו - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט - הבעיות המרכזיות ב XBOX כבר מאחורינו

huber

Recommended Posts

http://www.bit-tech.net/news/gaming/2009/02/18/ms-the-worst-xbox-360-failures-are-behind-u/1

מיקרוסופט טוענים כי הבעיות המרכזיות הקשות שהיו פרי נחלתם של רוכשי ה XBOX כבר מאחוריהם. בשלוש שנים מאז השקתה של הקונסולה חוו בעליהם של ה XBOX מגוון תקלות כגון טבעת המוות, כוננים אופטיים שהורסים דיסקים, דיסק קשיחים שאיבדו מידע, גניבת חשבונות ועוד. במיקרוסופט טוענים שכיום הבעיות המרכזיות נפתרו וכי לקוחות כיום לא צריכים לחשוש מהם.

רק חבל שזה לקח להם 3 שנים, הרבה לקוחות פגועים ולא מעט תביעות משפטיות:

http://www.bit-tech.net/news/gaming/2007/07/10/class_action_lawsuit_filed_against_xbox_/1

הסיבה שאני מפרסם את הת'רד הזה היא מכיוון שעד היום אף אחד במיקרוסופט לא הודה בפה מלא על קיומם של מגוון התקלות הללו - למרות שכל העולם כבר היה מודע לכך, כך שהצהרה שכזו מפי דובר רישמי של החברה די הפתיע אותי.

לדעתי הקונסולה הזו מוכיחה חד וחלק את טיפשותם של מרבית הלקוחות בשוק. לרכוש מוצר מתוך ידיעה ברורה שיש בו תקלות סידרתיות מבחינתי זה BIG NO NO ואחת הסיבות המרכזיות (אבל בהחלט לא הבודדת) שבבחירה הסופית רכשתי PS3 ולא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הקונסולה הזו מוכיחה חד וחלק את טיפשותם של מרבית הלקוחות בשוק. לרכוש מוצר מתוך ידיעה ברורה שיש בו תקלות סידרתיות מבחינתי זה BIG NO NO ואחת הסיבות המרכזיות (אבל בהחלט לא הבודדת) שבבחירה הסופית רכשתי PS3 ולא XBOX.

אתה שוכח שהרבה לקוחות לא נכנסים לאתרי גימין ולא מבינים כלום מהחיים שלהם

תראה את הדוגמה של WII-FIT ואני לא מדבר על הבורד עצמו שהוא רכיסה סבירה אלה על הבאנדל אם המשחק

מעל 10 מיליון אנשים קנו את הבנדל הזה למרות ביקורות יחסית נמוכות ולמרות שהוא מיותר לגמרי מבחינת כושר

אבל אנשים ראו את זה בתוכניות אירוח ופרסומות וקנו בהמונים וממשיכים לקנות

אותו דבר אם הבעיות ב360 למרות שזה כן זכה לחשיפה בתיקשורת הרגילה זה לא זכה לחשיפה רחבה מספיק

כדי שאנשים לא יקנו את זה בתקופה שהיו את הבעיות

אז היו מספיק אנשים שקנו את זה

יש לי שכנים שקנו פלזמה גדולה ומשתמשים בה לכבלים רגילים וזהו

גם זה נובע מבורות של המוני צרכנים כניראה הרוב במוצרי חדישים ומה אפשר לעשות איתם לטוב ולרע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...