האם ברזולוציה מקסימלית של 1280x1024 יש יתרון ל-HD4870 1Gb על כרטיס זהה עם 512Mb? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ברזולוציה מקסימלית של 1280x1024 יש יתרון ל-HD4870 1Gb על כרטיס זהה עם 512Mb?

דין.

Recommended Posts

שלום לכולם,

כמו שמשתמע מהכותרת יש לי מסך LCD בגודל 19' שהרזולוציה המקסימלית שלו היא 1280x1024, ואני מתלבט אם לקנות HD4870 עם 1Gb או "רק" 512Mb . לכן, אני פונה אליכם בשאלה - האם ברזולוציה כזאת יש בכלל יתרון כלשהו לכרטיס בעל הזיכרון הגדול יותר?

תודה ויום טוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה יתרון מאוד לא משמעותי במידה ותפעיל כמות היסטרית של פילטרים

אגב, ה-HD4870 יהיה אוברקיל מטורף למסך שלך.

מהו המעבד שלך ומהו הספק שלך? מתוכנן OC?

אני חושב שגם כרטיס מסך ב-500 ש"ח (או 350 ש"ח אם תקנה משומש) יספיק לך לרזולוציה הזו. עוד שנה (או אפילו חצי שנה אם תרצה) תוכל למכור את הכרטיס שתקנה ב-500 ולקנות כרטיס אחר ב-500 ש"ח בשביל לשמור על יחס עלות-ביצועים לאורך זמן. כרטיסים שהם אפילו רמה או שתיים מעל הליגה של כרטיסים ב-500 ש"ח יהיו אוברקיל למסך שלך וחבל, אתה תבזבז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה יתרון מאוד לא משמעותי במידה ותפעיל כמות היסטרית של פילטרים

אגב, ה-HD4870 יהיה אוברקיל מטורף למסך שלך.

מהו המעבד שלך ומהו הספק שלך? מתוכנן OC?

אני חושב שגם כרטיס מסך ב-500 ש"ח (או 350 ש"ח אם תקנה משומש) יספיק לך לרזולוציה הזו. עוד שנה (או אפילו חצי שנה אם תרצה) תוכל למכור את הכרטיס שתקנה ב-500 ולקנות כרטיס אחר ב-500 ש"ח בשביל לשמור על יחס עלות-ביצועים לאורך זמן. כרטיסים שהם אפילו רמה או שתיים מעל הליגה של כרטיסים ב-500 ש"ח יהיו אוברקיל למסך שלך וחבל, אתה תבזבז כסף.

תודה על התגובה המהירה.

המחשבה שעומדת מאחורי הבחירה שלי היא שקט נפשי לשנתיים מבחינת כרטיס מסך - אינני אוהב למכור ולקנות לעיתים תכופות מדי.

כמו כן הידיעה שבעתיד המסך ישודרג ל-22', וסיבה אחרונה, ובכן, אני אוהב FPS גבוה ;D

המעבד שלי יחסית ישן, אבל נאמן - 6320. הספק ישודרג בעת הקנייה של הכרטיס מסך לספק אמין וחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מ - HD4850 בודד יהיה מיותר לטעמי.

מה המפרט שלך כרגע ?

Intel ® 2 Duo E6320 Conroe 1.86 GHz 4Mb

DDRII 2Gb Ram

ASRock 4CoreDual-SATA2

הספק ישודרג יחד עם הכרטיס מסך.

חשוב לציין שהכרטיס ישאר גם בשדרוג עתידי.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, אל תחשוב שאם תקנה היום כרטיס Overkill למסך שלך אז בעוד שנה הוא כבר לא יהיה Overkill ויספק את העוצמה המקסימלית, ובעוד שנתיים הוא כבר ידרוש החלפה.

ה-4870 וה-4850 יראו ביצועים שווים למדי בעוד כשנה. והביצועים שהם יראו לא יהיו מספיק טובים בשביל המשחקים הכבדים שיצאו בעוד שנה.

אז תקנה עכשיו את ה-4850 שיביא ביצועים מקסימליים בכל המשחקים שיש היום ואני בטוח שגם יצאו בתקופה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מפעיל פילטרים גם 9600GT שעולה היום פחות מ 500 ש"ח יראה ביצועים יפים על המסך שלך.

במשחקים בודדים תצטרך להתפשר. את היתרה תשמור לשדרוג עתידי גם של כרטיס מסך. שלא לדבר על 9800GT/HD4830

שעולים באיזור ה- 650.

ממש אין צורך להשקיע 900-1400 ש"ח בכרטיס עבור הרזולוציה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...